Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

8.3.

Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

Hradecký stadion zažije červenožlutobílé peklo

Zimní stadion v Hradci Králové bude dnes od 18 hodin dějištěm nejdůležitějšího zápasu hradeckých prvoligových hokejistů v letošní sezoně. Právě v tento čas totiž začne zápas HC VCES Hradec Králové – HC Dukla Jihlava, ve kterém hradečtí hokejisté musí vyhrát, aby si udrželi šanci na postup do semifinále play-off. Vedení klubu ve spolupráci s faclubem připravuje „červenožlutobílé peklo“. „Rádi bychom poprosili fanoušky, aby, bude-li to možné, přišli v dresu nebo měli na sobě věci v našich klubových barvách, tedy aby diváci na stadion přišli v něčem, co má na sobě dominantní červenou, žlutou nebo bílou barvu,“ uvedl Aleš Kmoníček, generální manažer klubu. Na tribuně za střídačkami připravuje fanclub choreo – diváci na základě výzvy moderátora zvednou nad hlavy velké barevné papíry a vytvoří tak „červenožlutobílé peklo“. Jiné choreo bude připraveno i na tribuně za trestnými lavicemi a v části pod rozhlasovou kabinou. „Jakmile moderátor odstartuje „červenožlutobílé peklo“, prosíme fanoušky, aby papíry, které budou na jejich sedačkách, zvedli nad hlavu,“ zdůraznil Aleš Kmoníček. Hradecký stadion tak ještě více ožije klubovými barvami. Vedení klubu pro fanoušky připravuje také netradiční přestávkovou soutěž o hodnotné ceny. Jednou z nich je fotoaparát. Připomeňme ještě jednou, že důležité utkání HC VCES Hradec Králové – HC Dukla Jihlava vypukne ve čtvrtek v 18 hod. Buďte u toho i vy!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.5.

Pardubice budou plné zábavy a umění

Tradiční červnový maratón zábavy odstartuje v pátek 6. června již 18. Pernštýnská noc.

Společnost celý článek
13.5.

Poběžte s Tescem pro život podruhé!

Všichni účastníci přispějí Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek účastnickým poplatkem, jehož minimální výše je 150 korun..

Společnost celý článek
10.8.

Odborníci ve Chvaleticích roztřídili tuny chemikálií

Mezi nalezeným odpadem bylo i menší množství radioaktivních látek, například solí uranu a thoria.

Společnost celý článek
13.3.

Mezi nejlepšími sportovci a trenéry byl i krajský radní

Radní René Živný z pódia kulturního domu v Holicích skoro nesestoupil. Buď předával ceny sám, nebo je přijímal. „Velmi mě potěšilo, že jsem byl vybrán mezi nelepší trenéry, určitě k tomu přispěla naše účast na olympiádě.

Společnost celý článek
21.6.

Student Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice uspěl v soutěži o cenu Josepha Fouriera a získává ocenění Francouzského velvyslanectví

„Výsledný model může být široce uplatnitelný při 3D GIS analýzách, vizualizacích pro veřejné zakázky, konstrukcích nových komunikací, GPS navigaci a při generování jakýchkoliv pohledů v zájmové oblasti“, vysvětluje Jan Hovad, doktorand Fakulty ekonomicko-správní.

Společnost celý článek
15.8.

Lanškrounsko sužují silnice, malé prodejny a nedostatek financí

Již příští týden tu Pardubický kraj zahájí modernizaci silnice z Lanškrouna do Tatenic.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting