Hradecký hokej hledá strategického partnera

11.8.

Hradecký hokej hledá strategického partnera

Hradecký hokej hledá strategického partnera

Klub HC EATON Pardubice v pondělí 10. srpna prodal za 6, 5 milionů korun Statutárnímu městu Hradec Králové 40 procent akcií hokejového klubu HC VCES Hradec Králové. Město Hradec Králové po tomto odkupu vlastní 91 procent akcií klubu HC VCES Hradec Králové a začíná hledat strategického partnera, který by vstoupil do hradeckého hokejového klubu. Zbylých devět procent akcií patří občanskému sdružení HC LEV. „Odkoupením akcií od pardubického hokejového klubu se uzavírá téměř osmileté období úzké spolupráce města Hradec Králové, města Pardubice a pardubického hokejového klubu, která byla zaměřena na rozvoj hokeje v Hradci Králové. Spolupráci hodnotíme jako velmi úspěšnou," konstatoval předseda představenstva klubu HC VCES Hradec Králové a současně náměstek primátora města Hradce Králové Martin Soukup. „Na začátku hrozilo, že hokej v našem městě zanikne, ovšem dnes je hradecký hokejový klub pravidelným účastníkem play – off bojů první hokejové ligy, kde si již vybudoval své stálé místo. V posledních letech se navíc klub pravidelně umísťuje na předních příčkách první hokejové ligy, případnému strategickému partnerovi tedy rozhodně máme co nabídnout,“ dodal Martin Soukup. Klub HC VCES Hradec Králové má zpracovánu Globální strategii klubu do roku 2014. „Cílem je postup do extraligy, ale nejde jen o to do extraligy postoupit, ale také se v ní udržet. Proto hledáme silného partnera, kterému bude záležet na dalším rozvoji hradeckého hokeje. Globální strategie počítá nejen s postupem do extraligy, ale také se zachováním podpory pro mládežnickou základnu,“ dodal Martin Soukup, který příchod nového strategického partnera do hokejového klubu považuje za prioritu. „Je utopií si představovat, že by město bylo schopno zaplatit nejen postup do nejvyšší hokejové soutěže, ale i v ní klub několik let udržet. Pokud chceme naplnit sportovní cíle stanovené v Globální strategii klubu do roku 2014, je nezbytné zajistit pro hokejový klub silného partnera,“ zdůraznil Soukup. Náměstek Soukup dále zdůraznil, že zázemí hradeckého hokeje je na vynikající úrovni: „Hokejisté nejen dobře hrají, ale mají i dobré zázemí, které se neustále vylepšuje. Klub má moderní hokejovou arénu. Dále máme početnou mládežnickou základnu, mladí hokejisté různých věkových kategorií hrají v kvalitních soutěžích. Náš „A“ tým je konsolidovaný – několik let se umísťuje na předních příčkách první ligy. Těší nás také vzrůstající návštěvnost. Obrazně řečeno bych tedy mohl konstatovat, že hradecký hokejový klub je dobrým ženichem. Jsem přesvědčen o tom, že máme co nabídnout.“ Náměstek dále podotkl, že s eventuálním příchodem nového partnera do klubu může v budoucnu dojít i k dalším změnám, například k přejmenování klubu i hokejové arény.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.12.

Hledáme řidiče bílé dodávky. Auto narazilo do mostku

Při dopravní nehodě došlo ke zranění 4 cestujících. U nehody s nejspíš pohyboval i řidič bílého nákladního vozidla, jehož zachytily bezpečnostní kamery v Sezemicích.

Společnost celý článek
9.10.

Město může uklidit pouze část chodníků

Pardubice se připravují na první zimu, během níž bude platit takzvaný chodníkový zákon.

Společnost celý článek
19.2.

Martin Šonka úřadující mistr světa Red Bull Air Race vystoupí na Aviatické pouti.

Doslova na plné obrátky již běží přípravy letošního, již devětadvacátého ročníku Aviatické pouti, který se uskuteční 1. a 2. června na letišti v Pardubicích. Jednou z hvězd bohatého letového programu se stane diváky velice oblíbený akrobat a vzdušný showman Martin Šonka. Martin Šonka v loňském roce dosáhl fenomenálního úspěchu v podobě vítězství v prestižní světové sérii závodů Red Bull Air Race

Společnost celý článek
24.3.

Hejtman Netolický: Díky vedení Hradce Králové je pardubický zámek vidět jako nikdy předtím

Nevím, koho mohoZ mého pohledu šlo o vtipnou a nenásilnou formu kampaně, která měla upozornit na perlu, se kterou se nejen Pardubice, ale celý náš kraj může pyšnit. Zámek Pernštejnů dnes patří Pardubickému kraji a sídlí zde Východočeské muzeum. Interiéry zámku a expozice jsou velmi kvalitní a zajímavé, což si pan primátor Hradce Králové zjevně nemyslí. u urazit dvě reklamy, možná bych řekl spíše dva větší plakáty na vozidlech MHD.

Společnost celý článek
25.8.

Hasiči se zaměřili na kontrolu stánkařů

Ze šestnácti kontrolovaných stánků byly zjištěny tři případy nedodržení daných předpisů.

Společnost celý článek
23.9.

Byly vyhlášeny výsledky MLSu 2015

Oproti loňskému roku se počet přihlášených výrobků opět zvýšil. Za devět let získalo ocenění MLS Pardubického kraje celkem 263 výrobků.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting