Králický karneval se opět vydařil

21.2.

Králický karneval se opět vydařil

Králický karneval se opět vydařil

Věhlasný karneval se o minulém víkendu uskutečnil v Králíkách už po dvaapadesáté. Od pátečního večera do neděle převzali od starostky Jany Ponocné vládu nad městem pán Králického Sněžníku Krulišák a jeho pomocnice Rozvodnice. Několik tisíc přítomných zhlédlo za doprovodu hudby páteční ohňostroj odpalovaný přímo z náměstí. Slavnostního zahájení se zúčastnili také náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek, senátor Petr Šilar a další hosté. „Pro tento náš horský region považuji králický karneval za největší společenskou událost zimy, letos umocněnou o více jak metrovou nadílku sněhu, která úžasně kontrastovala jak s ohňostrojem, tak s pestrobarevnými maskami, které měly letos téma Vzhůru do Afriky,“ okomentoval své dojmy Roman Línek.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.12.

Oddělení soudního lékařství Pardubické nemocnice se v letošním roce podílelo na vzniku knihy Násilná kriminalita v nejisté době.

Monografie, kterou připravil kolektiv autorů pod vedením PhDr. Aleny Marešové, Ph.D., byla nedávno vydána. Vysloužila si velmi kladné hodnocení recenzenty, například doc. PhDr. Ludmilou Čírtkovou, CSc. z Policejní akademie Praha nebo prof. JUDr. Janem Musilem, CSc. z Ústavního soudu.

Společnost celý článek
19.12.

Pardubické nádraží má novou restauraci

České dráhy v pondělí 17. prosince 2007 otevřely pobočku sítě La Rocket.

Společnost celý článek
26.9.

Autogramiáda plochodrážních jezdců v OC Palác Pardubice

Přijďte si pro podpis Václava Milíka a dalších předních českých plochodrážních jezdců před samotným finále závodu o Zlatou přilbu do OC Palác Pardubice. Podpořte jezdce před startem a získejte podepsanou pohlednici.

Společnost celý článek
21.4.

Den zdraví v Atrium Paláci Pardubice

Starat se o své zdraví je v dnešní dynamické době velice důležité a někteří z nás v této oblasti stále tápají a potřebují nasměrovat. Proto je Den zdraví v obchodním centru skvělou příležitostí pro nový životní start. Neváhejte s sebou vzít i své ratolesti, pro které bude připraveno spoustu soutěží o zajímavé ceny.

Společnost celý článek
3.10.

V AFI Paláci se Den seniorů vydařil

Obdivuji všechny aktivní seniory a dnešní odpoledne je jen malým poděkováním všem, kteří předávají své zkušenosti dalším generacím.

Společnost celý článek
22.9.

Vysoké Mýto už vyrábí i bioplyn

Základním cílem projektu je vytvořit ucelený systém nakládání s biologicky rozložitelnými odpady v regionu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting