Konto pro paní Lucii je zřízeno

25.1.

Konto pro paní Lucii je zřízeno

Konto pro paní Lucii je zřízeno

Ve čtvrtek 18. ledna tohoto roku, okolo osmé hodiny večerní, zemřel při odstraňování padlého stromu v obci Slunečná 37-letý Dušan Lipovský, příslušník Hasičského záchranného sboru (HZS) Libereckého kraje, do jehož řad vstoupil v roce 2002. Svoji náročnou službu vykonával na hasičské stanici v České Lípě. Dušan Lipovský toho tragického večera odstraňoval z místní komunikace spadané stromy, když náhlý poryv větru vyvrátil stromy další. V tom okamžiku stačili doslova na poslední chvíli dva jeho kolegové utéci. On sám to štěstí, bohužel, neměl. Spadlý kmen mu způsobil poranění natolik závažná, že se Dušana již ani následnými oživovacími pokusy jeho kolegů i záchranné služby k životu navrátit nepodařilo. Jeden z příbuzných Dušana Lipovského vyhověl žádosti HZS Libereckého kraje i spolupracovníků a přátel zesnulého a založil speciální bankovní účet. Pozůstalí z řad rodiny souhlasili se založením konta pro zasílání darů, které pomohou paní Lucii. Účet je zřízen u eBanky pod číslem 2611554001/2400. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách www.pomocrodine.cz Také redakce Pardubického světu se připojuje ke všem kolegům tragicky zesnulého z HZS Libereckého kraje a chtěla by spoluvyjádřit soustrast rodině, příbuzným a známým a společně s nimi uctít památku mrtvého Dušana Lipovského.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.5.

Místo nízkoprahového centra vznikne klub pro handicapované

Na místě současného denního centra pro bezdomovce má po jeho přestěhování vzniknout klub pro handicapované.

Společnost celý článek
28.6.

Den ozbrojených sil ČR tentokráte v Ústí

Představitelé Pardubického kraje se zúčastní slavnostního shromáždění u příležitosti oslav Dne ozbrojených sil.

Společnost celý článek
26.4.

Roman Línek se stal dědečkem. Má vnučku Sofii

První vnučka na chvíli vytrhla Romana Línka z předvolebního shonu.

Společnost celý článek
22.9.

Kraj ušetřil na Dašické. Kolik a za jakou cenu?

Ráda bych však uvedla na pravou míru ostatní prohlášení.

Společnost celý článek
21.8.

Den podpory sil Cihelna je za dveřmi

V letošním roce má Cihelna připravenu řadu novinek, mezi které patří také pravidelné jízdy historických vlaků, které jsme zavedli v červnu.

Společnost celý článek
21.7.

Ladislav Machoň a Pasáž

Jak se v publikaci "Ladislav Machoň a Pasáž" uvádí, málokterý architekt má v Pardubicích tolik realizací, jako sám Machoň.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting