Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

11.10.

Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

Čokoládové fontány, tabulková čokoláda, pralinky, bonbony, dortíky, pomazánky, ovoce v čokoládě, čokoládové pivo, víno nebo dokonce kebab! To je jen letmý výčet toho, co trhy a přehlídka čokoládových delikates, kuriozit a cukrovinek v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové nabídne. První ročník Čokoládového festivalu proběhne od pátku 19. do neděle 21. října a nabídne vedle prodejních trhů také degustace, kulinářské show s renomovanými šéfkuchaři významných restaurací, tvořivé dílničky pro děti a workshopy. Vstupné je zdarma.

Letos poprvé u nás v červnu proběhl úspěšný Burger festival a my jsme se rozhodli mu vytvořit sladký protipól, Čokoládový festival. Milovníci a milovnice čokolády si u nás přijdou na své a věříme, že mnohé příchozí překvapíme, nadchneme a strhneme na čokoládovou stranu. Například neotřelými kombinacemi, recepty od gastronomických mistrů nebo zkrátka „obyčejnou“ tabulkou čokolády,“ zve Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Akce Čokoládový festival 2018 se koná pod hlavičkou pořadatelské agentury ChrisEvents. Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

První ročník Čokoládového festivalu se uskuteční v královéhradeckém centru Futurum v termínu od 19. do 21. října. Po tři dny bude hlavní hrdinkou a hvězdou, jak už sám název napovídá, čokoláda v mnoha podobách, variacích i ve zdánlivě nemyslitelných spojeních.

Ochutnávat i zakoupit čokoládové dobroty bude možné od více než tří desítek výrobců a dodavatelů. Například ČokoKebab, Kamila Chocolates, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Candy Store, Waffle Brno, Čokolandia, Passion Chocolate, Nos Macarons, Choco-Café Praha a mnoho dalších. Trhy budou probíhat denně od 9:00 do 21:00 dle aktuální otevírací doby centra.

Doprovodný program pro návštěvníky s kulinářskými show, uměleckými vystoupeními, dílničkami a čokoládovými workshopy bude probíhat v pátek od 14:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli mezi 10:00 a 17:00. Na děti čekají vedle malování na obličej také kreativní dílničky s kreslením čokoládou a barevným pískem, příprava vlastních dezertů a v sobotu odpoledne také karneval.

V průběhu celé akce bude možné soutěžit - například ve Hře o podklad. Kdo si zakoupí u vstupu za 30 Kč pohár, v němž najde klíček pasující k pokladu, může získat poklad s cenami v hodnotě 8 000 Kč.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

29.10.

Pasivní budovy se stanou v nejbližší době standardem při nové výstavbě.

SCTUB vznikne v částečně nevyužívaném areálu Vyšší odborné školy a střední školy stavební (VOŠ a SŠS) ve Vysokém Mýtě v ulici kpt. Poplera 272.

Společnost celý článek
16.12.

Přestavbu letního stadionu „pohlídá“ osvědčený manažer

Areál letního stadionu a území vymezené nábřežím Labe a ulicemi Hradecká, U Stadionu a Sukova třída, by se měl podle studie architektů Viktora Drobného a Martina Kabriela radikálně změnit a v budoucnu sloužit jak aktivním sportovcům, tak obyvatelům města ke sportu a relaxaci.

Společnost celý článek
17.9.

Do Pardubic se stěhují letadla ze Kbel

Do Pardubic je technika deportována postupně tak, aby s ní piloti a technici mohli plnit své úkoly od 16.září.

Společnost celý článek
24.11.

Výcvik zahraničních pilotů bude pokračovat

Kurzem na pardubickém letišti prochází čtveřice afghánských pilotů. Jejich výcvik by měl skončit do konce roku.

Společnost celý článek
21.3.

Pardubice a Hradec chtějí sportovat společně

Náklady na vyhotovení generelu sportovní vybavenosti jsou předběžně odhadovány na přibližně 600 tisíc korun.

Společnost celý článek
7.6.

Hasiči stále pomáhají v zaplavených oblastech na Moravě

K protržení hráze naštěstí nedošlo a nasazení čerpadla nebylo potřeba.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting