Hitem letošních Vánoc budou dárkové karty, knihy a nově i tzv. wearables, shodují se nejen obchodníci z OC Futurum

8.12.

Hitem letošních Vánoc budou dárkové karty, knihy a nově i tzv. wearables, shodují se nejen obchodníci z OC Futurum


Předvánoční doba se tradičně nese i ve znamení nakupování dárků pro nejbližší. Možností je bezpočet, a proto se OC Futurum Hradec Králové společně s vybranými obchodníky snaží návštěvníkům nákupy zjednodušit a pomoci jim se zorientovat v nabídce. A také poradit, jak ušetřit. Strmě například stoupá meziroční poptávka po dárkových kartách, které lze uplatnit v drtivé většině prodejen OC Futurum.

Pro nerozhodné jsou karty ideální volbou, kdy mohou volit mezi nominálními hodnotami  200, 500 nebo 1 000 Kč. Jaké jsou trendy, slevy, nabízené dárkové sety či kde rovnou zabalí zakoupené dárky – obchodníci, mezi nimi například knihkupectví, parfumerie nebo prodejny elektroniky či chovatelských potřeb, předestřeli svá doporučení a hity pro letošní Vánoce.

„Zaregistrovali jsme nadále se zvyšující zájem o dárkové karty, které lze u nás následně uplatnit v bezmála všech obchodech. Návštěvníci tak mohou obdarované nechat si vybrati dárek dle jejich představ. Karty jsou nyní nově k zakoupení ve směnárně Tourist centrum v OC Futurum Hradec Králové – hned u hlavního vchodu“ uvádí Karolína Pořízková, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové, a dodává: „Navíc v rámci letošních Vánoc budeme od 10. prosince nabízet návštěvníkům benefit ve formě balení dárků zcela zdarma.“

Více informací na www.futurumhradec.cz a facebooku.

Populárními a prověřenými dárky nadále zůstává elektronika, bílá technika, knihy či dárková balení uzpůsobená na míru obdarovaného. Velký boom však zažívají i tzv. wearables, neboli nositelná elektronika. Například v prodejně Datart budou v tomto odvětví hitem chytré a fitness hodinky, které jsou kompatibilní nejen s chytrými telefony, ale také jsou schopné měřit například srdeční tep, monitorovat spánek, měřit vzdálenost či míru přijaté vody za den. Revoluční novinkou pro milovníky kávy je ruční kávovar Handpresso pro přípravu espressa na cestách. Prodejce také vychází zákazníkům vstříc online Dárkovým rádcem či různými dárky a benefity k nákupu.

I přes neustálý vývoj v oblasti techniky budou stálicí letošních Vánoc také knihy, a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Například v knihkupectví Neoluxor jsou jednoznačným fenoménem antistresové omalovánky pro dospělé, které zapojují kreativní mozkové centrum. Do popředí se také dostávají velkoformátové knihy a limitované edice, jako je ilustrované třísvazkové vydání kultovní knihy Kmotr. Přední příčky literatury pro děti si drží prověřené tituly jako Harry Potter či Peter Pan nebo edukativní a interaktivní knihy.

Pro dámy i pány zůstávají populárním darem parfémy. Parfumerie Marionnaud připravila dárkové kazety s tělovou kosmetikou či parfémy, které se cenově nejvíce vyplatí. Dominovat letošnímu roku budou těžší a silnější vůně jako je Armani Sí, Lancome La vie est Belle nebo YSL Opium Black.

Majitelé domácích mazlíčků mohou zavítat do specializované prodejny Pet Center, kde tradičně půjdou na odbyt zejména hračky, pelíšky a „sváteční“ dobroty a odměny. Za nákup nad 500 Kč obdrží zákazníci hodnotný vánoční balíček zdarma.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.12.

K čemu poslouží čtečka jízdenek?

Jediná varianta, která může kohokoliv napadnout je ta, že pachatel této krádeže bude mít přístroj jako suvenýr dokazující to, že za bílého dne lze celkem elegantně a bez povšimnutí ostatních odcizit cokoliv.

Společnost celý článek
18.9.

Aquacentrum v městských lázních je plné lešení

Rovněž tak projde drobnou modernizací bar u vody, pořídili se nové vitríny, světelné propagační panely a nové bude i zastínění proti slunci nad barem.

Společnost celý článek
24.2.

Silničáři lákali studenty do práce v oboru

Navíc věkový průměr našich zaměstnanců je vyšší, takže je jen otázkou času, kdy budeme muset uvolněná místa obsazovat mladými lidmi,“ řekl ředitel SÚS Pk Miroslav Němec. Podobně hovořil také náměstek hejtmana Jaromír Dušek, který navíc připomněl i další výhodu práce v silničním hospodářství: „Není tajemstvím, že v Pardubickém kraji na tom nejsme s výší mezd kdovíjak dobře. Přesto si dovolím tvrdit, že právě v oboru silničního hospodářství patří mzdy k té vyšší hranici.“

Společnost celý článek
27.6.

Žáci ze Základní školy Pardubice - Spořilov přichystali cirkusové představení a cirkusový časopis pro děti v Pardubické nemocnici.

Díky mezinárodní spolupráci a online komunikaci přes internet tedy vznikl i časopis, který shrnuje veškeré aktivity dětí v rámci tohoto projektu. Obsahuje křížovky, kvízy, obrázky, vystřihovánky a mnoho dalšího s cirkusovou tématikou. Přispěli do něho žáci ze všech deseti zúčastněných českých a slovenských škol.

Společnost celý článek
16.1.

Projekt ,,Pospolu" podporuje spolupráci škol a firem

Projekt byl schválen koncem loňského roku, v současné době se chystají jeho první realizační kroky. V průběhu prvního pololetí letošního roku budou připraveny dva základní modely spolupráce škol a firem – jeden pro obory vzdělání, které zahrnují odborný výcvik, druhý pro obory vzdělání, kde je povinná odborná praxe.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting