Hradecký hokej hledá strategického partnera

11.8.

Hradecký hokej hledá strategického partnera

Hradecký hokej hledá strategického partnera

Klub HC EATON Pardubice v pondělí 10. srpna prodal za 6, 5 milionů korun Statutárnímu městu Hradec Králové 40 procent akcií hokejového klubu HC VCES Hradec Králové. Město Hradec Králové po tomto odkupu vlastní 91 procent akcií klubu HC VCES Hradec Králové a začíná hledat strategického partnera, který by vstoupil do hradeckého hokejového klubu. Zbylých devět procent akcií patří občanskému sdružení HC LEV. „Odkoupením akcií od pardubického hokejového klubu se uzavírá téměř osmileté období úzké spolupráce města Hradec Králové, města Pardubice a pardubického hokejového klubu, která byla zaměřena na rozvoj hokeje v Hradci Králové. Spolupráci hodnotíme jako velmi úspěšnou," konstatoval předseda představenstva klubu HC VCES Hradec Králové a současně náměstek primátora města Hradce Králové Martin Soukup. „Na začátku hrozilo, že hokej v našem městě zanikne, ovšem dnes je hradecký hokejový klub pravidelným účastníkem play – off bojů první hokejové ligy, kde si již vybudoval své stálé místo. V posledních letech se navíc klub pravidelně umísťuje na předních příčkách první hokejové ligy, případnému strategickému partnerovi tedy rozhodně máme co nabídnout,“ dodal Martin Soukup. Klub HC VCES Hradec Králové má zpracovánu Globální strategii klubu do roku 2014. „Cílem je postup do extraligy, ale nejde jen o to do extraligy postoupit, ale také se v ní udržet. Proto hledáme silného partnera, kterému bude záležet na dalším rozvoji hradeckého hokeje. Globální strategie počítá nejen s postupem do extraligy, ale také se zachováním podpory pro mládežnickou základnu,“ dodal Martin Soukup, který příchod nového strategického partnera do hokejového klubu považuje za prioritu. „Je utopií si představovat, že by město bylo schopno zaplatit nejen postup do nejvyšší hokejové soutěže, ale i v ní klub několik let udržet. Pokud chceme naplnit sportovní cíle stanovené v Globální strategii klubu do roku 2014, je nezbytné zajistit pro hokejový klub silného partnera,“ zdůraznil Soukup. Náměstek Soukup dále zdůraznil, že zázemí hradeckého hokeje je na vynikající úrovni: „Hokejisté nejen dobře hrají, ale mají i dobré zázemí, které se neustále vylepšuje. Klub má moderní hokejovou arénu. Dále máme početnou mládežnickou základnu, mladí hokejisté různých věkových kategorií hrají v kvalitních soutěžích. Náš „A“ tým je konsolidovaný – několik let se umísťuje na předních příčkách první ligy. Těší nás také vzrůstající návštěvnost. Obrazně řečeno bych tedy mohl konstatovat, že hradecký hokejový klub je dobrým ženichem. Jsem přesvědčen o tom, že máme co nabídnout.“ Náměstek dále podotkl, že s eventuálním příchodem nového partnera do klubu může v budoucnu dojít i k dalším změnám, například k přejmenování klubu i hokejové arény.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

27.10.

Pardubice uctí svátek koncertem, průvodem i veselicí

Do slavnostního průvodu se spolu s pardubickým primátorem Jaroslavem Demlem vydá primátor spřáteleného města Vysoké Tatry.

Společnost celý článek
5.9.

Příští víkend bude patřit památkám

„Stejně jako loni se mohou zájemci rozjet za památkami na růžových rekolech nebo koloběžkách, které si mohu bezplatně zapůjčit v infopointech před nádražím či u informačního centra u Zelené brány. A ani letos nechybí soutěž. Pro prvních 60 návštěvníků akce, kteří nasbírají minimálně 10 razítek do hrací karty, bude pod Zelenou bránou připravena káva zdarma,“ dodala organizátorka.

Společnost celý článek
14.9.

Z domova může pracovat pětina zaměstnanců

Firmy jsou s tímto řešením spokojené a chválí si zejména zvýšení efektivity práce.

Společnost celý článek
10.6.

Akademie Libchavy v projektu vzdělává ředitele a učitele škol v koučinku

Témata pro vzdělávání řídících pracovníků jsou: Ředitel koučem – koučovací styl vedení školy, Typologie – různí lidé a různé přístupy, Vedení týmů učitelů, Účinné porady ve školách a Personalistika pro ředitele škol. Témata pro vzdělávání pedagogických pracovníků jsou: Učitel koučem – koučovací styl vedení žáků, Skupinové koučování ve školách a Typologie – různí lidé a různé přístupy.

Společnost celý článek
18.6.

Den zdraví návštěvníky oslovil, preventivní vyšetření využilo více lidí než loni

Návštěvníci si mohli prohlédnout ortopedické oddělení, kde se konala i výstava materiálů na ortopedické operace. Zájem o jejich zhlédnutí měli především pacienti před nebo po ortopedické operaci, kteří si mohli prohlédnout celou škálu materiálů využívaných při operaci kolene, ramene a kyčle.

Společnost celý článek
12.10.

Jablonné hostilo 13. ročník konference Orlicko-Kladsko

V rámci tohoto tématu se účastníci konference seznámili s činností jednotlivých složek integrovaného záchranného systému.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting