Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

7.12.

Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

Kutná Hora: nejlepší infocentrum v republice

V pražském Veletržním paláci se v pondělí 3. prosince konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Náš kraj 2007“, kterou již pošesté vyhlásilo vydavatelství C.O.T.media. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil při příležitosti každoročního setkání profesionálů cestovního ruchu z celé České republiky i ze zahraničí. Průvodcovská služba Kutná Hora, společnost s ručením omezeným, byla oceněna hned ve dvou ze sedmi kategorií. Produkt „Kutnou Horou se stříbrným měšcem“ prezentovaný po celou dobu letošní turistické sezony s finanční podporou Středočeského kraje byl oceněn v kategorii „Nejlepší turistický produkt“ na 2. místě. Kromě toho bylo kutnohorské Informační centrum vyhlášeno jako „Nejlepší informační centrum v ČR“. V kutnohorském Informačním centru tak už mají diplom za 3. místo z roku 2005, za 2. místo za rok 2004 a od 4. prosince 2007 i diplom za 1. místo v kategorii „Nejlepší informační centrum v ČR“. Kutnohorské infocentrum (IC) je certifikované informační centrum s nepřetržitým provozem, aktivně zapojené v Informačním a rezervačním systému Středočeského kraje. IC současně zajišťuje široké spektrum činností souvisejících s propagací a prezentací Kutné Hory. "Uznání odborné veřejnosti těší, ale i zavazuje," řekla po vyhlášení Ing. Ivana Vopálková, jednatelka společnosti.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.3.

Záměr převzetí Souboru lidových staveb Vysočina

Rada Pardubického kraje schválila na svém 49. jednání záměr převzít Soubor lidových staveb Vysočina v Hlinsku.

Společnost celý článek
5.6.

Lidé chtějí ŽÍT DOMA. Projekt získal Cenu SDGs

Slavnostní vyhlášení se konalo 30. května na Ministerstvu zahraničních věcí v Černínském paláci za účasti představitelů vlády, byznysu i občanské společnosti.

Společnost celý článek
25.1.

Spolupráce krajů v dopravě pokračuje

Hlavním cílem společného jednání náměstků pro dopravu Pardubického a Královéhradeckého kraje a jednatelů společnosti OREDO, která zajišťuje veřejnou osobní dopravu v obou krajích, bylo zkoordinovat další plány v této oblasti.

Společnost celý článek
15.9.

K vidění bylo bývalé vězení.

Město připravilo velmi rozsáhlou nabídku mnoha míst. Například: Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kostel svatého Michaela či Kateřiny, Muzeum barokních soch, Muzeum loutkářských kultur, divadlo Karla Pippicha a mnohé další.

Společnost celý článek
1.7.

Město podpořilo letní tábory

Rodiče, kteří z nejrůznějších důvodů nestihli přihlásit své dítě na některý z olympijských táborů, a přitom by jejich dítě mělo zájem zažít atmosféru olympiády, mají ještě možnost. Město organizuje pod vedením dvojnásobné olympioničky a bývalé vynikající pardubické plavkyně Jany Klusáčkové i vlastní tábor, na který je stále možné podávat přihlášky, a to i na jeden konkrétní den.

Společnost celý článek
17.12.

Třebovským opilcům se situace zhorší

Městská policie tak vykáže osoby s alkoholem z parku, náměstí, Křížového vrchu, z okolí škol, zdravotnických zařízení ..

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting