Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

7.12.

Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

V pražském Veletržním paláci se v pondělí 3. prosince konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Náš kraj 2007“, kterou již pošesté vyhlásilo vydavatelství C.O.T.media. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil při příležitosti každoročního setkání profesionálů cestovního ruchu z celé České republiky i ze zahraničí. Průvodcovská služba Kutná Hora, společnost s ručením omezeným, byla oceněna hned ve dvou ze sedmi kategorií. Produkt „Kutnou Horou se stříbrným měšcem“ prezentovaný po celou dobu letošní turistické sezony s finanční podporou Středočeského kraje byl oceněn v kategorii „Nejlepší turistický produkt“ na 2. místě. Kromě toho bylo kutnohorské Informační centrum vyhlášeno jako „Nejlepší informační centrum v ČR“. V kutnohorském Informačním centru tak už mají diplom za 3. místo z roku 2005, za 2. místo za rok 2004 a od 4. prosince 2007 i diplom za 1. místo v kategorii „Nejlepší informační centrum v ČR“. Kutnohorské infocentrum (IC) je certifikované informační centrum s nepřetržitým provozem, aktivně zapojené v Informačním a rezervačním systému Středočeského kraje. IC současně zajišťuje široké spektrum činností souvisejících s propagací a prezentací Kutné Hory. "Uznání odborné veřejnosti těší, ale i zavazuje," řekla po vyhlášení Ing. Ivana Vopálková, jednatelka společnosti.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

27.11.

Tip na zdravou svačinu z Pardubic

Korespondenční kolo soutěže Svačina roku s Rio Mare skončilo. Odborná porota teď vybere do 27. listopadu z více než 120 přihlášených receptů 15 finalistů. Nejlepší kuchaři a kuchařky postoupí do finálového kola, které se uskuteční 7. prosince v gastronomickém studiu Chefparade+ v Holešovicích.

Společnost celý článek
8.12.

Pardubice mají finalistu ve Zlaté oříšku

Koncem minulého školního roku totiž Jakub získal ocenění v umělecké soutěži Evropského patentového úřadu, kde v konkurenci tří tisíc děl dětí z celé Evropy obsadil druhé místo s obrázkem na téma Vynálezy a Evropa.

Společnost celý článek
12.7.

„Bobr“ by mohl nově sloužit spolku aikido

Opravený areál by však nesloužil jen k pořádání pravidelných tréninků, díky nově navržené velikosti se zde počítá s pořádáním odborných seminářů se zahraniční účastí,“ podotýká náměstkyně zodpovědná za územní plánování Helena Dvořáčková. Lektoři, kteří semináře povedou, se zde podle vyjádření náměstkyně budou moci navíc ubytovat.

Společnost celý článek
1.10.

Spisovatelé, na start! Začíná už desátý Východočeský umělecký maratón!

Kromě již zmíněných literárních a společenských akcí se v rámci maratonu uskuteční nesčetně besed se žáky základních škol, mnoho autorských čtení a také besed.

Společnost celý článek
15.2.

Před třemi lety začal v Pardubicích fungovat zvířecí hřbitov.

Veškeré úkony spojené s uložením zvířete do hrobu jsou prováděny v souladu s veterinárními podmínkami pro tento druh pohřebiště a Provozním řádem animálního pohřebiště. Pohřbení domácího zvířete přijde jeho majitele zhruba na tři tisíce korun.

Společnost celý článek
19.6.

Kraj přispěje zastupitelům pouze na vzdělání spojené s mandátem

V rozpočtu je nadále 200 tisíc korun na vzdělávání členů zastupitelstva, ale to bude zaměřeno na vzdělávání související s mandátem, tedy jazykové vzdělávání nebo vzdělávání související s činností zastupitelstva, například v oblasti legislativy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting