Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

8.3.

Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

Zimní stadion v Hradci Králové bude dnes od 18 hodin dějištěm nejdůležitějšího zápasu hradeckých prvoligových hokejistů v letošní sezoně. Právě v tento čas totiž začne zápas HC VCES Hradec Králové – HC Dukla Jihlava, ve kterém hradečtí hokejisté musí vyhrát, aby si udrželi šanci na postup do semifinále play-off. Vedení klubu ve spolupráci s faclubem připravuje „červenožlutobílé peklo“. „Rádi bychom poprosili fanoušky, aby, bude-li to možné, přišli v dresu nebo měli na sobě věci v našich klubových barvách, tedy aby diváci na stadion přišli v něčem, co má na sobě dominantní červenou, žlutou nebo bílou barvu,“ uvedl Aleš Kmoníček, generální manažer klubu. Na tribuně za střídačkami připravuje fanclub choreo – diváci na základě výzvy moderátora zvednou nad hlavy velké barevné papíry a vytvoří tak „červenožlutobílé peklo“. Jiné choreo bude připraveno i na tribuně za trestnými lavicemi a v části pod rozhlasovou kabinou. „Jakmile moderátor odstartuje „červenožlutobílé peklo“, prosíme fanoušky, aby papíry, které budou na jejich sedačkách, zvedli nad hlavu,“ zdůraznil Aleš Kmoníček. Hradecký stadion tak ještě více ožije klubovými barvami. Vedení klubu pro fanoušky připravuje také netradiční přestávkovou soutěž o hodnotné ceny. Jednou z nich je fotoaparát. Připomeňme ještě jednou, že důležité utkání HC VCES Hradec Králové – HC Dukla Jihlava vypukne ve čtvrtek v 18 hod. Buďte u toho i vy!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.7.

Tuning Party na pardubickém závodišti

V sobotu se můžete těšit na přehlídku toho nejlepšího tuningu v ČR. Soutěže TotalDip Tuning Battle, Tuning Liga a autohifi soutěže dB Drag, Easca, Bass Race a Top Dog zaručují účast opravdové české špičky.

Společnost celý článek
19.10.

Pilotní burza filantropie na Svitavsku

Přítomní se dozvěděli o legislativních podmínkách, pravidlech akreditace, možnostech financování, ale i běžné informace.

Společnost celý článek
18.10.

Palác Pardubice je s vámi již 10 let!

Celým velkolepým večerem vás bude provázet Leoš Mareš. Nebudou chybět ani skvělé slevy a speciální nabídky, Paláce Pardubice navíc pro své zákazníky připravil velkou narozeninovou soutěž.

Společnost celý článek
13.7.

Léto patří Pardubickým tahounům

Prázdniny jsou v plném proudu a Pardubice nabídnou občanům města i jeho návštěvníkům znovu pětici skvělých akcí, které patří k Pardubickým tahounům - akcím s letitou tradicí, zvučným jménem, vysokou návštěvností, skvělou atmosférou… Pět letních tahounů představují jejich pořadatelé. Užijte si léto!

Společnost celý článek
20.1.

Rekonstukce pardubické reálky probíhá dle plánu

Všechny práce na rekonstrukci budovy bývalé pardubické reálky postupují podle stanoveného harmonogramu

Společnost celý článek
3.7.

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Vodní záchranná služba Českého červeného kříže Pastviny pod vedením Oldřicha Houdka poskytla na vodním díle výborné zázemí pro nácvik tolik potřebných záchranářských technik.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting