Kraj poděkoval starostům obcí

16.9.

Kraj poděkoval starostům obcí

Kraj poděkoval starostům obcí

Rada Pardubického kraje včera poděkovala starostům měst a obcí za spolupráci. V pardubickém Domě hudby, kde se setkání na závěr volebního období komunálních politiků uskutečnilo, hejtman Radko Martínek připomenul nejdůležitější okamžiky v uplynulých čtyřech letech. Minutou ticha si pak účastníci připomenuli památku kolegů a starostů.   „Čas v zastupitelských sborech uplynul jako voda. Pracovali jste od pondělí do neděle a od neděle do pondělí. Kdo nezažil tuto řeholi, tak nepochopí,“ poděkoval hejtman Radko Martínek všem starostům ze jejich obětavou práci pro blaho obcí v celém kraji. Ohlédnutí za tím vším, co přinesly čtyři roky spolupráce krajské a místní samosprávy, poté zhodnotil hejtman.     Příležitost využil i radní zodpovědný za zemědělství, životní prostředí a venkov Václav Kroutil k tomu, aby představil soutěž Regionální potravina, která se letos konala v Pardubickém kraji poprvé. Mlsy z regionu pak starostové ochutnávali ve foyer Domu hudby.   Na území Pardubického kraje leží celkem 451 obcí, přičemž setkání se zúčastnilo 258 představitelů obecní samosprávy.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.11.

Čtenáři jsou i mezi bezdomovci

Občanské sdružení SKP-CENTRUM si pochvaluje spolupráci s Krajskou knihovnou v Pardubicích.

Společnost celý článek
24.9.

Pardubické krematorium zve veřejnost na ojedinělou prohlídku

Velkým lákadlem bude jistě prohlídka současných kremačních technologií, které jsou návštěvníkům zpřístupněny právě v době "dušičkových" svátků.

Společnost celý článek
3.2.

Zrušené územní rozhodnutí pro vodní dílo Přelouč je definitivní.

Touto školáckou chybou ztratil investor poslední možnost získat zpět ztracené pravomocné územní rozhodnutí.

Společnost celý článek
5.2.

Program obnovy městských památek v Hradci Králové získal ocenění

V hradecké městské památkové zóně je 45 kulturních památek a tvoří ji část města, která po zbourání hradeb na konci 19. století zaznamenala zásadní rozvoj podle velmi propracovaného regulačního plánu.

Společnost celý článek
7.12.

Primátor se rozloučil se starostou Jiřím Srbkem

Jiří Srbek byl poprvé zvolen starostu městského obvodu II Polabiny v roce 1998. Sídliště, v němž žil dlouhá léta, pak řídil čtyři volební období.

Společnost celý článek
12.11.

Soutěž o nejlepšího podnikatele Pardubického kraje

Partnery letošního ročníku jsou i Úřad práce v Pardubicích a Hospodářská komora Pardubického kraje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting