Jeden sen dětí z Tibetu

9.9.

Jeden sen dětí z Tibetu

Jeden sen dětí z Tibetu

Jeden sen dětí z Tibetu – to je nosné téma výstavy fotografií, která se od 16. do 30. září uskuteční v krajské knihovně na pardubickém Pernštýnském náměstí. „Zde se mohou vzdělávat v klášterech a mají tak šanci na lepší život,“ uvedla členka Rady Pardubického kraje Jana Smetanová. „Členové Malého Občanského Sdružení Tolerance tato místa navštívili (MOST) a nyní chtějí veřejnost prostřednictvím fotografií seznámit s osudy tibetských dětí a také jim hledají kmotry pro adopci na dálku. Ti jim finančním příspěvkem mohou pomoci platit vzdělání,“ dodala radní Smetanová, která je také patronkou výstavy. Vernisáž výstavy proběhne v úterý 16. září v 17.00 hodin a výstava pak bude přístupná denně kromě úterý od 9 do 19 hodin. Více informací o možnosti adopce na dálku najdete na www.ProTibet.org.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.4.

Ve Starém Městě otevřeli nový sportovní areál

Součástí nově vybudovaného sportoviště jsou fotbalové hřiště s umělým zavlažováním, víceúčelové hřiště s umělým osvětlením.

Společnost celý článek
13.9.

SKP-CENTRUM a koně : Netradiční spojení

Ve stanu na dostihovém závodišti budeme bavit děti a jejich rodičům chceme prezentovat svou činnost.

Společnost celý článek
7.7.

Lesy ČR nabídnou stavební dřevo lidem, kteří přišli o dům

Návrh má naší plnou podporu, chceme, aby vedení podniku mohlo postupovat co nejrychleji.

Společnost celý článek
13.2.

Silvestr: rekordní počet ztracených štěňat

Podle statistik Psího detektiva se za rok 2016 ztratilo 395 zvířat ve Středočeském kraji a tímto počtem si drží kraj svoje prvenství v rámci celé republiky. Na druhém místě je pak kraj Moravskoslezský s počtem 197 zvířat a následuje ho kraj Jihomoravský s počtem 177 ztracených zvířat. Nejméně ztracených zvířat hlásí kraj Karlovarský s počtem 37 zvířat.

Společnost celý článek
15.4.

Pardubáci chovají více než 9 tisíc psů

V předešlých letech se počet registrovaných psů zvyšoval o necelé procento ročně.

Společnost celý článek
27.3.

Ocenění práce ortopedického oddělení

Mezi oceněnými byl i MUDr. Pavel Petera, který obdržel za kolektiv autorů ortopedického oddělení Pardubické krajské nemocnice, a.s. cenu za článek Dlouhodobé výsledky operací dle Bankarta.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting