Kraj je jedním z pořadatelů Czech Street Party 2010

9.6.

Kraj je jedním z pořadatelů Czech Street Party 2010

Kraj je jedním z pořadatelů Czech Street Party 2010

V Bruselu se uskuteční v pátek 25. června již 4. ročník Czech Street Party. Hudební akce s účastí předních českých kapel se koná v prostorách před budovou Stálého zastoupení České republiky při EU a Českého domu. Jedním z hlavních pořadatelů této tradičně divácky velmi atraktivní akce bude i Pardubický kraj, který příchozím návštěvníkům na svém stánku představí regionální delikatesy. Chybět nebude ani množství propagačních a informačních materiálů s tématikou kraje. Letošní ročník se uskuteční s podtitulem Deset let českých krajů.      Czech Street Party je největší českou kulturní akcí, která se letos v Bruselu koná. Přichází na ní každým rokem velký počet návštěvníků z celé Evropy, kteří se tak mohou seznámit s Pardubickým krajem.      Všichni příchozí budou moci na stánku Pardubického kraje okusit tradiční speciality jako například preclíky z Uherska, cibulový chléb z pekařství Kaska, uzeniny z Nabočan, sýry z Městečka Trnávka od společnosti Miltra a také pardubický perník. Čepovat se bude i pivo z měšťanského pivovaru v Poličce.      Hlavním hudebním hostem letošní Czech Street Party bude skupina Support Lesbiens. Mezi účinkující budou rovněž patřit kapely Tleskač, Niceland, Tomáš Kočko & Orchestr a pražští Bek Ofis.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.2.

Podnikatelé pro koncese na prodej lihovin nespěchají

Pardubický živnostenský úřad eviduje zhruba 2000 živnostníků podnikajících v hostinské činnosti, ti všichni by měli o koncesi požádat. Podobně ji musejí mít i maloobchodní a velkoobchodní prodejci kvasného, konzumního lihu a lihovin, tedy provozovatelé všech malých obchůdků, stánků a večerek, kteří mají alkohol ve svém sortimentu. Těch by, podle evidence podnikatelů s volnou živností, mohlo žádat až 18.000.

Společnost celý článek
4.2.

Greenpeace vítá stanovisko ministerstva

Bylo by nepřípustné zprovoznit další zdroj znečištění v oblasti, kde imisní koncentrace řady látek jsou již nyní hraniční.

Společnost celý článek
8.6.

Nebezpečný hmyz útočí

Jen za první červnový víkend hasiči v kraji likvidovali nebezpečný hmyz hned v osmi případech.

Společnost celý článek
27.1.

Pardubická nemocnice má moderní diagnostiku

Martin Šácha pověřený řízením pardubické nemocnice poděkoval vedení kraje za dvaceti pěti milionovou investici.

Společnost celý článek
3.2.

Přípravy programu Aviatické pouti v plném proudu

Podtitul letošního ročníku nese název Rytíři nebes a zcela určitě každého napadne, že alespoň jedna komponovaná scéna bude mít námět v dobách první světové války, jejíž sté výročí zahájení připadá na letošní rok.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting