Komorník Freddie Mercuryho přijede do Týniště

17.2.

Komorník Freddie Mercuryho přijede do Týniště

Komorník Freddie Mercuryho přijede do Týniště

Milovníky skupiny Queen čeká neuvěřitelný zážitek. Do divadla v Týništi nad Orlicí přijede 15. dubna Peter Freestone. To je muž, který stál po boku Freddie Mercuryho 12 let až do jeho smrti. Freestone byl Mercuryho osobní komorník, nejbližší přítel a člověk, který s legendou světové hudby strávil poslední chvíle života. Peter Freestone se zúčastní velkolepé show "Vzpomínka na Queen", kterou připravuje Kulturní centrum v Týništi nad Orlicí ve spolupráci se zpravodajským serverem Orlický.net. Součástí programu bude vyprávění Freestona o životě s Freddiem, neformální povídání a diskuze. "Kromě setkání s tímto zajímavým člověkem plánujeme i promítání krátkého dokumentu z Montreux ve Švýcarsku. To je místo, které Mercury bezmezně miloval," říká Libor Stolín, ředitel Kulturního centra v Týništi. Vrcholem celého večera bude ale vystoupení skupiny Queenie, nejlepšího Queen revivalu v Evropě. Queenie jste mohli vidět i v soutěži Československo má talent na televizi Prima. Předprodej vstupenek v Kulturním centru v Týništi nad Orlicí (tel. 494 371 693). Cena vstupenky 150 korun. Kapacita sálu je omezena.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.2.

Spinální jednotka v Hamzově léčebně prošla moderní obnovou

Hamzova léčebna dokončila opravu spinální rehabilitační jednotky, která se specializuje na rehabilitaci po úrazech míchy. Slavnostního otevření se zúčastnili kromě vedení léčebny také náměstkyně ministra zdravotnictví Alena Šteflová, hejtman Martin Netolický, 1. náměstek hejtmana Roman Línek, radní pro regionální rozvoj Hana Štěpánová a další významní hosté.

Společnost celý článek
20.2.

Hračky z Poličky zná celý svět

Hovořili spolu rovněž o struktuře společnosti, ekonomickém vývoji a nabídce pracovních míst.

Společnost celý článek
12.12.

Zdravotní služby v dětských center by měly být hrazeny ze zdravotního pojištění. Kraj požaduje změnu zákona

Krajské zastupitelstvo na svém úterním jednání schválilo zákonodárnou iniciativu, která se týká novely zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění. Tato jednoduchá novela by měla narovnat historickou nesrovnalost, kdy není zdravotní péče poskytovaná v rámci dětských center hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Společnost celý článek
29.4.

Podrobněji o mexické (prasečí) chřipce

K šíření infekce dochází mezi lidmi a nakažení lidé neměli žádný kontakt se zvířaty.

Společnost celý článek
20.5.

PROFI CREDIT podpořil Zvolánka v přípravě na paralympiádu

Záložka Pardubice, 15. 5. 2019 – Úspěšný český paralympionik Martin Zvolánek zahájil přípravu na nadcházející sezonu, s cílem kvalifikovat se na paralympiádu, která se v roce 2020 uskuteční v japonském Tokiu. Úvěrová společnost PROFI CREDIT ho v cestě za jeho snem podpořila částkou 70 000 Kč.

Společnost celý článek
16.1.

Inspekce životního prostředí neshledala v provozu prachovické cementárny nedostatky

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický navštívil v úterý provoz společnosti CEMEX v Prachovicích a seznámil se také s fungováním dceřiné společnosti EcoWasteEnergy, která vyrábí alternativní paliva z tříděného odpadu. Ten využívá pro provoz přilehlé cementárenské pece. Na základě podnětu od občanů se hejtman také zajímal o stav ovzduší v přilehlém okolí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting