Lanškroun má logotyp města

19.12.

Lanškroun má logotyp města

Lanškroun má logotyp města

Lanškroun má logotyp města

Rada města Lanškroun na základě doporučení hodnotící komise vybrala na svém jednání v pondělí 17. prosince 2007 logotyp Město Lanškroun, který navrhla Draha Kurucová z Atelieru SID, Brno. Tajemník města postupně zajistí jeho užívání. Druhého listopadu 2007 byla vyhlášena veřejná soutěž, jejímž předmětem bylo vytvoření kreativního návrhu značky – logotypu Město Lanškroun a základních prvků vizuálního stylu pro potřeby propagace a prezentace města. Vytvořené dílo bude užíváno jako prvek jednotné vizuální komunikace města Lanškroun. Soutěžní návrh musel obsahovat v tištěné i elektronické podobě značku (logotyp) v barevném provedení, značku (logotyp) v černobílém provedení, značku (logotyp) v jednobarevném provedení. Návrh musel rovněž mít definovanou barevnost značky logotypu, to znamená základní a doplňkové barvy, výklad významu značky (logotypu) a použité tématiky ve vztahu k městu Lanškroun a také základní prvky vizuálního stylu (minimálně v rozsahu vizitka, hlavičkový papír, pozvánky,blahopřání, dopisní obálka, reklamní předměty, hlavička oficiálních webových stránek města, městský mobiliář a pamětní list). Hodnotícími kritérii byly výtvarná a obsahová stránka návrhu. Autorka vítězného návrhu bude oceněna finanční odměnou ve výši 15 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.7.

DLAŽBA z třídy Míru se neztratí

Služby města Pardubic provádějí pro statutární město Pardubice i jeho obvody mimo jiné i práce spočívající v údržbě a opravách komunikací, kde by některé prvky vytěžené dlažby mohly najít uplatnění.

Společnost celý článek
11.2.

Kojencké oddělení přestavěli na rodinné buňky

Určitě chceme pokračovat v modernizaci. Chtěli bychom nabídnout dětem s matkami ještě další byty.

Společnost celý článek
18.10.

Do Studáneckého lesa vyrazí v nejbližších týdnech těžaři.

V korunách stromů se tak stále nachází množství suchých a ulámaných korun borovic a větví, které hrozí pádem.

Společnost celý článek
6.8.

Žamberk bude čerpat evropskou dotaci

Odklon dopravy na obchvat je zatím pouhým přáním vedení města, a tak je třeba ulevit chodcům jinak.

Společnost celý článek
6.2.

Úklid půdy odhalil munici

Že se na několik let neprohledaných půdách mohou najít poklady, to je všeobecně známé, někdy však jde o nálezy, které mohou majitele vystrašit, hlavně když jde o nevybuchlou munici

Společnost celý článek
26.5.

Poslední Šťastné dny Zdeny Bittlové a Martina Mejzlíka

Diváci tedy už naposledy prožijí jeden obyčejný den Winnie a Willieho, kteří spolu žijí ve značně specifickém prostředí. Široko daleko kolem nich není zhola nic, a tak mají na světě jenom jeden druhého. Každodenní činnosti a spoustu času. „Ačkoli Beckett píše experimentálním způsobem, pořád je to o nejzákladnějších lidských a mezilidských tématech – v našem případě o vztahu partnerů, kteří spolu žijí už moc dlouho,“ říká dramaturg inscenace Jan Krupa. V moderní grotesce o životě mají velké herecké příležitosti především Zdena Bittlová, které zdárně sekunduje Martin Mejzlík.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting