Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

7.12.

Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

V pražském Veletržním paláci se v pondělí 3. prosince konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Náš kraj 2007“, kterou již pošesté vyhlásilo vydavatelství C.O.T.media. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil při příležitosti každoročního setkání profesionálů cestovního ruchu z celé České republiky i ze zahraničí. Průvodcovská služba Kutná Hora, společnost s ručením omezeným, byla oceněna hned ve dvou ze sedmi kategorií. Produkt „Kutnou Horou se stříbrným měšcem“ prezentovaný po celou dobu letošní turistické sezony s finanční podporou Středočeského kraje byl oceněn v kategorii „Nejlepší turistický produkt“ na 2. místě. Kromě toho bylo kutnohorské Informační centrum vyhlášeno jako „Nejlepší informační centrum v ČR“. V kutnohorském Informačním centru tak už mají diplom za 3. místo z roku 2005, za 2. místo za rok 2004 a od 4. prosince 2007 i diplom za 1. místo v kategorii „Nejlepší informační centrum v ČR“. Kutnohorské infocentrum (IC) je certifikované informační centrum s nepřetržitým provozem, aktivně zapojené v Informačním a rezervačním systému Středočeského kraje. IC současně zajišťuje široké spektrum činností souvisejících s propagací a prezentací Kutné Hory. "Uznání odborné veřejnosti těší, ale i zavazuje," řekla po vyhlášení Ing. Ivana Vopálková, jednatelka společnosti.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.2.

Náměstek hejtmana podporuje Národní týden manželství

Ve „valentýnském“ týdnu od 9. do 15. února se koná celonárodní kampaň na podporu manželství.

Společnost celý článek
24.10.

České korunovační klenoty na dosah na Zámku Pardubice

Svatováclavskou korunu, žezlo a jablko doplní ve Velkém gotickém sále svatováclavský meč, ale také archeologické nálezy z doby vlády Lucemburků. Výstava České korunovační klenoty na dosah je ve Východočeském muzeu v Pardubicích přístupná od 8. listopadu 2016 do 5. února 2017.

Společnost celý článek
19.3.

Dnes budou předány Zlaté záchranářské kříže

Když už Jindra pomoc fyzicky nezvládal, vyběhl z posledních sil na silnici, aby zastavil projíždějící auta a přivolal tak pomoc.

Společnost celý článek
18.1.

Městské muzeum zahájí výstavu Domácí umění

Kdo úplně první sletoval zajíčka ze zátek, kdo první udělal mravence z drátu a strhl tu lavinu celonárodního nadšení.

Společnost celý článek
25.4.

Vracení knížek do knihoven bude pohodlnější

Aby bylo vracení knih pro čtenáře více komfortní, byly pro tyto účely nainstalovány dva nové biblioboxy. „Místo jsme pro ně našli v Polabinách u cestovní kanceláře Datour a na Dubině poblíž autobusové zastávky Dubina, centrum.

Společnost celý článek
6.2.

Valentýnské odběry krve budou již potřetí hledat nové dárce

Už tradičně se prvodárci mohou těšit rovněž na ručně vyráběné dárky od dětí ze Základní a praktické školy Svítání. A pro každého dárce bude navíc na transfuzním oddělení připraveno sladké občerstvení z cukrárny hypermarketu Globus.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting