Hotel Dětenice je světovým unikátem

7.12.

Hotel Dětenice je světovým unikátem

Hotel Dětenice je světovým unikátem

V pátek 4. prosince byl pro veřejnost v Zámeckém resortu Dětenice na Jičínsku otevřen středověký hotel, který je jako jediný český hotel zařazen do řetězce unikátních hotelů světa Zařízení pokojů odpovídá dobovému klima, žádné lampy, ale voskové svíce, žádná hypoalergenní matrace, ale poctivá dřevěná pryčna a k tomu péřová peřina.  V noci se pak po pokojích možná budou potulovat i opravdová strašidla. „V naší středověké krčmě se konají silvestrovské oslavy již několik let, chtěli bychom našim hostům oslavy příchodu nového roku usnadnit, aby po řádné oslavě měli kde hlavu složit,“ říká Pavel Ondráček, majitel Zámeckého resortu Dětenice. „Hotel nabídne dobově věrné ubytování, nehledejte porcelánové záchodové mísy, ale kadibudku. O luxusu sprchy si také hosté mohou nechat jen zdát. V koupelně je čeká nefalšovaná konev, která jistě funkci sprchy alespoň částečně zastoupí,“ dodává Pavel Ondráček. Středověký hotel Dětenice má ve 42 pokojích kapacitu pro více než 100 osob, samozřejmostí je i bezbariérové apartmá. Nocleh v tomto stylovém hotelu v srdci Českého ráje slibuje nejen zážitek z netradičního prostředí, ale možná přijdou i strašidla. Ubytování v hotelu je vhodné pro rodiny s dětmi, pro firemní akce a pro každého, kdo si chce středověký způsob pohostinství vyzkoušet na vlastní kůži. A aby hosté nebyli časově dezorientování, mohou se ryze středověce stravovat v přilehlé středověké krčmě.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.6.

Víte, že les může být ukrytý i v kostce?

Touto zábavnou a netradiční formou chtějí veřejnosti představit povolání lesníků a jejich úsilí o správné, trvale udržitelné hospodaření v českých lesích. S projektem putujeme po českých a moravských městech, v týdnu od 8. - 11. června 2015 se náš „Les v kostce“ objeví právě u vás!

Společnost celý článek
8.4.

Studenti z Pardubic zahynuli při zemětřesení

Hejtman Radko Martínek vyslovil hlubokou lítost nad tragédií, která postihla rodiny mladých lidí.

Společnost celý článek
11.11.

Škola doporučená zaměstnavateli

Ředitel Klubu zaměstnavatelů Pavel Hulák k výsledku hlasování dodává: „Jsme rádi, že hlasy zaměstnavatelů jasně ukazují směřování, kam by rodiče měli umístit své děti, pokud je jejich cílem najít uplatnění již po střední škole. O absolventy škol na předních pozicích se zaměstnavatelé vysloveně perou, protože velká část žáků míří ještě zkusit štěstí na vysoké škole.“

Společnost celý článek
18.12.

Na palubovce se předávaly ceny za nejlepší basketbalové obrázky

Slavnostním předáním cen vyvrcholilo 4. BasketMalování, projekt Pardubické nemocnice a BK JIP Pardubice pro dětské pacienty.

Společnost celý článek
25.7.

Investiční akce ve zdravotnictví

Areál léčebny je tvořen několika objekty. Jako celek působí nesourodě a ani provozně nejsou jednotlivé části logicky provázány.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting