Kraj je partnerem projektu Label

8.4.

Kraj je partnerem projektu Label

Kraj je partnerem projektu Label

Svobodný stát Sasko připravuje projekt s názvem LABEL, jehož cílem je využívání a ochrana potenciálů životního prostředí. Jedním z partnerů projektu nyní bude i Pardubický kraj. „Pardubický kraj zpracuje podklady pro mapy rizik povodní, což představuje zpracování možných nepříznivých účinků povodní na lidské zdraví, životní prostředí, kulturní dědictví i hospodářskou činnost,“ uvedl vicehejtman Roman Línek. „Výsledkem bude vyhodnocení stávajícího rozsahu vymezených záplavových území, který bude případně rozšířen o další oblasti, kde hrozí reálné povodně. Podle těchto studií bychom pak mohli snáze připravovat protipovodňová opatření,“ vysvětlil Línek, který danou problematiku řeší společně s radním zodpovědným za životní prostředí Petrem Šilarem.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.5.

Jedna ze scén připomene Vietnamskou válku

Vedle amerických vojáků a vietnamských bojovníků v dobovém oblečení se v jedinečné scéně představí i pozemní technika a vzduch ovládnou vrtulníky i vrtulová letadla.

Společnost celý článek
19.9.

Krajští zastupitelé podpořili muzea a památky

Kromě Letohradu se peněz dočká i kostel v Trhové Kamenici.

Společnost celý článek
2.11.

Medailonky krajských vítězů kategorie Česká spořitelna Živnostník roku 2016

Hlasování probíhá od 1. 11. 2016 do 15. 11. 2016. Hlasy se posílají na číslo 900 11 09 ve tvaru: ZIV mezera a číslo favorita.

Společnost celý článek
5.2.

Měsíc únor na vojenském letišti

Víkendové dny by neměly být hlukem vojenských letounů zatíženy.

Společnost celý článek
1.2.

Lanškroun: veřejná služba příliš neláká

17 klientů města vykonává veřejnou službu a to u Technických služeb města Lanškroun a u Městského bytového podniku Lanškroun.

Společnost celý článek
14.12.

Východočeské divadlo k Vánocům nadělí Živý obraz

Živý obraz pojednává o Michaelovi a Vilmě, přepracovaném manželském páru, jehož problémy má vyřešit angažmá uklízečky Natalji, jež se postupně stává nepostradatelnou součástí rodiny. Funguje jako trpělivý zpovědník, hromosvod všech konfliktů a zároveň jako vysněná performerka konceptuálního umělce a Vilmina šéfa Serge Haulupy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting