Kdo z OC Futurum Hradec Králové odjede v novém voze tentokrát? Opět startuje velká loterie Super soboty

15.11.

Kdo z OC Futurum Hradec Králové odjede v novém voze tentokrát? Opět startuje velká loterie Super soboty

V sobotu 23. listopadu bude v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové po roce opět zahájena vyhledávaná a oblíbená loterie Super soboty. Zájemci a zájemkyně budou mít možnost se každou sobotu zapojit s účtenkou za nákup do soutěže a odnést si jednu z okamžitých cen. Z velkého finále v lednu pak vzejde nový majitel nebo majitelka hlavní ceny, kterou je osobní vůz Škoda Kamiq.

Každou sobotu až do 18. ledna 2020 bude královéhradecké centrum Futurum rozdávat stovky cen. Mimo jiných například zájezdy, televize, mobilní telefony, kuchyňské roboty, parfémy, dárkové vouchery, vstupenky na sportovní a kulturní akce a desítky dalších cen.

V průběhu loňského ročníku loterie Super soboty jsme v rámci okamžitých výher rozdali více než deset tisíc dárků. Obdobný počet cen čeká na soutěžící také letos v rámci třetího ročníku loterie, ve které vyhrává úplně každý,“ shrnuje Barbora Chládek, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Do loterie, která bude probíhat po dobu devíti týdnů, se mohou zapojit návštěvníci a návštěvnice královéhradeckého centra po předložení účtenky za nákup v hodnotě alespoň 500 Kč, která byla vydána v období od 23. listopadu 2019 do 18. ledna 2020. Nově nebudou soutěžící ceny losovat, ale formu výhry odhalí stírací losy.

Více informací a pravidla loterie na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Od soboty 23. listopadu 2019 do soboty 18. ledna 2020 rozdá královéhradecké obchodní a zábavní centrum Futurum tisíce výher. Výhercem okamžité odměny se může stát kdokoliv, komu v době konání akce bude alespoň 18 let a předloží účtenku v minimální hodnotě 500 Kč z jednoho z více než sta obchodů OC Futurum, vyjma hypermarketu Tesco.

Každou tzv. Super sobotu mezi 10. do 18. hodinou bude možné u hostesek předložit účetní doklad za nákup, setřít výherní los a získat některou ze stovek cen. Zároveň také registrovat soutěžní kartu do finálového slosování o automobil Škoda Kamiq. Soutěžit bude možné opakovaně každý týden, avšak vždy s novou účtenkou. Mezi okamžitými výhrami se bude hrát o exotické dovolené, elektroniku, spotřebiče, šperky, kosmetiku, hračky, přednabité dárkové karty centra, a stovky dalších odměn.

Výherce nebo výherkyně hlavní ceny bude vylosován v rámci Mega soboty dne 18. ledna 2020. Soupis výher na každý týden bude možné nalézt na webu centra, stejně jako úplné znění pravidel soutěže.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.6.

Termosnímkování přivedlo do Hradce odborníky z Evropy

Projekt termovizního snímkování byla výborná investice a my se rozhodně nebráníme spolupráci se zahraničními kolegy.

Společnost celý článek
10.10.

Rodinné příběhy uvidíte v Exilu už tuto neděli

Děj nás přivádí na dětské hřiště v Bělehradu na konci 90. let, kde čtyři děti hrají role dospělých.

Společnost celý článek
19.12.

Kulturní centrum Pardubice čeká změna ve vedení.

Personální změny ani časté změny v organizační struktuře, ke kterým docházelo pod vedením Markéty Ondrouškové, nenapomohly stabilizaci centra a oproti dřívějšímu vedení byli ve větší míře využíváni také externí pracovníci. Město jako zřizovatel navíc ze strany kulturního centra doposud neobdrželo jasný koncepční záměr, kam by měla organizace v budoucnu směřovat.

Společnost celý článek
15.4.

Proudový Messerschmitt na pardubickém nebi

Ten provozuje nadace Messerschmitt Stiftung z Německa a divákům na pardubickém letišti se představí ve velkoprostorové scéně z období konce druhé světové války, ale také ve velkoskupině historických letadel přezdívané Balbo. Skupina měla v loňském roce na Aviatické pouti a zároveň i na českém nebi premiéru a jak u pilotů, tak především u diváků sklidila nebývalý úspěch.

Společnost celý článek
12.5.

Ceny za potravinářské výrobky předány

Třemi vítěznými výrobky se mohou pochlubit uzenáři Zdeněk Kořínek a Oldřich Čejka.

Společnost celý článek
20.7.

Voda na Chrudimsku opadla

U více než poloviny objektů došlo k zatopení sklepů, a to zejména vnitřní kanalizací.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting