Kontrola hospodaření za rok 2009 zahájena

18.9.

Kontrola hospodaření za rok 2009 zahájena

Kontrola hospodaření za rok 2009 zahájena

Ve středu 16. září zahájil náměstek ministra financí Josef Málek přezkum hospodaření Pardubického kraje a Regionální rady regionu soudržnosti NUTS II Severovýchod za rok 2009. Na půdě krajského úřadu seznámil zástupce kraje i regionální rady s harmonogramem prací kontrolní skupiny ministerstva a s požadavky směřujícími k bezproblémovému průběhu přezkumu.   „Pardubický kraj byl před sedmi lety prvním regionem, který požádal o přezkum hospodaření právě ministerstvo financí a všechny dosavadní kontroly neshledaly zásadní nedostatky," vyjádřil vstřícnost náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek, který při zahájení auditu zastupoval rovněž regionální radu. "Věřím, že tomu tak bude i tentokrát. Jako vždy vytvoříme kontrolní skupině optimální pracovní podmínky a z případných zjištěných chyb se rádi poučíme,“ doplnil náměstek Línek.   Vzájemně dobrou spolupráci při realizaci přezkumu potvrdil i náměstek Málek, který ji označil za tradiční, a vyjádřil přesvědčení, že v ní budou všechny zúčastněné subjekty pokračovat i v případě auditu za rok 2009. S tím se ztotožňují i ostatní účastníci středeční schůzky: ředitel krajského úřadu Jaroslav Folprecht, vedoucí finančního odboru Oldřich Felgr a ředitel Úřadu Regionální rady NUTS II SV Zdeněk Semorád.  

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.11.

Do Pardubic zavítalo na šedesát zahraničních průvodců

Konference se sice konala v Brně, nejprve však byla pro skupinu zahraničních návštěvníků připravena „pardubická“ exkurze autobusem se zastávkami na různých místech Pardubicka.

Společnost celý článek
7.11.

Jaké projekty lze uplatnit v rámci OP Životní prostředí

V oblasti školství to je pět záměrů, v oblasti sociálních věcí jeden projekt.

Společnost celý článek
6.11.

Aquacentrum v Hradci Králové vítá návštěvníky již dvě desetiletí

Otevřením aquacentra a jeho propojením s 50m plaveckým bazénem tak vznikl unikátní krytý plavecký areál. Za přispění města Hradce Králové a fondů z Evropské unie i v těchto letech pokračuje rozšiřování a modernizace areálu.

Společnost celý článek
26.3.

O Machoňově pasáži se bude rozhodovat v květnu

Zastupitelé se 24. dubna seznámili nejen s nabídkou a záměrem zájemce, ale i se stavem pasáže.

Společnost celý článek
22.11.

Další internetová diskuse s primátorem Pardubic

K internetové diskusi zasedne primátor v 16:00 hodin. Na debatu s občany si vyhradil ve svém programu hodinu.

Společnost celý článek
22.5.

Muzeum v Poličce připravuje výstavu historických panenek

V sobotu 25. května 2018 bude zahájena výstava, na které bude k vidění přes 550 panenek z let 1890 až do roku 1980. Těšit se můžete i na hravé koutky pro malé slečny, podtrhující atmosféru celé instalace.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting