Hotel Dětenice je světovým unikátem

7.12.

Hotel Dětenice je světovým unikátem

Hotel Dětenice je světovým unikátem

V pátek 4. prosince byl pro veřejnost v Zámeckém resortu Dětenice na Jičínsku otevřen středověký hotel, který je jako jediný český hotel zařazen do řetězce unikátních hotelů světa Zařízení pokojů odpovídá dobovému klima, žádné lampy, ale voskové svíce, žádná hypoalergenní matrace, ale poctivá dřevěná pryčna a k tomu péřová peřina.  V noci se pak po pokojích možná budou potulovat i opravdová strašidla. „V naší středověké krčmě se konají silvestrovské oslavy již několik let, chtěli bychom našim hostům oslavy příchodu nového roku usnadnit, aby po řádné oslavě měli kde hlavu složit,“ říká Pavel Ondráček, majitel Zámeckého resortu Dětenice. „Hotel nabídne dobově věrné ubytování, nehledejte porcelánové záchodové mísy, ale kadibudku. O luxusu sprchy si také hosté mohou nechat jen zdát. V koupelně je čeká nefalšovaná konev, která jistě funkci sprchy alespoň částečně zastoupí,“ dodává Pavel Ondráček. Středověký hotel Dětenice má ve 42 pokojích kapacitu pro více než 100 osob, samozřejmostí je i bezbariérové apartmá. Nocleh v tomto stylovém hotelu v srdci Českého ráje slibuje nejen zážitek z netradičního prostředí, ale možná přijdou i strašidla. Ubytování v hotelu je vhodné pro rodiny s dětmi, pro firemní akce a pro každého, kdo si chce středověký způsob pohostinství vyzkoušet na vlastní kůži. A aby hosté nebyli časově dezorientování, mohou se ryze středověce stravovat v přilehlé středověké krčmě.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

27.4.

Jaký byl 4. ročník hasičských závodů TFA

Jedná se o simulaci zásahové činnosti v ochranném oděvu pro hasiče za použití izolačního vzduchového dýchacího přístroje.

Společnost celý článek
26.2.

Vláda se dohodla, jak dál s biopalivy v dopravě

Česká republika disponuje dostatečnými kapacitami surovin, volné zemědělské půdy i zpracovatelských možností.

Společnost celý článek
14.6.

Nové regionální vlaky dostanou moderní tvář

Pardubický kraj je v České republice prvním regionem, který se rozhodl jít touto cestou propagace.

Společnost celý článek
29.4.

Kraj a veřejností projednali stavbu v Březhradu

Do 6. června krajský úřad vydá stanovisko z hlediska posouzení této stavby na životní prostředí.

Společnost celý článek
8.8.

Pardubické služby jsou připravené na rozvodněné řeky

Ačkoliv Pardubice nejsou vyloženě rizikovým městem z hlediska možných záplav, protipovodňová opatření nejsou podceňována.

Společnost celý článek
12.9.

Od října můžete využít bezplatnou právní pomoc

„Poradenství bude určeno především těm, kteří se dostanou do tíživé životní situace a nebudou se moci umět v problému zorientovat. Předpokládám, že služba bude využívána především příjmově slabšími skupinami obyvatel,“ podotýká primátor města Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting