Kam na polední meníčko v Pardubicích?

13.9.

Kam na polední meníčko v Pardubicích?

Každý občas nestíhá nebo nemá možnost uvařit si chutné domácí jídlo. Portál www.menicka.cz plní velmi účelně svoji funkci, protože vyhledá ve Vašem okolí restaurace, které denní menu podávají. Vy máte možnost, dle Vaší chuti, rozpočtu či lokality, vybrat si to nejlepší. V Pardubicích své obědy zveřejňuje 74 gastronomických provozoven.

Proč ztrácet čas hledáním na jednotlivých webových stránkách konkrétních restaurací, když můžete mít všechny Vaše oblíbené restaurace a jejich polední menu jako na dlani na jedné adrese.

Jedná se o užitečnou službu, která má pomoci především v rychlé orientaci: Co? Kde? A pochopitelně: Za kolik? Na jedno kliknutí máte k dispozici ucelený přehled všech meníčkových provozů, které můžete v Pardubicích navštívit,“ uvedl spoluzakladatel služby Jakub Lukáš.

Menicka.cz fungují na území České republiky od roku 2003 – jedná se o etablovaný portál na internetovém kolbišti. Databáze čítá víc než 4000 aktivních gastronomických provozů. Jedná se o jejich přehled napříč Českou republikou. Návštěvník zde nalezne nejenom aktuální denní nabídku svých oblíbených restaurací, ale také stálé jídelní lístky, akce, fotografie a jiné doplňující informace.


Dobrou chuť všem

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.5.

Bejbina a Beta se představí v Pardubicích

Od loňského května opět létá jeden exemplář postavený známým restaurátorem Janem Klabanem a jeho několika přáteli. Letoun se právem stal ozdobou letecké sbírky Vojenského historického ústavu Praha, který je jeho majitelem,“ stručně seznamuje s krásnými letadly Jan Rudzinskyj z organizačního štábu Aviatické pouti.

Společnost celý článek
7.1.

Primátor jednal o spalovně, zloději kradli

Záměr narazil na prudký odpor veřejnosti i regionálních politiků. Petici proti spalovně podepsalo více než 47.tisíc lidí.

Společnost celý článek
18.5.

Bahrajnci si z kraje odnesli nové poznatky a perník

Chtěli čerpat z našich zkušeností při poskytování veřejných služeb.

Společnost celý článek
30.3.

V Semtíně hořel sklad, zdraví občanů města není ohroženo.

Jednotkám hasičského záchranného sboru se podařilo požár uhasit během tří hodin, na úplném zabezpečení místa ještě pracují.

Společnost celý článek
16.5.

Výkopové práce u Parama skončily, evakuace už nehrozí

Na rizika a nutnost přípravy bezpečnostních opatření upozornila již na podzim loňského roku Pyrotechnická služba Policie České republiky. „Policejní pyrotechnik také rozhoduje o rozsahu opatření, přičemž město organizačně zajišťuje zejména informovanost osob a provedení jejich evakuace z ohrožených území,“ doplnil vedoucí oddělení krizového řízení Jiří Kyncl.

Společnost celý článek
24.7.

Stoletá kronika města Pardubic nalezena

Státnímu oblastnímu archivu ohlásil nález kroniky Martin Mandys z Pardubic.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting