Kriminalisté šetří další,“polabinskou“ vraždu

3.12.

Kriminalisté šetří další,“polabinskou“ vraždu

Krajští i pardubičtí kriminalisté v těchto hodinách vyšetřují případ vraždy 44leté ženy, k němuž došlo v noci ze středy na čtvrtek tohoto týdne na pardubickém sídlišti Polabiny. K trestnému činu došlo v jednom ze zdejších bytů v panelovém domě. Policisty na místo přivolal od první chvíle podezřelý 24letý muž sám a ke svému jednání se kriminalistům přiznal. Podle informací Pardubického deníku je podezřelý mladík synem zavražděné. Co mělo být důvodem jeho jednání? Jako příčinu uvedl předešlé vzájemné neshody a časté hádky. Hned včera zahájili kriminalisté trestní stíhání, podezřelému sdělili obvinění ze spáchání trestného činu vraždy, za což mu hrozí až 18 let odnětí svobody. Příčinu úmrtí určí až nařízená soudní pitva. Podle dostupných informací žena zemřela zřejmě na následky škrcení. Vzhledem k tomu, že vyšetřování je na samotném počátku, nemůže policie k případu poskytnout více informací.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.11.

Pardubice mají svůj Slavín

Cílem projektu je připomínat živým osobnosti, na které mohou být Pardubice hrdé. Hnacím motorem pro členy klubu bylo i to, že se na některých hrobech lidí, kteří si zaslouží všeobecnou úctu, objevily lístky s nápisem „k pronajmutí“, znak toho, že se k nim nikdo nehlásí a hrozí jim zánik. Informační tabule jsou již na starém i novém hřbitově a v urnovém háji v Jesničánkách a na hřbitově v Pardubičkách.

Společnost celý článek
16.10.

Světový den chleba 16. 10. v ČR: Pekařských rukou ubývá

Spotřeba chleba je u nás stále stejná – 40 kilogramů na obyvatele ročně.

Společnost celý článek
13.7.

„Pomoc hasič hasičovi“

obracíme se na Vás jménem hasičů, kteří chtějí pomoct svému kamarádovi, hasičovi, Pavlovi Lacinovi z Krásného.

Společnost celý článek
6.3.

Radary měří na sedmi místech Pardubic

Vyhodnocení dat však může strážníky či policisty upozornit na úseky, na nichž řidiči překračují povolenou rychlost častěji.

Společnost celý článek
29.12.

Koupě vrchlabské nemocnice je pro kraj výhodnější

Vyjednávací tým označil v této souvislosti variantu odkoupení nemocnice za nejlepší pro kraj.

Společnost celý článek
1.3.

Oslavte Mezinárodní den žen francouzskými šansony

Při příležitosti oslav Mezinárodního dne žen ve čtvrtek 8. března se nezapomeňte zastavit v Paláci Pardubice. V 16.30 tam totiž začíná zdarma pro všechny návštěvníky výjimečný koncert Komorní filharmonie Pardubice, která na společném vystoupení s Chanson Trio Coucou představí krásné francouzské šansony.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting