Kapela Vložte kočku odehraje v březnu první pardubický koncert v klubu Žlutý pes

18.2.

Kapela Vložte kočku odehraje v březnu první pardubický koncert v klubu Žlutý pes

V roce 2012 kapela Vložte kočku, která hraje v obsazení elektrické housle, bicí, zpěv a klávesy, vydala své první album TáTa, které sklidilo řadu pochvalných recenzí a nominaci na Anděla v kategorii elektronická hudba. V listopadu loňského roku na svůj první počin Vložte kočku navázali neméně skvělou deskou Seat, která stihla být nominována na ablum roku 2013 hudební cena Vinyla a pravidelně se objevuje na předních příčkách výběrů zásadních alb roku 2013 renomovaných hudebních kritiků. Jejich živá vystoupení mají skvělý náboj a kapela patří mezi nejzajímavější a nejoriginálnější hudební uskupení na české alternativní scéně.

Vložte kočku odehrají svůj první pardubický koncert v klubu Žlutý pes v úterý 4. března 2014. Hudební večer od 19. hodiny zahájí personálně spřízněná indie post rocková skupina UFAJR, na který plynně navážou Vložte kočku se svým setem k novému albu SEAT. Úterní hudební večer ve žluťáku zakončí rap crossoverová kapela Věc Makropulos z Kostelce nad Orlicí. Vstupné na akci je 150 kč se slevou na kartu ISIC za 80 kč

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.12.

Nejlépe se žije v Praze! Pardubický kraj skončil sedmý

Pardubický kraj je velmi bezpečný. Dokazuje to bezpečnost na silnicích, nízký počet úmrtí na silnicích, druhá nejlepší objasněnost trestných činů v ČR a nejnižší kriminalita.

Společnost celý článek
21.9.

Evropské peníze v Krucemburku výrazně pomohly

S průběhem stavby byli v Krucemburku podle slov Jiřího Havlíčka spokojeni.

Společnost celý článek
10.5.

Formy zla jsou jiné, podstata je stejná

Musíme umět čelit terorismu, lidské nesnášenlivosti i všem násilným privatizátorům moci kdekoliv na Zemi.

Společnost celý článek
15.1.

Zimní údržba v Pardubicích

Provoz čištění a zimní údržby je nedílnou součástí divize Údržby komunikací akciové společnosti Služby města Pardubic.

Společnost celý článek
3.5.

Vysokoškolský majáles v Pardubicích

Ve středu 4. května odpoledne v Atrium paláci Pardubice na Masarykově náměstí v Pardubicích bude zahájen letošní MAJÁLES v rámci tzv. „KRÁLOVSKÉ STŘEDY“, na níž bude zvolen a slavnostně korunován nový král/královna letošního Majálesu, kterému rektor Univerzity Pardubice profesor Miroslav Ludwig a zástupce města - primátor Statutárního města Pardubice Martin Charvát předají vládu nad univerzitou a městem na dobu majálesových oslav. Hlavní host královské středy bude pardubická kapela Ready Kirken a další. Odpolední program v Atrium paláci Pardubice začne ve 14:00 hodin, korunovace krále Majálesu proběhne v 18:00 hodin.

Společnost celý článek
18.1.

Boural a “podepsal se.“ Poté od nehody ujel

Následně vjel na hlavní silnici, kde narazil do pravého boku vozidla Škoda Fabia.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting