Krajská KDU-ĆSL odmítá spekulace o krizi v koalici

8.1.

Krajská KDU-ĆSL odmítá spekulace o krizi v koalici

Krajská KDU-ĆSL odmítá spekulace o krizi v koalici

Předsednictvo KDU-ČSL jednoznačně odmítá spekulace MF Dnes ze dne 6. ledna, že by mezi náměstkem hejtmana Pardubického kraje Romanem Línkem a jeho hejtmanem Radko Martínkem byly vážné spory, které ohrožují vzájemnou koaliční spolupráci v tomto kraji. Uvedené informace v článku jsou vytržené z kontextu a skutečnost výrazným způsobem zkreslují. Podle lidoveckého krajského předsednictva koalice plní program tak, jak se na něm v minulosti domluvila. Mezi výsledky dosavadní spolupráce ČSSD a Koalice pro Pardubický kraj, jejíž součástí KDU-ČSL je, patří například stabilizace sociálních služeb a jejich reforma, zprovoznění hospice v Chrudimi nebo pokračování v dobré komunikaci s nevládními neziskovými organizacemi. Další formou jednoznačné koaliční souhry je například pokračování v úspěšném čerpání evropských fondů, podpora dokončení splavnění Labe do Pardubic, výstavby rychlostní silnice R35 a především pak udržení stabilního rozpočtu kraje v době ekonomické krize. V nastavené spolupráci nedochází k výrazným změnám. Křesťanští demokraté budou i nadále plnit úlohu koaličního partnera a budou se podobně jako v předchozích devíti letech podílet na dalším rozvoji Pardubického kraje. Zdroj: Krajská kancelář KDU-ČSL Pardubice

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.11.

Pardubické Mladé divadelní studio LAIK nastudovalo novou pohádku

Ve veselé a zábavné pohádce plné kouzel zazní také řada písniček, které otextoval Pavel Novotný a zhudebnil Radek Škeřík.

Společnost celý článek
9.6.

Kraj je jedním z pořadatelů Czech Street Party 2010

Chybět nebude ani množství propagačních a informačních materiálů s tématikou kraje.

Společnost celý článek
20.4.

Střet generací!

Jejich revírem je Kaufland, jejich tempo je vražedné - důchodci. Jejich protivníci jsou mládež, vysoké ceny a schody.

Společnost celý článek
7.5.

Pardubický Majáles klepe na dveře

Vstupné lze v předprodeji pořídit za 99 korun, na místě samém zaplatíte 150 korun.

Společnost celý článek
12.3.

Rozšíření odděleného sběru biologicky rozložitelného odpadu

Rada města zároveň schválila změnu platby za tento sběr.

Společnost celý článek
8.4.

Místní referendum o členění Pardubic proběhne 13.června

Pardubice jsou v současné době rozděleny na osm městských obvodů. O vhodnosti a nákladnosti tohoto uspořádání diskutují politici již několik let, shodu však zatím nenašli. Proto se rozhodli uspořádat referendum a dát tak občanům možnost zapojit se do rozhodování přímo.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting