Kryštof bude headlinerem příštích Majálesů

18.11.

Kryštof bude headlinerem příštích Majálesů


Přípravy Majálesů 2016 začaly a pořadatelé v Praze, Brně a Hradci Králové odhalují většinu z hudebního programu příštího ročníku. Největším tahákem bude česká skupina Kryštof.

S nadcházejícím koncem letošního roku odhalují organizátoři Majálesu hudební program pro rok 2016. Mezi hlavní ohlášené hvězdy tradičně patří nejžádanější kapely – Horkýže Slíže, Mandrage, Wohnout, UDG, Xindl X či Vypsaná Fixa. Na majálesová pódia se však vrátí i kapela Kryštof, která opět připraví speciální verzi Srdcebeat show přizpůsobenou pro venkovní festivaly. „Byli první českou kapelou, která na Majáles uměla přivézt perfektně připravenou show. Kvůli nim jsme zvětšovali pódium i zázemí, což se podle spokojenosti návštěvníků rozhodně vyplatilo,“ vzpomíná dramaturg Michal Šamánek na rok 2013. Skupina Kryštof na Majálesech naposledy zahrála právě v roce 2013 a podle organizátorů šlo o přelomové vystoupení. „Pro Majálesy připravujeme speciální show inspirovanou vyprodaným Srdcebeat tour po stadionech. Pokusíme se zážitek z našeho majálesového koncertu posunout zase o kousek dál,“ uvádí Richard Krajčo.

Účast na Majálesu 2016 již potvrdily i další kapely. Například Sto Zvířat, Jelen, ATMO Music, Paulie Garand, Voxel, Slza, Rybičky 48 a Skyline. V Praze a Brně se představí také Kontrafakt. Účast v Praze a Hradci Králové potvrdil rovněž slovenský rapper Majk Spirit.

Odstartoval i předprodej vstupenek

Lidé, kteří chtějí lístek se slevou, mohou využít předprodej první limitované vlny vstupenek. „Nyní máme k dispozici vstupenky od 380 korun, v Hradci Králové za 350 korun. Členové majálesového klubu je získají ještě levněji. Od 16. ledna se cena vstupenek zvyšuje na 420 Kč v Praze a Brně a 380 Kč v Hradci Králové,“ popsal David Peštál, jeden z organizátorů. Předprodejní místa naleznou zájemci tradičně na webových stránkách, kde si lze koupit i on-line vstupenky

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.5.

Mámo, táto, nechme doma auto!

To je Dětský super den, pořádaný letos již podesáté na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

Společnost celý článek
29.5.

Mezinárodní den dětí s bruslemi a v červené

Zkusíme udělat nejdelšího hada z lidí na inline bruslích a pak chceme vytvořit nový český rekord.

Společnost celý článek
27.1.

Nedostatek přísedících může zpomalit soudní řízení. Kraj chce pomoci

Zřízením samostatného krajského soudu v Pardubicích se v rámci své parlamentní práce zabývá také poslanec Jan Chvojka zvolený za Pardubický kraj. „Znovu se nabízí otázka systému.

Společnost celý článek
24.4.

Dotace do životního prostředí

Rada Pardubického kraje na svém 51. jednání schvalovala minulý týden dotace v oblasti životního prostředí.

Společnost celý článek
18.4.

Kraj podpořil zážitkový Den Země

Den Země slaví více jak miliarda lidí ve 175 státech světa.

Společnost celý článek
30.1.

Jednání s železničními dopravci finišují. V únoru bude smlouvy projednávat krajské zastupitelstvo

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický jednal s majitelem společnosti LeoExpress Leošem Novotným a ředitelem společnosti pro Českou republiku a Slovensko Jakubem Svobodou o dokončení procesu uzavření smlouvy a detailním harmonogramu přípravy společnosti na zajištění železniční dopravní obslužnosti na tratích 024 a 025 od 15. prosince letošního roku. Hejtman se zajímal především o smluvní záruky pro kraj, fungování přímého spojení do Polska či jednotlivé parametry jízdního řádu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting