Japonský velvyslanec v Pardubicích

16.7.

Japonský velvyslanec v Pardubicích

Japonský velvyslanec v Pardubicích

Mezinárodní festival šachu, bridže a her Czech Open 2007 v Pardubicích navštívil v sobotu 14. července 2007 japonský velvyslanec Hideaki Kumazawa. V rámci svého programu se setkal i s vicehejtmanem Pardubického kraje Romanem Línkem. „Půjde o přátelské setkání v rámci mezinárodního festivalu, který se koná pod záštitou Rady Pardubického kraje. Součástí festivalu je například i Mistrovství Evropy v šogi, což jsou japonské šachy či otevřené mistrovství ČR v další japonské stolní hře, obdobě piškvorek s názvem gomoku a třeba budu mít možnost získat praktické rady od odborníka jak v těchto hrách porazit soupeře,“ usmíval se vicehejtman Línek ještě před příjezdem japonského velvyslance. Účastníci jednání si také připomenuli česko-japonské vztahy s vazbou na Pardubický kraj, ať už jde o japonské investice v regionu či kulturní spolupráci třeba v rámci Smetanovy Litomyšle. Pardubický kraj podpořil festival šachu Czech Open finanční částkou 130 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.11.

Mistrovství České republiky v křížovém mariáši.

Mariášového klání se zúčastní zhruba 200 hráčů z celé republiky.

Společnost celý článek
23.6.

Den otevřených dveří

Co zde bylo k vidění?

Společnost celý článek
23.10.

Na 16. silniční konferenci se mluvilo také o R35

Hejtman rovněž připomněl, že Pardubický kraj během uplynulých šesti let investoval do krajské silniční sítě 3,2 miliardy korun.

Společnost celý článek
17.5.

Hypermarkety Globus budou nově pomáhat veřejně prospěšným organizacím ve svém okolí.

Podpora konkrétních projektů a skutečný užitek pro lidi v místech, kde se hypermarkety nalézají, to jsou záměry nového charitativního programu společnosti Globus. „Jsme nedílnou součástí míst, kde se naše hypermarkety nachází. Chceme se proto dlouhodobě zapojovat do života lidí v našem okolí, do zlepšování věcí, které se bezprostředně týkají i našich zákazníků, ať už jsou v Praze, Chomutově nebo v Trmicích,“ vysvětluje Pavla Hobíková z Globusu, proč se hypermarkety rozhodly k vlastnímu novému programu Lepší svět.

Společnost celý článek
23.8.

Dětský domov v Pardubicích čeká transformace

Pardubický kraj v nedávné době jako jeden z prvních v ČR přistoupil ve svých osmi zařízeních k projektu s názvem „Transformace péče o ohrožené děti a mládež“.“

Společnost celý článek
25.1.

Kraj bude pojistkou proti plýtvání veřejnými prostředky

Kromě zvolených zástupců kraje a města budou jednání přítomni také projektanti a členové představenstva a dozorčí rady společnosti EBA, která civilní část pardubického letiště provozuje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting