Kontakt 2016 – veletrh pracovních příležitostí pro vysokoškoláky a budoucí absolventy Univerzity Pardubice

16.3.

Kontakt 2016 – veletrh pracovních příležitostí pro vysokoškoláky a budoucí absolventy Univerzity Pardubice


Již po patnácté připravila Univerzita Pardubice pro své absolventské ročníky a všechny vysokoškoláky, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení, veletrh pracovních příležitostí s názvem KONTAKT 2016.
Ve středu 16. března se veletrh KONTAKT uskuteční v prostorách univerzitní auly v kampusu v Polabinách, a to od 9 do 15 hodin.


Na jednom místě na 35 stáncích mají vysokoškoláci možnost absolvovat individuální setkání se zástupci společností působících v různých oblastech hospodářství. Studenti se mohou v osobních konzultacích s personálními manažery firem zeptat na možnosti zaměstnání, podrobné pracovní podmínky i samotný průběh přijímacího řízení či pohovoru, nabídnout personalistům svůj životopis. Studenti nižších ročníků se mohou zeptat na odborné praxe a stáže nebo si domluvit téma diplomové práce.


„Veletrh Kontakt se odehrává přímo v prostorách Univerzity Pardubice. Studenti tak nemusejí nikam jezdit, pracovní nabídky přicházejí za nimi. To se projevuje na tradičně poměrně vysoké návštěvnosti,“ uvádí za pořadatele akce Ivana Veselá z Informačního a poradenského centra Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice a dodává: „Na druhé straně firmy mohou na veletrhu KONTAKT získat schopné studenty již v době jejich studia, a tím mít náskok před jinými zaměstnavateli nebo získat výhodu rychlejšího zapracování nových zaměstnanců, s nimiž učinili dobrou zkušenost již za jejich studií.“


V doprovodném programu, který bude probíhat po celý den, mohou studenti konzultovat podobu svého životopisu s odborníky, vyzkoušet si pohovor nanečisto, zúčastnit se workshopu nebo připravených přednášek, zapojit se do různých soutěží o ceny, které si na veletrhu KONTAKT prezentující se společnosti pro studenty připravily.
Každý návštěvník akce obdrží katalog, který je souhrnem základních informací o zúčastněných společnostech a mohl by studentům napomoci při jejich rozhodování o volbě budoucího povolání. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.11.

Chrudimská Bohemia se stane místem kongresové turistiky

Zatím jediným místem vhodným pro kongresovou turistiku je hotel Jezerka na Seči.

Společnost celý článek
30.5.

Právě dnes jsme se dozvěděli smutnou zprávu, že světová série Red Bull Air Race má skončit na konci sezony 2019.

Chceme ubezpečit fanoušky a diváky Aviatické pouti, že Red Bull Air Race Demo s šampionem Martinem Šonkou a Petrem Kopfsteinem 1. a 2. června v Pardubicích bude. Je to tedy jedna z posledních příležitostí zažít tuto atmosféru na vlastní kůži a v programu Aviatické pouti.

Společnost celý článek
23.2.

Město představí vizi pro pravý břeh Labe

„Tato lokalita byla v rozvoji města dlouho opomíjena. Jsme přesvědčeni, že zelené plochy na pravém břehu Labe musí být řešeny koncepčně s vědomím celku tak, aby byla dokonale využita jejich významná městotvorná funkce. Studie navrhne principy využití rekreačního potenciálu území s maximálním respektováním jeho klidového a přírodního charakteru,“ řekl primátor Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
22.2.

V ulicích Pardubic přibudou nové kontejnery

V tomto týdnu přibudou v sídlištích Polabiny a Dubina další kontejnery, tentokrát na starý textil a obuv.

Společnost celý článek
23.3.

Chemická průmyslovka dodala první hektolitry dezinfekce

Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích je sice bez žáků, ale intenzivně se zde pracuje. V současné době škola vyrábí dezinfekci na ruce, která je určena pro složky Integrovaného záchranného systému a poskytovatele zdravotních a sociálních služeb. O distribuci se stará Pardubický kraj. Školu navštívil radní pro školství Bohumil Bernášek.

Společnost celý článek
19.2.

První československý dolnoplošník se představí na Aviatické pouti

Proto se do bohaté československé letecké historie poohlédne i program dvacátého osmého ročníku Aviatické pouti, která se uskuteční na pardubickém letišti 2. a 3. června 2018.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting