Jarek Nohavica zahraje ve Svojšicích tříhodinový koncert!

31.5.

Jarek Nohavica zahraje ve Svojšicích tříhodinový koncert!

Svojšice (23. 5. 2016) - V sobotu 4. června zavítá do legendárního přírodního amfiteátru ve Svojšicích na Pardubicku ikona českého folku, písničkář Jarek Nohavica. A nebude to koncert ledajaký. Návštěvníci se mohou těšit na tříhodinové představení!

Nohavicův koncert se totiž koná v místě folku zaslíbeném, vždyť svojšický areál byl už za minulého režimu druhým domovem česých písničkářů a příznivců folkové muziky. „Do Svojšic se Jarek velmi těší. Vzpomíná si totiž právě na ty roky, kdy Svojšice patřily slunovratům, kam často jezdil hrát,“ nechal se slyšet Nohavica. Právě kvůli srdečnímu poutu populárního českého písničkáře a textaře ke Svojšicím bude na zdejším pódiu fanouškům zpívat a hrát tři hodiny.

Vzhledem k výjimečné délce koncertu se návštěvníci mohou těšit na skutečně vyčerpávající reporotár ze všech období Nohavicovy tvorby. Chybět samozřejmě nebudou jeho největší hity jako Darmoděj, Zítra ráno v pět, Mám jizvu na rtu či Kometa, které již takřka zlidověly.

Do Svojšic Nohavica zavítá společně se svým kamarádem, pianistou a akordeonistou z Polska Robertem Kusmierskim. Oficiálním hostem večerního programu pak bude Pavel Plánka, hráč na bicí a perkuse.

Koncert začíná ve 20 hodin, brány areálu se však otevřou již v 18 hodin. Vstupenky si lze zakoupit v prodejní síti TicketPortal za 470 Kč. Pořadatelé doporučují objednávky vstupenek včas, vzhledem k omezené kapacitě svojšického areálu a tříhodinové stopáži koncertu totiž očekávají, že brzy bude vyprodáno. Více informací najdete na webu www.nohavica.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.1.

Netradiční základní škola zve na zépis

Zápis proběhne ve čtvrtek 11. února tohoto roku od 14:00 do 18:00 hodin ve vzdělávacím centru Na rovině.

Společnost celý článek
26.11.

Krystaly dají novým stromům v Hradci Králové napít i za sucha

Hydroabsorbenty, které mají v půdě zadržet co nejvíce vody ze srážek nebo zálivky, začaly technické služby přidávat do zeminy při nynějších výsadbách.

Společnost celý článek
29.7.

Tropické počasí způsobilo přehřátí haly s drůbeží

Ve dvou patrech je zde umístěno přibližně 22 tisíc kusů drůbeže. Teplota v hale byla ve 12 hodin 32,5 st.

Společnost celý článek
3.2.

Ministryně si z návštěvy prvních letošních TECHNOhrátek odvezla svůj portrét vyrobený laserem

„Jsem ráda, že takový projekt existuje. Technické obory mají velkou budoucnost a zaměstnavatelé se už těší na to, abyste u nich mohli pracovat. Přeji vám, abyste si dnes našli obor či řemeslo, které osloví vaše srdce i hlavu a které si do budoucna vyberete. Budu se mezi vámi nenápadně pohybovat a sledovat, jak se vám podaří plnit připravené aktivity,“ řekla v úvodu tradičního slavnostního zahájení akce Kateřina Valachová.

Společnost celý článek
29.12.

Platy policistů se nesníží o více než 6,3 procent

Tarifní složka platu tvoří v průměru 70 procent mzdy policistů.

Společnost celý článek
5.11.

Prezident republiky jmenuje nové profesory

V pondělí 5. listopadu v 15.00 hodin odpoledne se ve Velké aule Karolina v Praze uskuteční slavnostní ceremonie.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting