Hokejisté dostali míč, fotbalový

14.5.

Hejtman Radko Martínek poděkoval zástupcům pardubických mistrů hokejové extraligy HC ČSOB Pojišťovna za vítězství v této soutěži. Využil k tomu v minulých dnech okamžik, kdy partneři z Dolního Slezska hovořili o přípravách fotbalového šampionátu EURO 2012. Fotbalový míč podepsaný hejtmanem Martínkem a maršálkem Dolnoslezského vojvodství Rafalem Jurkowłaniecem převzali marketingový manažer Jan Kratochvíl a pardubická hokejová legenda Bohuslav Šťastný.      „Na hokejové finále se bude dlouho vzpomínat. Pozoruhodné také je, že šťastní jsou vítězové i poražení. Pro Pardubice je vítězství o to cennější, že většinu kádru tvoří odchovanci klubu,“ řekl hejtman při předávání dárku zástupcům HC ČSOB pojišťovna Pardubice. Současně přitom prozradil, že maršálek zná pardubický hokej. V letošní sezóně navštívil také jeden ze zápasů základní části extraligy.      Legendární hokejista Bohuslav Šťastný ze známé pardubické útočné trojky Martinec, Novák, Šťastný dodal, že druhý titul mistra světa v hokeji získal právě v Polsku. Věří, že čeští fotbalisté také nepřijedou ze sousední země s prázdnou.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.9.

Hradec nakoupil elektřinu na kladenské energetické burze

To je při aktuálním růstu nabídkových či ceníkových cen dodavatelů energií velmi kvalitní výsledek.

Společnost celý článek
29.10.

Pardubičtí a hradečtí budou spolupracovat

Představitelé krajských a městských samospráv se dohodli se na společných zájmech a spolupráci.

Společnost celý článek
6.11.

Škola SVÍTÁNÍ zkrotila při Noci grácií i vzbouřené gladiátory

Velký úspěch měla také módní přehlídka žáků a klientů školy SVÍTÁNÍ. Modelky předvedly luxusní dámské kabelky firmy Elega, které navrhla známá moderátorka, herečka a choreografka Dana Morávková. Ta byla společně s majitelkou firmy Elega Evou Šedinovou a ředitelkou školy SVÍTÁNÍ Miluší Horskou a její zástupkyní Markétou Hujerovou i herečkou Anastasii Chocholatou hvězdou přehlídkového mola. „Děvčata ze SVÍTÁNÍ byla úžasná,“ sdělila Dana Morávková.

Společnost celý článek
2.11.

Krok za krokem dostává centrální příjem v Pardubické nemocnici svojí tvář

Zástupci kraje a nemocnice se detailně seznámili také s vnitřním uspořádáním dalších podlaží, a také celkovým rozvržením v rámci celé sedmipodlažní budovy.

Společnost celý článek
4.3.

Emma potrápila Pardubický kraj

V Pardubickém kraji energetici museli vyhlásit stav nouze, který skončil až v neděli večer.

Společnost celý článek
20.4.

Startují registrace dvanáctého ročníku nejúspěšnější soutěže pro živnostníky a podnikatele

Do soutěže se mohou přihlásit malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů. V roce 2016 tak učinilo rekordních 6 716 podnikatelů a živnostníků.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting