Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

11.10.

Historicky první Čokoládový festival provoní OC Futurum Hradec Králové

Čokoládové fontány, tabulková čokoláda, pralinky, bonbony, dortíky, pomazánky, ovoce v čokoládě, čokoládové pivo, víno nebo dokonce kebab! To je jen letmý výčet toho, co trhy a přehlídka čokoládových delikates, kuriozit a cukrovinek v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové nabídne. První ročník Čokoládového festivalu proběhne od pátku 19. do neděle 21. října a nabídne vedle prodejních trhů také degustace, kulinářské show s renomovanými šéfkuchaři významných restaurací, tvořivé dílničky pro děti a workshopy. Vstupné je zdarma.

Letos poprvé u nás v červnu proběhl úspěšný Burger festival a my jsme se rozhodli mu vytvořit sladký protipól, Čokoládový festival. Milovníci a milovnice čokolády si u nás přijdou na své a věříme, že mnohé příchozí překvapíme, nadchneme a strhneme na čokoládovou stranu. Například neotřelými kombinacemi, recepty od gastronomických mistrů nebo zkrátka „obyčejnou“ tabulkou čokolády,“ zve Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Akce Čokoládový festival 2018 se koná pod hlavičkou pořadatelské agentury ChrisEvents. Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

První ročník Čokoládového festivalu se uskuteční v královéhradeckém centru Futurum v termínu od 19. do 21. října. Po tři dny bude hlavní hrdinkou a hvězdou, jak už sám název napovídá, čokoláda v mnoha podobách, variacích i ve zdánlivě nemyslitelných spojeních.

Ochutnávat i zakoupit čokoládové dobroty bude možné od více než tří desítek výrobců a dodavatelů. Například ČokoKebab, Kamila Chocolates, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Candy Store, Waffle Brno, Čokolandia, Passion Chocolate, Nos Macarons, Choco-Café Praha a mnoho dalších. Trhy budou probíhat denně od 9:00 do 21:00 dle aktuální otevírací doby centra.

Doprovodný program pro návštěvníky s kulinářskými show, uměleckými vystoupeními, dílničkami a čokoládovými workshopy bude probíhat v pátek od 14:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli mezi 10:00 a 17:00. Na děti čekají vedle malování na obličej také kreativní dílničky s kreslením čokoládou a barevným pískem, příprava vlastních dezertů a v sobotu odpoledne také karneval.

V průběhu celé akce bude možné soutěžit - například ve Hře o podklad. Kdo si zakoupí u vstupu za 30 Kč pohár, v němž najde klíček pasující k pokladu, může získat poklad s cenami v hodnotě 8 000 Kč.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.11.

V Dolní Čermné vysvětí obecní znak a vlajku

Dolní Čermná na Ústeckoorlicku bude v neděli 8. listopadu světit nové obecní symboly – znak a vlajku.

Společnost celý článek
17.7.

Žádný nový případ BSE

Od prosince roku 2007 žádný nový případ, žádná šílená kráva pozorována, ani na základě vyšetřování diagnostikována.

Společnost celý článek
7.4.

Pardubický kraj hostil jednání ,,pétépáků,,

Na zasedání přišel pozdravit „pétépaky“ i ředitel Krajského vojenského velitelství v Pardubicích.

Společnost celý článek
15.3.

V pondělí začalo v Pardubicích blokové čištění města

Letošní novinkou bude používání zařízení na čištění kanalizačních vpustí.

Společnost celý článek
12.4.

Lanovka na Ještěd má 11-denní výluku

V dlouholetém provozu ještědské lanovky nedošlo k žádné velké závadě a ani k ohrožení bezpečnosti cestujících.

Společnost celý článek
31.5.

Robert Fulghum v Poličce

Od 9. června do 15. července Robert Fulghum navštíví 40 českých měst, mezi nimiž bude také Polička. „Musím říct, že zřejmě žádný autor takového formátu se opravdu nikdy v takovém rozsahu nedostal mezi lid přímo po republice. Takové turné nemají opravdu ani rockové hvězdy nebo političtí kandidáti,“ dodal Lukáš Hejlík.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting