Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

11.10.

Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

Čokoládové fontány, tabulková čokoláda, pralinky, bonbony, dortíky, pomazánky, ovoce v čokoládě, čokoládové pivo, víno nebo dokonce kebab! To je jen letmý výčet toho, co trhy a přehlídka čokoládových delikates, kuriozit a cukrovinek v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové nabídne. První ročník Čokoládového festivalu proběhne od pátku 19. do neděle 21. října a nabídne vedle prodejních trhů také degustace, kulinářské show s renomovanými šéfkuchaři významných restaurací, tvořivé dílničky pro děti a workshopy. Vstupné je zdarma.

Letos poprvé u nás v červnu proběhl úspěšný Burger festival a my jsme se rozhodli mu vytvořit sladký protipól, Čokoládový festival. Milovníci a milovnice čokolády si u nás přijdou na své a věříme, že mnohé příchozí překvapíme, nadchneme a strhneme na čokoládovou stranu. Například neotřelými kombinacemi, recepty od gastronomických mistrů nebo zkrátka „obyčejnou“ tabulkou čokolády,“ zve Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Akce Čokoládový festival 2018 se koná pod hlavičkou pořadatelské agentury ChrisEvents. Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

První ročník Čokoládového festivalu se uskuteční v královéhradeckém centru Futurum v termínu od 19. do 21. října. Po tři dny bude hlavní hrdinkou a hvězdou, jak už sám název napovídá, čokoláda v mnoha podobách, variacích i ve zdánlivě nemyslitelných spojeních.

Ochutnávat i zakoupit čokoládové dobroty bude možné od více než tří desítek výrobců a dodavatelů. Například ČokoKebab, Kamila Chocolates, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Candy Store, Waffle Brno, Čokolandia, Passion Chocolate, Nos Macarons, Choco-Café Praha a mnoho dalších. Trhy budou probíhat denně od 9:00 do 21:00 dle aktuální otevírací doby centra.

Doprovodný program pro návštěvníky s kulinářskými show, uměleckými vystoupeními, dílničkami a čokoládovými workshopy bude probíhat v pátek od 14:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli mezi 10:00 a 17:00. Na děti čekají vedle malování na obličej také kreativní dílničky s kreslením čokoládou a barevným pískem, příprava vlastních dezertů a v sobotu odpoledne také karneval.

V průběhu celé akce bude možné soutěžit - například ve Hře o podklad. Kdo si zakoupí u vstupu za 30 Kč pohár, v němž najde klíček pasující k pokladu, může získat poklad s cenami v hodnotě 8 000 Kč.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.5.

Chrudimské zastupitelstvo se nemá proč bát o nemocnici

Doby, kdy se na Pardubickém kraji rozdávaly investice podle toho, kdo s kým kamarádí, nenávratně skončily.

Společnost celý článek
12.5.

Lidovci požadují dostatek parkovacích míst pro Kraj

Po předchozím krajském vedení zdědil krajský úřad nevýhodné smlouvy na provozování parkovacího domu.

Společnost celý článek
5.8.

V ulicích je v létě více hlídek. Kontrolují dodržování nočního klidu.

Výraznou změnou oproti předcházejícím letům je postoj majitelů restauračních zařízení a barů, kteří se snaží s městskou policí spolupracovat a problémům předcházet. „Majitelé si přejí dodržování pravidel. Uvědomují si, že porušování škodí i jejich podnikání. Mají velkou snahu spolupracovat, o čemž jsem se mohl přesvědčit na několika schůzkách, které sami vyvolali. Cítím z nich snahu najít kompromis,“ dodává nový ředitel městské policie.

Společnost celý článek
25.10.

Start kotlíkových dotací se blíží, žádosti je nutné připravit k odeslání

Zatím je evidován značný rozdíl mezi počtem registrací a počtem žádostí finálně připravených k odeslání. Po kompletním a správném vyplnění formuláře žádosti, je nutné nejpozději do 30. října 2017 stisknout tlačítko „připravit k odeslání“. Žadatel následně obdrží e-mail s odkazem, na který klikne 31. října a otevře obrazovku pro samotné odeslání žádosti.

Společnost celý článek
21.2.

Mladí chemici představili své projekty

Projektový den byl poslední soutěžní kategorií Mladého chemika. Zatímco pořadí jednotlivců je už definitivní, výsledky projektů mohly ještě zamíchat konečným umístěním v kategorii Nejúspěšnější učitel chemie a Škola s nejlepšími mladými chemiky. „Obě tyto kategorie zohledňují výsledky dosažené ve všech částech soutěže, tedy i v projektech. Proto bylo projektové klání až do poslední chvíle napínavé,“ vysvětluje Alena Volejníková.

Společnost celý článek
19.1.

TOURISM EXPO 2009: Olomouc ve znamení adrenalinu

Součástí veletrhu bude každodenní doprovodný program s aktivitami pro volný čas.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting