Komorník Freddie Mercuryho přijede do Týniště

17.2.

Komorník Freddie Mercuryho přijede do Týniště

Komorník Freddie Mercuryho přijede do Týniště

Milovníky skupiny Queen čeká neuvěřitelný zážitek. Do divadla v Týništi nad Orlicí přijede 15. dubna Peter Freestone. To je muž, který stál po boku Freddie Mercuryho 12 let až do jeho smrti. Freestone byl Mercuryho osobní komorník, nejbližší přítel a člověk, který s legendou světové hudby strávil poslední chvíle života. Peter Freestone se zúčastní velkolepé show "Vzpomínka na Queen", kterou připravuje Kulturní centrum v Týništi nad Orlicí ve spolupráci se zpravodajským serverem Orlický.net. Součástí programu bude vyprávění Freestona o životě s Freddiem, neformální povídání a diskuze. "Kromě setkání s tímto zajímavým člověkem plánujeme i promítání krátkého dokumentu z Montreux ve Švýcarsku. To je místo, které Mercury bezmezně miloval," říká Libor Stolín, ředitel Kulturního centra v Týništi. Vrcholem celého večera bude ale vystoupení skupiny Queenie, nejlepšího Queen revivalu v Evropě. Queenie jste mohli vidět i v soutěži Československo má talent na televizi Prima. Předprodej vstupenek v Kulturním centru v Týništi nad Orlicí (tel. 494 371 693). Cena vstupenky 150 korun. Kapacita sálu je omezena.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.6.

V Pasíčkách zachránili čápa i mládě

Po zlepšení jeho stavu byl k doléčení umístěn mezi kolegy do čapí voliéry. Na prvním snímku je možné vidět čápa na bidle s ještě vyvěšeným křídlem a hojícím se zraněním.

Společnost celý článek
15.2.

Slavnostní otevření lisovny plastů a moderního logistického centra v Sázavě

Výstavba nového areálu firmy Forez v Sázavě, který dnes poskytuje komplexní zázemí pro výrobu i zaměstnance včetně cca 1300 m2 tzv. chytrého skladovacího prostoru, probíhala od dubna 2016 do ledna 2017.

Společnost celý článek
15.3.

Pardubické Azylové domy získaly finance na nové pračky

V brzké době dostanou k dispozici dvě nové moderní pračky, které zvýší úroveň vybavenosti obou domů.

Společnost celý článek
24.9.

Kraj chystá elektrifikaci dělostřelecké tvrze Bouda

Obrovský pevnostní objekt tvrze Bouda s pěti bojovými sruby a podzemním systémem chodeb a sálů o celkové délce 1,5 kilometrů je dosud závislý na dodávce elektrické energie z dvojice stabilních dieselgenerátorů. „Jejich provoz je finančně velmi náročný. Elektrifikace by nám umožnila také rozšířit trasy jednotlivých expozic,“ uvádí Martin Ráboň, ředitel Společnosti přátel čs. opevnění.

Společnost celý článek
13.4.

Studenti z Pardubic staví akvárium z vlnité lepenky

Tématem 11. ročníku soutěže Stavby z vlnité lepenky je „Originální turistická atrakce (stavba) jako zviditelnění Česka v zahraničí“. Studenti mají volnou ruku pro zpracování modelu, nesmějí však zkopírovat již existující stavbu nebo turistickou atrakci. Hodnotí se originalita nápadu, neotřelá myšlenka a moderní přístup.

Společnost celý článek
6.9.

Gymnázium Mozartova v Pardubicích otevřelo novou kuchyň a jídelnu. Patří k nejmodernějším v kraji

„V jídelně se denně vaří více než 500 obědů, jídla odebírá i Základní škola NOE Pardubice a v rámci doplňkové činnosti vycházíme vstříc zájmu seniorů z polabinského sídliště.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting