Hitem letošních Vánoc budou dárkové karty, knihy a nově i tzv. wearables, shodují se nejen obchodníci z OC Futurum

8.12.

Hitem letošních Vánoc budou dárkové karty, knihy a nově i tzv. wearables, shodují se nejen obchodníci z OC Futurum


Předvánoční doba se tradičně nese i ve znamení nakupování dárků pro nejbližší. Možností je bezpočet, a proto se OC Futurum Hradec Králové společně s vybranými obchodníky snaží návštěvníkům nákupy zjednodušit a pomoci jim se zorientovat v nabídce. A také poradit, jak ušetřit. Strmě například stoupá meziroční poptávka po dárkových kartách, které lze uplatnit v drtivé většině prodejen OC Futurum.

Pro nerozhodné jsou karty ideální volbou, kdy mohou volit mezi nominálními hodnotami  200, 500 nebo 1 000 Kč. Jaké jsou trendy, slevy, nabízené dárkové sety či kde rovnou zabalí zakoupené dárky – obchodníci, mezi nimi například knihkupectví, parfumerie nebo prodejny elektroniky či chovatelských potřeb, předestřeli svá doporučení a hity pro letošní Vánoce.

„Zaregistrovali jsme nadále se zvyšující zájem o dárkové karty, které lze u nás následně uplatnit v bezmála všech obchodech. Návštěvníci tak mohou obdarované nechat si vybrati dárek dle jejich představ. Karty jsou nyní nově k zakoupení ve směnárně Tourist centrum v OC Futurum Hradec Králové – hned u hlavního vchodu“ uvádí Karolína Pořízková, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové, a dodává: „Navíc v rámci letošních Vánoc budeme od 10. prosince nabízet návštěvníkům benefit ve formě balení dárků zcela zdarma.“

Více informací na www.futurumhradec.cz a facebooku.

Populárními a prověřenými dárky nadále zůstává elektronika, bílá technika, knihy či dárková balení uzpůsobená na míru obdarovaného. Velký boom však zažívají i tzv. wearables, neboli nositelná elektronika. Například v prodejně Datart budou v tomto odvětví hitem chytré a fitness hodinky, které jsou kompatibilní nejen s chytrými telefony, ale také jsou schopné měřit například srdeční tep, monitorovat spánek, měřit vzdálenost či míru přijaté vody za den. Revoluční novinkou pro milovníky kávy je ruční kávovar Handpresso pro přípravu espressa na cestách. Prodejce také vychází zákazníkům vstříc online Dárkovým rádcem či různými dárky a benefity k nákupu.

I přes neustálý vývoj v oblasti techniky budou stálicí letošních Vánoc také knihy, a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Například v knihkupectví Neoluxor jsou jednoznačným fenoménem antistresové omalovánky pro dospělé, které zapojují kreativní mozkové centrum. Do popředí se také dostávají velkoformátové knihy a limitované edice, jako je ilustrované třísvazkové vydání kultovní knihy Kmotr. Přední příčky literatury pro děti si drží prověřené tituly jako Harry Potter či Peter Pan nebo edukativní a interaktivní knihy.

Pro dámy i pány zůstávají populárním darem parfémy. Parfumerie Marionnaud připravila dárkové kazety s tělovou kosmetikou či parfémy, které se cenově nejvíce vyplatí. Dominovat letošnímu roku budou těžší a silnější vůně jako je Armani Sí, Lancome La vie est Belle nebo YSL Opium Black.

Majitelé domácích mazlíčků mohou zavítat do specializované prodejny Pet Center, kde tradičně půjdou na odbyt zejména hračky, pelíšky a „sváteční“ dobroty a odměny. Za nákup nad 500 Kč obdrží zákazníci hodnotný vánoční balíček zdarma.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.4.

Zlatý erb 2007 našel své krajské vítěze

V pátek 30. března 2007 byly v Pardubicích slavnostně uděleny ceny v krajském kole soutěže Zlatý erb 2007.

Společnost celý článek
24.10.

Pardubice oslaví 28. říjen na zrekonstruovaném náměstí

Výročí vzniku Československa bude letos v Pardubicích dvojnásob slavnostní.

Společnost celý článek
9.2.

Janečková a Špiner u diváků opět zabodovali

Divácky nejoblíbenějším hercem roku 2009 stal Ladislav Špiner, který tak obhájil své loňské vítězství v anketě.

Společnost celý článek
29.5.

Jesenice u Prahy se pustila do boje se světelným smogem. Jako první v Evropě má šetrné osvětlení od Foxconnu

Výzkumy prokázaly, že negativní dopad má v noci na přírodu jak intenzita, tak i barva světla. Většina osídlených oblastí se potýká se světelným smogem a problémem začaly být i rozšířené LED diody vyzařující modře zbarvené světlo.

Společnost celý článek
18.11.

Knihkupectví Mozaika na pardubickém nádraží zahájilo výstavu fotografií Štěpána Bartoše

Výstava snímků historických událostí představuje revoluční dění, fotografie, na kterých se lidé vrátí o 25 let zpět, před pardubické divadlo, k řetězu lidských rukou nebo na pardubické Corso či k Hotelu Grand.

Společnost celý článek
11.3.

Sokol připravuje rekonstrukci a chystá oslavy

Na konci minulého roku se stala modernizace Sokola jedním z dílčích projektů IPRM a lednové zastupitelstvo města schválilo poskytnutí dvou a půl milionové půjčky na zpracování projektové dokumentace na provedení přípravných a průzkumných prací.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting