Kriminalisté šetří další,“polabinskou“ vraždu

3.12.

Kriminalisté šetří další,“polabinskou“ vraždu

Krajští i pardubičtí kriminalisté v těchto hodinách vyšetřují případ vraždy 44leté ženy, k němuž došlo v noci ze středy na čtvrtek tohoto týdne na pardubickém sídlišti Polabiny. K trestnému činu došlo v jednom ze zdejších bytů v panelovém domě. Policisty na místo přivolal od první chvíle podezřelý 24letý muž sám a ke svému jednání se kriminalistům přiznal. Podle informací Pardubického deníku je podezřelý mladík synem zavražděné. Co mělo být důvodem jeho jednání? Jako příčinu uvedl předešlé vzájemné neshody a časté hádky. Hned včera zahájili kriminalisté trestní stíhání, podezřelému sdělili obvinění ze spáchání trestného činu vraždy, za což mu hrozí až 18 let odnětí svobody. Příčinu úmrtí určí až nařízená soudní pitva. Podle dostupných informací žena zemřela zřejmě na následky škrcení. Vzhledem k tomu, že vyšetřování je na samotném počátku, nemůže policie k případu poskytnout více informací.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.4.

Krajská podpora pomohla ostřetínským dobrákům k novému dopravnímu vozu

Na pořízení vozu přispěl v rámci své finanční podpory také Pardubický kraj, jehož hejtman Martin Netolický se akce osobně zúčastnil. Celková podpora kraje pro dobrovolné hasiče v regionu dosahuje pro letošní rok v rámci několika dotačních programů hranice 22 milionů korun.

Společnost celý článek
1.11.

Nominujte dobrovolníky, neziskovky a firmy - jejich práce mění společnost

„Letos pošesté můžete nominovat dobrovolníky a organizace z Pardubického kraje, které Vám pomáhají nebo kterým chcete za jejich práci poděkovat. Nezapomeňte, že ocenit můžete i neziskové organizace. Všechny nominace budou oceněny pamětním listem,“ nechala se slyšet ředitelka pořádající organizace KONEP Jana Machová.

Společnost celý článek
13.11.

Kraj a hospodářská komora hodnotily spolupráci

Společné vazby má také setkávání zástupců klastrů z Horní Lužice – Dolního Slezska s klastry v Pardubickém kraji.

Společnost celý článek
12.5.

Otevření ptačí pozorovatelny na Bohdanečském rybníce

„V těchto jarních dnech lze z pozorovatelny pravidelně obdivovat majestátního orla mořského, jeřáby popelavé, nebo na ostrově v kolonii hnízdící racky chechtavé. Na dohled jsou i hnízda volavek popelavých s mláďaty,“ přibližuje možnosti nové atrakce pro návštěvníky rezervace ředitel regionálního pracoviště Agentury ochrany přírody a krajiny ČR Vlastimil Peřina.

Společnost celý článek
12.5.

Výstava k historii gay a lesbického hnutí

Výstava zahájila své putování po městech naší vlasti již 10. prosince 2007.

Společnost celý článek
8.9.

Poukaz do lékárny je od září odměnou za včasné preventivní vyšetření

Dalším důležitým vyšetřením, které by – nejen ženy v tomto věku - měly absolvovat, je vyšetření na denzitometru na Oddělení zobrazovacích metod ve Svitavské nemocnici. Vyšetření ukáže, zda pacientky a pacienti nejsou ohroženy osteoporózou nebo osteopenií, tedy úbytkem kostní hmoty, což je první předstupeň osteoporózy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting