Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

11.10.

Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

Čokoládové fontány, tabulková čokoláda, pralinky, bonbony, dortíky, pomazánky, ovoce v čokoládě, čokoládové pivo, víno nebo dokonce kebab! To je jen letmý výčet toho, co trhy a přehlídka čokoládových delikates, kuriozit a cukrovinek v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové nabídne. První ročník Čokoládového festivalu proběhne od pátku 19. do neděle 21. října a nabídne vedle prodejních trhů také degustace, kulinářské show s renomovanými šéfkuchaři významných restaurací, tvořivé dílničky pro děti a workshopy. Vstupné je zdarma.

Letos poprvé u nás v červnu proběhl úspěšný Burger festival a my jsme se rozhodli mu vytvořit sladký protipól, Čokoládový festival. Milovníci a milovnice čokolády si u nás přijdou na své a věříme, že mnohé příchozí překvapíme, nadchneme a strhneme na čokoládovou stranu. Například neotřelými kombinacemi, recepty od gastronomických mistrů nebo zkrátka „obyčejnou“ tabulkou čokolády,“ zve Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Akce Čokoládový festival 2018 se koná pod hlavičkou pořadatelské agentury ChrisEvents. Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

První ročník Čokoládového festivalu se uskuteční v královéhradeckém centru Futurum v termínu od 19. do 21. října. Po tři dny bude hlavní hrdinkou a hvězdou, jak už sám název napovídá, čokoláda v mnoha podobách, variacích i ve zdánlivě nemyslitelných spojeních.

Ochutnávat i zakoupit čokoládové dobroty bude možné od více než tří desítek výrobců a dodavatelů. Například ČokoKebab, Kamila Chocolates, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Candy Store, Waffle Brno, Čokolandia, Passion Chocolate, Nos Macarons, Choco-Café Praha a mnoho dalších. Trhy budou probíhat denně od 9:00 do 21:00 dle aktuální otevírací doby centra.

Doprovodný program pro návštěvníky s kulinářskými show, uměleckými vystoupeními, dílničkami a čokoládovými workshopy bude probíhat v pátek od 14:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli mezi 10:00 a 17:00. Na děti čekají vedle malování na obličej také kreativní dílničky s kreslením čokoládou a barevným pískem, příprava vlastních dezertů a v sobotu odpoledne také karneval.

V průběhu celé akce bude možné soutěžit - například ve Hře o podklad. Kdo si zakoupí u vstupu za 30 Kč pohár, v němž najde klíček pasující k pokladu, může získat poklad s cenami v hodnotě 8 000 Kč.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.8.

Den podpory sil Cihelna je za dveřmi

V letošním roce má Cihelna připravenu řadu novinek, mezi které patří také pravidelné jízdy historických vlaků, které jsme zavedli v červnu.

Společnost celý článek
26.11.

Rytířský sál Zámku Pardubice opět po roce patřil profesionálním hasičům

Ocenění příslušníci převzali z rukou ředitele Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje plk. Ing. Miroslava Kvasničky a náměstka hejtmana Pardubického kraje Ing. Jaromíra Duška.

Společnost celý článek
20.2.

John Glenn a začátky americké pilotované kosmonautiky

Právě John Glenn byl, jak Halousek nepřímo navazuje, jakýmsi americkým Gagarinem.

Společnost celý článek
11.9.

Příští týden se budou vyhlašovat nejlepší podnikatelé Pardubického kraje

Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které se koná 6. prosince v Praze na Žofíně a bude jej živě přenášet Česká televize za účasti více než 400 hostů. V rámci finálového večera bude oceněn také celorepublikový vítěz kategorie Vodafone Odpovědná Firma roku. V této kategorii jsou oceňovány firmy, které podporují společensky odpovědné aktivity a zohledňují dopady svého podnikání na životní prostředí.

Společnost celý článek
16.12.

K čemu poslouží čtečka jízdenek?

Jediná varianta, která může kohokoliv napadnout je ta, že pachatel této krádeže bude mít přístroj jako suvenýr dokazující to, že za bílého dne lze celkem elegantně a bez povšimnutí ostatních odcizit cokoliv.

Společnost celý článek
31.3.

Modernizace pardubického letiště může začít

Regulérnost soutěže potvrdil Úřad na ochranu hospodářské soutěže.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting