Janečková a Špiner u diváků opět zabodovali

9.2.

Janečková a Špiner u diváků opět zabodovali

V sobotu 6. února se ve společenském centru Ideon konal Divadelní ples, jenž je považován za vrchol plesové sezóny v Pardubicích. Ples pořádaly Statutární město Pardubice, Východočeské divadlo Pardubice (VČD) a Komorní filharmonie Pardubice. Pardubický „Ples v Opeře“ se tentokrát nesl v duchu divadelních triků a kouzel. Jeho slavnostní zahájení patřilo tradičně pardubickým filharmonikům a tanečníkům Tanečního klubu Life. O dobrou náladu se pak během večera postarala kapela Uši music band, nechyběla ani bohatá tombola, módní přehlídka divadelních kostýmů či ukázky latinsko-amerických i standardních tanců. Ohromné ovace sklidilo vystoupení iluzionisty Karla Bushe a jeho company, miláčkem plesových hostů se stala divadelní kapela s názvem Můžete si za to sami, ve které hrají Jiří Seydler, Jiří Kalužný, Josef Vrána a další zaměstnanci divadla. Zlatým hřebem večera však bylo vyhlášení výsledků divácké ankety o nejoblíbenější herce VČD za rok 2009. V ženské kategorii si již poosmé cenu odnesla Petra Janečková, na druhém místě se umístila Kristina Jelínková a na třetím Martina Sikorová. Divácky nejoblíbenějším hercem roku 2009 stal Ladislav Špiner, který tak obhájil své loňské vítězství v anketě. Druhá příčka patří Josefu Pejchalovi a třetí pak Martinu Mejzlíkovi.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.7.

Občané se mohou vyjádřit k rozvoji České republiky

Připomínky k Politice územního rozvoje je možné zasílat až do 25. září 2008.

Společnost celý článek
15.10.

Přeshraniční spolupráce zřejmě dostane novou podobu

Věřím, že budou naplněny představy a cíle, s nimiž bylo grémium před pěti lety iniciováno ministerským předsedou Saska.

Společnost celý článek
12.4.

Nový informační portál k problematice umístění radarové stanice

Informace o záměru vybudovat v Brdech radarovou základnu může veřejnost najít nově na www.radarBrdy.cz.

Společnost celý článek
30.12.

Falešný exekutor opět na scéně

S sebou měl větší množství finanční hotovosti, jelikož v ten den zrovna obdržel výplatu.

Společnost celý článek
15.3.

O startovacích bytech je letos již rozhodnuto

Vylosovaní zájemci mají nyní možnost si jimi požadovaný byt prohlédnout a ke konci dubna, případně začátkem května je čeká podpis čtyřleté nájemní smlouvy s městem. První tři roky přitom bude nájemník platit 50 korun za metr čtverečný plus energie, v posledním roce bude částka za metr čtverečný činit 80 korun plus energie.

Společnost celý článek
7.4.

V parku Na Špici se začalo revitalizovat.

Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně specifickou lokalitu, nepodařilo se nám najít šetrný a zároveň finančně únosný způsob, jak to provést. V současné době testujeme další, šetrnější a levnější postupy na odbahnění Čičáku. Situace, že by se za rok po parku proháněla těžká nákladní auta, se však lidé bát nemusí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting