Kavárna v Tyršových sadech by mohla být otevřena již začátkem června

12.5.

Kavárna v Tyršových sadech by mohla být otevřena již začátkem června

Podzámecký park již od loňského roku slouží všem generacím, je klidný, bezbariérový a bezpečný.  Osou parku se stala promenáda tvořící nový venkovní prostor a jejím dalším oživením má býti i nová kavárna u vstupu do parku směrem ze Sukovy třídy s moderním sociálním zázemím pro návštěvníky parku. 
Kdy bude konečně otevřená kavárna "Galerie Café" v Tyršových sadech? "Pokud se nestane během příprav interiéru provozovateli něco neplánovaného, otevře kavárnu v Tyršových sadech na počátku června, " řekla Pavla Kosíková z tiskového úseku kanceláře primátora.
Nová kavárna, která vyrostla na základech původní stavby, jež využívaly Služby města Pardubic, nabídne výhled na celý park. Do kavárny, která je z velké části prosklená, se vejde okolo 40-60 lidí. Posedět bude možné nejen ve vnitřních prostorách, ale také na terase. 

Související článek:

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.8.

O zelené kontejnery je v Pardubicích zájem

Do čtvrtého měsíce vstupuje pilotní projekt na separaci bioodpadu v některých pardubických domácnostech.

Společnost celý článek
29.10.

I Váš podpis pomůže dětem do škol

V Česku mají omezený přístup ke vzdělání především romské děti, které nepřiměřeně často končí v takzvaně speciálních školách.

Společnost celý článek
17.4.

Čeští hejtmani v daleké Číně

Středočeský kraj organizuje v těchto dnech pracovní cestu hejtmanů do Číny.

Společnost celý článek
28.3.

Setkání zástupců turistických oblastí Pardubického kraje

Miroslav Stejskal vyjádřil uspokojení nad tím, že mezi jednotlivými turistickými oblastmi kraje funguje účinná spolupráce.

Společnost celý článek
4.12.

Klienti sociálních zařízení rozsvítili Advent

Výstava je jednak prezentací dovedností klientů zařízení sociálních služeb, ale i příležitostí k pořízení drobného vánočního dárku. Už při vstupu tu člověk cítí vánoční atmosféru a tu ještě umocňují setkání s těmi, kteří se na výrobě drobných vánočních dárků podíleli,“ řekl krajský radní Pavel Šotola.

Společnost celý článek
26.1.

Nový plán odpadového hospodářství města pomůže předcházet vzniku odpadů

POH je rozdělen na tři části – analytickou, závaznou a směrnou. Analytická část se zabývá vyhodnocením současného stavu odpadového hospodářství (OH), závazná část musí být v souladu se závaznou částí POH kraje a poslední, směrná část obsahuje popis těch opatření, která město plánuje v OH realizovat. Při zpracování nové podoby POH je pak třeba vycházet vždy z analýzy současného stavu OH města.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting