Kam na polední meníčko v Pardubicích?

13.9.

Kam na polední meníčko v Pardubicích?

Každý občas nestíhá nebo nemá možnost uvařit si chutné domácí jídlo. Portál www.menicka.cz plní velmi účelně svoji funkci, protože vyhledá ve Vašem okolí restaurace, které denní menu podávají. Vy máte možnost, dle Vaší chuti, rozpočtu či lokality, vybrat si to nejlepší. V Pardubicích své obědy zveřejňuje 74 gastronomických provozoven.

Proč ztrácet čas hledáním na jednotlivých webových stránkách konkrétních restaurací, když můžete mít všechny Vaše oblíbené restaurace a jejich polední menu jako na dlani na jedné adrese.

Jedná se o užitečnou službu, která má pomoci především v rychlé orientaci: Co? Kde? A pochopitelně: Za kolik? Na jedno kliknutí máte k dispozici ucelený přehled všech meníčkových provozů, které můžete v Pardubicích navštívit,“ uvedl spoluzakladatel služby Jakub Lukáš.

Menicka.cz fungují na území České republiky od roku 2003 – jedná se o etablovaný portál na internetovém kolbišti. Databáze čítá víc než 4000 aktivních gastronomických provozů. Jedná se o jejich přehled napříč Českou republikou. Návštěvník zde nalezne nejenom aktuální denní nabídku svých oblíbených restaurací, ale také stálé jídelní lístky, akce, fotografie a jiné doplňující informace.


Dobrou chuť všem

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.3.

Nejoblíbenějšími pardubickými herci jsou opět Petra Janečková a Ladislav Špiner

Sobotní noc v divadle se nesla v podobném duchu, moderátorské role se však ujala pardubická rodačka Jolana Voldánová, o zahájení plesu se postarala Komorní filharmonie Pardubice a přítomné svým zpěvem navíc potěšila také Leona Machálková.

Společnost celý článek
9.9.

Dvě úspěšné spolupráce vědeckých týmů Univerzity Pardubice s aplikační sférou jsou nominovány do soutěže „Nejlepší spolupráce roku 2013“.

Administraci účasti Univerzity Pardubice v soutěži zajišťuje Centrum transferu technologií a znalostí Univerzity Pardubice, mezi jehož hlavní aktivity patří propojování odborného univerzitního prostředí s praxí a zajišťování transferu výsledků vědy a výzkumu do praxe.

Společnost celý článek
23.6.

Králíci a Králíčci se sešli v Králíkách

Předseda Jan Králík všechny účastníky přivítal v Evropském domě, kde se uskutečnila beseda s doktorkou Evou Králíkovou.

Společnost celý článek
25.5.

Stovka balónků odnese spalovnu z Pardubic

Nebudou zde pochopitelně chybět ani zakládající a stávající členové sdružení, politici Malý, Linhart či Škařupa.

Společnost celý článek
16.11.

Množí se krádeže dat z mobilů a tabletů

Odborníci upozorňují, že lidé si neuvědomují, jakému riziku se vystavují.

Společnost celý článek
22.10.

Výbor schválil dotace pro 127 projektů

Evropské i státní podpory by se tak měla dočkat například rekonstrukce holického památníku Dr. Emila Holuba

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting