Komunikace pro zdravotnické pracovníky

24.10.

Komunikace pro zdravotnické pracovníky

Komunikace pro zdravotnické pracovníky

Střední zdravotnická škola Svitavy začíná realizovat projekt „Vybudování centra celoživotního vzdělávání při Střední zdravotnické škole Svitavy“, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu. Realizace začíná modulem vzdělávání zdravotnických pracovníků. Ve čtvrtek 25. října 2007 proběhne v multimediální učebně školy konference na téma “Komunikace pro zdravotnické pracovníky“. Na konferenci je přihlášeno 60 sester, převážně ze Svitavské nemocnice, která je také partnerem modulu. Na konferenci budou přednášet odborné učitelky školy Mgr. Magda Sodomková (verbální a neverbální komunikace), PhDr. Zlata Pražanová (asertivita), Mgr. Miloslava Tmějová (optimální komunikace) a Mgr. Milena Belejčáková (specifika komunikace v rámci multikulturní problematiky). Tato témata by měla vést ke zlepšení komunikace mezi zdravotníkem a klientem a mezi zdravotníky v týmu. V rámci pilotního programu se ve Střední zdravotnické škole Svitavy uskuteční ještě tři konference. Program pomáhá zdravotníkům uspokojit potřebu soustavného vzdělávání, která vyplývá ze zákona č.96/2004 Sb. (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních). Konference je akreditována Českou asociací sester.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.3.

Parlamentní výbor obdržel podněty kraje

Členy parlamentního výboru Línek rovněž upozornil na fakt, že od roku 2009 zásadním způsobem narůstá administrativní a odborná náročnost v oblasti účtování, kterou nebudou zejména malé obce schopny zvládnout. Přitom o potřebnosti a využitelnosti takto zpracovaných údajů lze důvodně pochybovat.

Společnost celý článek
26.8.

Střemošice převzaly ocenění

Od Ministerstva pro místní rozvoj dostaly Střemošice milion korun a od Pardubického kraje tři sta tisíc korun.

Společnost celý článek
4.1.

Miminka narozená v pardubické porodnici na Nový rok navštívil primátor města

Jak se již stalo zvykem, návštěva nepřišla s prázdnou. Martin Charvát přinesl tradiční „primátorský“ dárek. Každé dítě narozené 1. ledna 2017 od něho dostalo zlatý příspěvek s kozorohem, první miminko nového roku navíc obdrželo i zlatý řetízek. A ředitelka Pardubické nemocnice Ivana Urešová zase každé mamince věnovala balíček s kosmetikou pro novorozence.

Společnost celý článek
28.3.

Konečně. Stavba Průjezd železničním uzlem Ústí nad Orlicí odstartovala

Stávající výpravní budova ve stanici, která byla v roce 2010 prohlášena za kulturní památku, zůstane uprostřed kolejiště. Vzhledem k jejímu stavu a poloze se již nebude využívat pro řízení dopravy a odbavování cestujících. Její funkci převezme nový objekt.

Společnost celý článek
25.4.

Třetí setkání hejtmanů a „županů“

Stěžejním bodem jednání bylo podepsání společné deklarace o dopravní infrastruktuře

Společnost celý článek
18.12.

Pardubickou Duklu a Višňovku čeká šestiletá revitalizace

Zastupitelé města právě schválili takzvaný Integrovaný plán rozvoje Statutárního města Pardubice

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting