Jarek Nohavica zahraje ve Svojšicích tříhodinový koncert!

31.5.

Jarek Nohavica zahraje ve Svojšicích tříhodinový koncert!

Svojšice (23. 5. 2016) - V sobotu 4. června zavítá do legendárního přírodního amfiteátru ve Svojšicích na Pardubicku ikona českého folku, písničkář Jarek Nohavica. A nebude to koncert ledajaký. Návštěvníci se mohou těšit na tříhodinové představení!

Nohavicův koncert se totiž koná v místě folku zaslíbeném, vždyť svojšický areál byl už za minulého režimu druhým domovem česých písničkářů a příznivců folkové muziky. „Do Svojšic se Jarek velmi těší. Vzpomíná si totiž právě na ty roky, kdy Svojšice patřily slunovratům, kam často jezdil hrát,“ nechal se slyšet Nohavica. Právě kvůli srdečnímu poutu populárního českého písničkáře a textaře ke Svojšicím bude na zdejším pódiu fanouškům zpívat a hrát tři hodiny.

Vzhledem k výjimečné délce koncertu se návštěvníci mohou těšit na skutečně vyčerpávající reporotár ze všech období Nohavicovy tvorby. Chybět samozřejmě nebudou jeho největší hity jako Darmoděj, Zítra ráno v pět, Mám jizvu na rtu či Kometa, které již takřka zlidověly.

Do Svojšic Nohavica zavítá společně se svým kamarádem, pianistou a akordeonistou z Polska Robertem Kusmierskim. Oficiálním hostem večerního programu pak bude Pavel Plánka, hráč na bicí a perkuse.

Koncert začíná ve 20 hodin, brány areálu se však otevřou již v 18 hodin. Vstupenky si lze zakoupit v prodejní síti TicketPortal za 470 Kč. Pořadatelé doporučují objednávky vstupenek včas, vzhledem k omezené kapacitě svojšického areálu a tříhodinové stopáži koncertu totiž očekávají, že brzy bude vyprodáno. Více informací najdete na webu www.nohavica.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.5.

Město poradí jak získat dotace na regeneraci domů

Více informací získají na setkání se zástupci města, které se koná již dnes 12. května od 17:00 hodin v kulturním domě na Dukle.

Společnost celý článek
29.12.

Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

Svým jednáním měl ohrožovat svůj život a zdraví a dále život a zdraví ostatních osob.

Společnost celý článek
24.11.

Ve Vysokém Mýtě odstartoval pilotní školský projekt

Nejde o jednorázový kurz, ale o celý blok nejrůznějších dovedností, které si studenti musí osvojit.

Společnost celý článek
15.2.

Nová střecha sportovní haly v České Třebové by mohla být hotová už letos v říjnu. Škoda nepřesáhne 15 milionů korun

Jedná se o železobetonovou konstrukci, lepený vazník, ocelovou konstrukci nebo kombinaci oceli a dřevěného vazníku. S výběrem nejvhodnější varianty budeme však čekat na posudek soudního znalce,

Společnost celý článek
29.4.

Ústí bude mít novou vlajku

Pokud máte zájem vyjádřit se k návrhu nové vlajky, pište svoje připomínky na e-mail regnardova@muuo.cz

Společnost celý článek
14.2.

Kraj hledá dodavatele na stavbu nového mostu v Jaroměřicích

I v letošním roce budou na celém území Pardubického kraje pokračovat modernizace silnic II. a III. tříd, ale také mostů, na jejichž stav je poslední dobou z řad odborné, ale i laické veřejnosti kladen velký důraz. Krajští radní na svém pondělním jednání schválili návrh na zahájení zadávacího řízení na výběr dodavatele modernizace mostu v Jaroměřicích. Jedná se o projekt, který je spolufinancovaný z rozpočtu Evropské unie v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting