Lanškroun pořizuje elektronickou úřední desku

4.7.

Lanškroun pořizuje elektronickou úřední desku

Lanškroun pořizuje elektronickou úřední desku

Město Lanškroun je mezi prvními městy, které nahrazují klasickou úřední desku elektronickým zařízením. Již na konci července tohoto roku bude na severní straně lanškrounské radnice umístěno zařízení, které je vybaveno velkoplošným LCD displejem o úhlopříčce 32 palců. Řešení by mělo být jednoduché s ovládacím rozhraním přátelským široké veřejnosti. Stávající úřední deska, která je umístěna ve výloze základní školy v dolní části náměstí J. M. Marků již nebude úřední deskou, ale pouze nástěnkou. Ta bude sloužit ke zveřejňování vybraných dokumentů, jako jsou např. záměry prodeje a pronájmu majetku, rozpočtu či závěrečného účtu města nebo např. pozvánek na jednání zastupitelstva. Text na elektronické úřední desce bude možno zvětšovat, což umožní komfortnější zobrazování jejího obsahu lidem s vadami zraku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.10.

Vstupte za hranice známého!

A na co se můžete těšit v Pardubicích? Ve čtvrtek 3. listopadu se na Magistrátu města Pardubice bude konat přednáška Martina Hilského o Williamu Shakespearovi, anglickém dramatikovi, od jehož smrti uplynulo již 400 let. Návštěvníci festivalu by si neměli nechat ujít ani přednášky ve Východočeském Muzeu v Pardubicích ve dnech 7. a 8. listopadu, kde se dozvědí více informací o problematice GMO nebo to, že archeologie není pouze o pyramidách, ale zkoumá i nedávnou historii.

Společnost celý článek
4.5.

Při dopravní nehodě se zranilo 11 lidí

U obou řidičů byla ještě před převozem do nemocnice provedena dechová zkouška ke zjištění přítomnosti alkoholu v dechu.

Společnost celý článek
1.6.

Burger festival poprvé v Hradci Králové – již tento pátek a sobotu u OC Futurum

„Ani letos nezapomínáme na Den dětí. Tentokráte jsme se rozhodli oslavy spojit s Burger festivalem a věříme, že bavit se, soutěžit a ochutnávat bude celá rodina a festival se stane ideální příležitostí se setkat se sousedy či přáteli z Hradce Králové i okolí“ uvádí Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové.

Společnost celý článek
22.2.

Rekordních 10 milionů korun pro děti z dětských domovů

V letošním ročníku charitativního projektu S Bertíkem za dětským úsměvem se vybrala rekordní částka

Společnost celý článek
23.8.

Hejtman Martínek se vrací do úřadu

Hejtman Martínek v březnu letošního roku podstoupil ve Fakultní nemocnici Hradec Králové plánovanou transplantaci ledviny.

Společnost celý článek
16.8.

Den požární bezpečnosti

Odhozený nedopalek cigarety je jedním ze spolehlivých iniciátorů vzniku požáru.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting