Kdo z OC Futurum Hradec Králové odjede v novém voze tentokrát? Opět startuje velká loterie Super soboty

15.11.

Kdo z OC Futurum Hradec Králové odjede v novém voze tentokrát? Opět startuje velká loterie Super soboty

V sobotu 23. listopadu bude v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové po roce opět zahájena vyhledávaná a oblíbená loterie Super soboty. Zájemci a zájemkyně budou mít možnost se každou sobotu zapojit s účtenkou za nákup do soutěže a odnést si jednu z okamžitých cen. Z velkého finále v lednu pak vzejde nový majitel nebo majitelka hlavní ceny, kterou je osobní vůz Škoda Kamiq.

Každou sobotu až do 18. ledna 2020 bude královéhradecké centrum Futurum rozdávat stovky cen. Mimo jiných například zájezdy, televize, mobilní telefony, kuchyňské roboty, parfémy, dárkové vouchery, vstupenky na sportovní a kulturní akce a desítky dalších cen.

V průběhu loňského ročníku loterie Super soboty jsme v rámci okamžitých výher rozdali více než deset tisíc dárků. Obdobný počet cen čeká na soutěžící také letos v rámci třetího ročníku loterie, ve které vyhrává úplně každý,“ shrnuje Barbora Chládek, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Do loterie, která bude probíhat po dobu devíti týdnů, se mohou zapojit návštěvníci a návštěvnice královéhradeckého centra po předložení účtenky za nákup v hodnotě alespoň 500 Kč, která byla vydána v období od 23. listopadu 2019 do 18. ledna 2020. Nově nebudou soutěžící ceny losovat, ale formu výhry odhalí stírací losy.

Více informací a pravidla loterie na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Od soboty 23. listopadu 2019 do soboty 18. ledna 2020 rozdá královéhradecké obchodní a zábavní centrum Futurum tisíce výher. Výhercem okamžité odměny se může stát kdokoliv, komu v době konání akce bude alespoň 18 let a předloží účtenku v minimální hodnotě 500 Kč z jednoho z více než sta obchodů OC Futurum, vyjma hypermarketu Tesco.

Každou tzv. Super sobotu mezi 10. do 18. hodinou bude možné u hostesek předložit účetní doklad za nákup, setřít výherní los a získat některou ze stovek cen. Zároveň také registrovat soutěžní kartu do finálového slosování o automobil Škoda Kamiq. Soutěžit bude možné opakovaně každý týden, avšak vždy s novou účtenkou. Mezi okamžitými výhrami se bude hrát o exotické dovolené, elektroniku, spotřebiče, šperky, kosmetiku, hračky, přednabité dárkové karty centra, a stovky dalších odměn.

Výherce nebo výherkyně hlavní ceny bude vylosován v rámci Mega soboty dne 18. ledna 2020. Soupis výher na každý týden bude možné nalézt na webu centra, stejně jako úplné znění pravidel soutěže.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

27.12.

Město Pardubice koordinuje své stavební aktivity se SŽDC

Na modernizaci železničního uzlu úzce naváže další investiční akce SŽDC. „V lednu 2021 začne rekonstrukce pardubického hlavního nádraží a skončit by měla trvat do konce roku 2024.

Společnost celý článek
8.10.

Říjen se v královéhradeckém OC Futurum ponese na vlnách jazzu

Výstava fotografií je unikátní příležitost, jak nahlédnout do světa jazzu prostřednictvím objektivů jednotlivých autorů. Tedy zcela jiným způsobem, než pouhým poslechem. Mezi letošními třiceti nejlepšími finalisty soutěže jsou autoři z celého světa, včetně dvou fotografů z České republiky – Jana Mihalička a Taťány Kurkové.

Společnost celý článek
8.12.

Rok Kohouta přivítá letos na Songfestu.cz s Jaroslavem Duškem i Jan Budař a mongolští muzikanti

Novou tváří nadcházejícího 16. ročníku festivalu se stane známý herec a muzikant Jan Budař, který se tak postaví po bok ostříleného veterána Jaroslava Duška a loňského nováčka Martina Zbrožka. V průběhu tří týdnů od 26. ledna do 11. února navštíví Songfest desítku měst v Čechách i na Moravě a celé turné vyvrcholí již tradičně v sobotu 11. února v pražském Paláci Akropolis.

Společnost celý článek
14.1.

Causa: Kamenná zeď na Cihelně

Avšak tato zídka rozhodně nikdy (!) ani historicky nesloužila k protipovodňové ochraně daného území.

Společnost celý článek
20.12.

Humanitární pomoc Afghánistánu

Náš voják v cizí zemi s dárkem v ruce působí jinak, než se zbraní v bojové pohotovosti.

Společnost celý článek
12.5.

Exilovská Balada pro banditu na Kunětické hoře

Mezi hradbami středověkého hradu Kunětická hora se bude zpívat o lásce, krvi, smrti, vězení a touze po svobodě.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting