Informační místa slouží zejména menším podnikatelům. Kraj pokračuje v jejich podpoře

2.12.

Informační místa slouží zejména menším podnikatelům. Kraj pokračuje v jejich podpoře

 Pardubický kraj stejně jako každý rok finančně podpoří činnost Informačních míst pro podnikatele, která mají svá sídla v Pardubicích, Chrudimi, Svitavách a České Třebové. V dohledné době se také uskuteční setkání představitelů Pardubického kraje a zástupců Krajského hospodářské komory, které bude zaměřené na možnosti vzájemné spolupráce.
„Informační místa pro podnikatele jsou důležitá zejména pro malé a střední podnikatele, a proto se budeme snažit je i nadále maximálně podporovat. Stejně jako každý rok přispěje Pardubický kraj na jejich činnost částkou 400 tisíc korun. Podnikatelé se zde mohou zdarma informovat například o legislativních novinkách a také jsou pro ně zdarma organizovány semináře či odborná školení,“ uvedla radní zodpovědná za regionální rozvoj, evropské fondy a inovace Hana Štěpánová, která se společně s krajským radním pro zdravotnictví Ladislavem Valtrem zúčastnila pravidelného setkání podnikatelů z regionu.
Na začátku kalendářního roku 2017 je také v plánu oficiální setkání samosprávy Pardubického kraje a představitelů Krajské hospodářské komory. Na něm se bude diskutovat o možnostech vzájemné spolupráce a výhledu do nadcházejícího čtyřletého období.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.8.

Probíhá soutěž o sběrný dvůr roku

Při závěrečném vyhodnocení nejlepšího sběrného dvora v listopadu 2015, bude kromě hlasování veřejnosti přihlédnuto také k počtu komodit, které sběrný dvůr sbírá (např. sklo, plasty, kovy, atd.), a k množství zpětně odebraného elektrozařízení.

Společnost celý článek
15.9.

Asociace krajů ČR zasedala v Trojanovicích

Jednání rady se také zabývalo pořízením kolejových vozidel pro železniční regionální dopravu.

Společnost celý článek
5.5.

Rock for People přidává den – vrací se Večírek pro nedočkavé

Do finální podoby pondělního line-upu budou moci zasáhnout i sami fanoušci, hned pětice kapel totiž vzejde z hlasování v mezinárodní hudební soutěži Planetrox. Do té se kapely mohou hlásit do 5. května, pět z nich s nejvíce body se následně představí na Rock for People, a přímo na místě porota rozhodne, kdo si vyrazí zahrát na jeden z největších kanadských festivalů Envol et Macadam v Quebecu. Více na www.planetrox.ca.

Společnost celý článek
11.7.

Kraj připravuje zateplení dalších tří školních budov

Radní Pardubického kraje schválili tři nové projektové záměry na realizaci úspor energie s využitím evropských fondů u krajských škol.

Společnost celý článek
17.5.

Kandidáti na poslance míní, že R35 bude dokončena do roku 2020

Rok 2020 jako nejzazší termín dokončení R35 v Pardubickém kraji zvolili v anketě volební lídři ČSSD.

Společnost celý článek
18.5.

Pardubice hledají architekta pro rekonstrukci Zámečku

Soutěž je vyhlášena jako užší, anonymní, jednokolová, lhůta pro podání přihlášek je 6. června. Autor vítězného návrhu by měl být znám do konce září, následně by měl zpracovat projektovou dokumentaci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting