Komunikace pro zdravotnické pracovníky

24.10.

Komunikace pro zdravotnické pracovníky

Komunikace pro zdravotnické pracovníky

Střední zdravotnická škola Svitavy začíná realizovat projekt „Vybudování centra celoživotního vzdělávání při Střední zdravotnické škole Svitavy“, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu. Realizace začíná modulem vzdělávání zdravotnických pracovníků. Ve čtvrtek 25. října 2007 proběhne v multimediální učebně školy konference na téma “Komunikace pro zdravotnické pracovníky“. Na konferenci je přihlášeno 60 sester, převážně ze Svitavské nemocnice, která je také partnerem modulu. Na konferenci budou přednášet odborné učitelky školy Mgr. Magda Sodomková (verbální a neverbální komunikace), PhDr. Zlata Pražanová (asertivita), Mgr. Miloslava Tmějová (optimální komunikace) a Mgr. Milena Belejčáková (specifika komunikace v rámci multikulturní problematiky). Tato témata by měla vést ke zlepšení komunikace mezi zdravotníkem a klientem a mezi zdravotníky v týmu. V rámci pilotního programu se ve Střední zdravotnické škole Svitavy uskuteční ještě tři konference. Program pomáhá zdravotníkům uspokojit potřebu soustavného vzdělávání, která vyplývá ze zákona č.96/2004 Sb. (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních). Konference je akreditována Českou asociací sester.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.4.

Ministryně školství na Univerzitě Pardubice

Dnes stráví na půdě Univerzity Pardubice svůj pracovní den ministryně školství, mládeže a tělovýchovy ČR Mgr. Dana Kuchtová.

Společnost celý článek
18.2.

Hejtman Martínek navštívil Českou Třebovou

První zastávkou se stala Základní škola praktická.

Společnost celý článek
2.5.

Legiovlak přijede na Aviatickou pouť

Legiovlak - souprava historických vagonů, která vznikla za podpory Ministerstva obrany ČR a mnoha dalších institucí, připomíná boje československých legií za samostatnost našeho státu. Na Aviatickou pouť přijede 10 zrekonstruovaných vagonů, jakými se desetitisíce čs. legionářů přepravovaly napříč Ruskem po Transsibiřské magistrále v letech 1918–1920.

Společnost celý článek
12.1.

Premiér Fischer navštíví Univerzitu Pardubice

„Panu premiérovi chci Univerzitu Pardubice představit a seznámit jej s našimi rozvojovými záměry,“

Společnost celý článek
5.5.

O odškodnění žádá desetinásobně víc lidí

Zhruba 80 lidí požádalo do konce dubna město Pardubice o odškodnění za újmu způsobenou špatným stavem komunikací během zimy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting