Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

8.3.

Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

Zimní stadion v Hradci Králové bude dnes od 18 hodin dějištěm nejdůležitějšího zápasu hradeckých prvoligových hokejistů v letošní sezoně. Právě v tento čas totiž začne zápas HC VCES Hradec Králové – HC Dukla Jihlava, ve kterém hradečtí hokejisté musí vyhrát, aby si udrželi šanci na postup do semifinále play-off. Vedení klubu ve spolupráci s faclubem připravuje „červenožlutobílé peklo“. „Rádi bychom poprosili fanoušky, aby, bude-li to možné, přišli v dresu nebo měli na sobě věci v našich klubových barvách, tedy aby diváci na stadion přišli v něčem, co má na sobě dominantní červenou, žlutou nebo bílou barvu,“ uvedl Aleš Kmoníček, generální manažer klubu. Na tribuně za střídačkami připravuje fanclub choreo – diváci na základě výzvy moderátora zvednou nad hlavy velké barevné papíry a vytvoří tak „červenožlutobílé peklo“. Jiné choreo bude připraveno i na tribuně za trestnými lavicemi a v části pod rozhlasovou kabinou. „Jakmile moderátor odstartuje „červenožlutobílé peklo“, prosíme fanoušky, aby papíry, které budou na jejich sedačkách, zvedli nad hlavu,“ zdůraznil Aleš Kmoníček. Hradecký stadion tak ještě více ožije klubovými barvami. Vedení klubu pro fanoušky připravuje také netradiční přestávkovou soutěž o hodnotné ceny. Jednou z nich je fotoaparát. Připomeňme ještě jednou, že důležité utkání HC VCES Hradec Králové – HC Dukla Jihlava vypukne ve čtvrtek v 18 hod. Buďte u toho i vy!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

29.6.

Roman Línek poblahopřál pětinásobným mistrům republiky

Jako výraz uznání jim předal pohár s nápisem Pardubický kraj fandí mistrům.

Společnost celý článek
7.12.

V den mikulášské nadílky dostaly děti hospitalizované na dětské chirurgii Pardubické nemocnice ručně šité hračky z pardubické věznice.

Populární postavičky Mimoňů, klokani, hadi, zajíčci a spousta dalších zvířat. A to vše v pestrobarevném provedení. Ručně šité látkové hračky dnes rozzářily oči malých pacientů na oddělení dětské chirurgie Pardubické nemocnice a na jejich tvářích vykreslily úsměvy.

Společnost celý článek
5.3.

“International Week” mezinárodních mobilit

Po celý tento týden bude probíhat na Univerzitě Pardubice veletrh mezinárodních mobilit s názvem International Week.

Společnost celý článek
20.8.

Do Keni míří ultrazvuk z Pardubic

V podmínkách, které si běžný Evropan ani neumí představit, poskytují tamním lidem zdravotní péči, kterou bychom my nepovažovali ani za nezbytné minimum.

Společnost celý článek
3.1.

Šestici dětí narozených v porodnici Pardubické nemocnice na Nový rok již tradičně navštívil primátor města Martin Charvát.

Primátor pochopitelně nepřišel s prázdnou. Všem šesti novorozencům, respektive jejich maminkám předal tradiční dárek v podobě zlatého přívěsku s kozorohem.

Společnost celý článek
19.9.

Týden nízkoprahových klubů v Chrasti a H. Týnci | Chystáme se na turnaj ve streetballu i besedu o financích

Týden nízkoprahových klubů začíná v pondělí 22. září a skončí v pátek 26. září 2014. Pracovníci Šance pro Tebe slibují ve všech lokalitách zajímavý a pestrý program jak pro klienty, tak především pro ostatní veřejnost, která po celý týden může nahlížet pod pokličku práce terénních pracovníků, jež se věnují nízkoprahovým neboli snadno dostupným službám.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting