Kdo propíchal invalidovi pneumatiky?

12.8.

Kdo propíchal invalidovi pneumatiky?

Kdo propíchal invalidovi pneumatiky?

Strážníkům městské policie v Pardubicích si v pondělí postěžoval invalidní občan na vozidlo, jehož řidič zaparkoval na parkovišti, které je plně vyhrazené tělesně postiženým občanům bydlícím v bezbariérovém domě v Rokycanově ulici. Muž se nejprve snažil s řidičem slušně domluvit a upozornil jej na porušení dopravních předpisů. Ten ale naopak projevil značnou dávku agresivity, když vyhrožoval postiženému dokonce způsobením újmy na zdraví. Posléze neurvalec vůz uzamkl a odešel. Přivolaní strážníci proto nechali vozidlo odvézt odtahovou službou s tím, že přestupek bude s řidičem řešen v okamžiku, kdy se o vozidlo na služebně přihlásí. O pár hodin později se invalidní muž ozval městským policistům znovu. Tentokrát jim oznámil, že má propíchané pneumatiky u svého vozidla. A protože vzniklá škoda na majetku převyšuje částku 5 tisíc korun, byl celý případ předán policii republikové.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.2.

Gymnazisté slaví úspěchy v technice i historii

O těchto úspěších informovala minulý týden hejtmana Radko Martínka ředitelka gymnázia Ivana Hynková.

Společnost celý článek
25.5.

Děti v přilbách nejezdí!!!

Zarážející je, že většina z nich ochrannou přilbu vlastní, jen ji prostě nechce nosit!

Společnost celý článek
28.4.

Jak ulevit obcím od kamionové dopravy u Semanína?

Ke zmírnění okamžité situace přispěl Pardubický kraj i prostřednictvím své organizace Správa a údržba silnic, která alespoň vyspravila nejkritičtější úsek komunikace u železničních mostů. Pardubický kraj navíc připravuje modernizaci silnice Česká Třebová – Semanín a chce na ni získat evropské dotace.

Společnost celý článek
8.3.

Pardubický kraj vyvěsí tibetskou vlajku

O přímou zkušenost s nelidským útlakem Tibeťanů se podělil radní Jaromír Dušek, který Lhasu a její okolí soukromě navštívil loni v létě

Společnost celý článek
30.1.

Jednání s železničními dopravci finišují. V únoru bude smlouvy projednávat krajské zastupitelstvo

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický jednal s majitelem společnosti LeoExpress Leošem Novotným a ředitelem společnosti pro Českou republiku a Slovensko Jakubem Svobodou o dokončení procesu uzavření smlouvy a detailním harmonogramu přípravy společnosti na zajištění železniční dopravní obslužnosti na tratích 024 a 025 od 15. prosince letošního roku. Hejtman se zajímal především o smluvní záruky pro kraj, fungování přímého spojení do Polska či jednotlivé parametry jízdního řádu.

Společnost celý článek
11.2.

Na řidičák nečekal a vyjel s kamarády

Řidič na výzvu k zastavení zareagoval, auto zastavil, ale na žádost, aby předložil doklady potřebné k řízení vozidla, mohl předložit jen občanský průkaz. Taková „klukovina“ ho bude stát hromadu vysvětlování.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting