Hledáte práci, zajímá vás vývoj v našich firmách?

6.10.

Hledáte práci, zajímá vás vývoj v našich firmách?

Hledáte práci, zajímá vás vývoj v našich firmách?

Pro žáky posledních ročníků středních škol i pro veřejnost připravil Pardubický kraj ve spolupráci s Úřadem práce v Pardubicích v úterý 7. října přehlídku firem, které hledají nové zaměstnance. Pracovní příležitosti zde představí firmy jako Kiekert – CS, KYB Manufacturing Czech, Ronal CR, Prokop Invest, Synthesia, Agrostav Pardubice, TOM service, Enteria – český stavební holding, SVOS, Agrodružstvo Klas, Foxconn CZ a Paramo. „Vysokou zaměstnanost a spolupráci s našimi firmami máme mezi svými prioritami, proto pořádáme i takovéto přehlídky firem „pod jednou střechou“, aby mladí lidé i další veřejnost získali co nejvíce informací o vývoji a možnostech na pracovním trhu. A našim zaměstnavatelům zase zprostředkováváme kontakt s jejich potencionálním pracovníky, protože víme, že zejména pracovníků pro technické profese mají stále nedostatek,“ uvedla členka Rady Pardubického kraje Jana Smetanová, která je rovněž gestorkou celé akce. Akce proběhne již toto úterý 7. října od 9:00 do 12:00 hodin v Domě techniky na náměstí Republiky v Pardubicích.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.12.

Unikátní iluminace se vrací zpšt do Kutné Hory

Dražba v londýnské aukční síni probíhala velice dramaticky, byl o ní nebývale velký zájem.

Společnost celý článek
17.2.

Začal týden chráněných pivovarů, podpoří dobou věc

Tři chráněné pivovary, Falkenštejn, Chříč a Neratov, které dávají práci lidem s postižením, se spojily se svými hospodskými tak, aby všichni společně dohromady podpořili dobrou věc. V týdnu 15. – 22. 2. hospodští narazí pivo z výše jmenovaných pivovarů a výtěžek následně odešlou ve formě peněžního daru jedné ze dvou charitativních organizací podle vlastní volby.

Společnost celý článek
21.2.

Novoroční chlapeček se má čile k světu

Radní Ladislav Valtr a Hana Štěpánová navštívili rodinu Sebastiána, který byl prvním narozeným chlapcem v Pardubickém kraji. Narodil se pět minut po jedné hodině v Chrudimské porodnici.

Společnost celý článek
12.4.

Europoslanec Zdechovský řešil nedostatek peněz v broumovské diakonii

Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) navštívil tento týden na základě žádosti vedení Diakonii Broumov. Hlavním důvodem návštěvy byla prosba o pomoc s řešením obtížné situace této charitativní instituce, která kvůli zvyšování minimální mzdy musí přemýšlet nad tím, jak se vyhnout nutnosti omezit svou činnost.

Společnost celý článek
27.10.

Místopis pro taxikáře opět podmínkou

Zastupitelé tak využili možnosti, kterou legislativa obcím nad dvacet tisíc obyvatel nabízí.

Společnost celý článek
25.9.

Projekt Homesharing by měl pomoci zejména rodičům autistických dětí

Nadační fond AVAST se rozhodl v příštích dvou letech podpořit projekt Homesharing pro Rodinné Integrační Centrum (RIC) působící v Pardubickém kraji a Naděje pro děti úplňku v Praze a Středočeském kraji. To uvítal i radní Pardubického kraje Pavel Šotola, který se sociálními službami pro rodiny autistů dlouhodobě zabývá z pozice krajského radního.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting