Lékaři Pardubické nemocnice se představí na Dnech zdraví v Domě techniky

24.11.

Lékaři Pardubické nemocnice se představí na Dnech zdraví v Domě techniky

Na Dnech zdraví, které se konají 24. až 26. listopadu 2016 v Domě techniky v Pardubicích, vystoupí s přednáškami i lékaři Pardubické nemocnice.
Ve dnech 24. až 26. listopadu 2016 se v Domě techniky v Pardubicích uskuteční odborná výstava Dny zdraví. Koná se pod záštitou prvního náměstka hejtmana Pardubického kraje Romana Línka a jedním z partnerů je Nemocnice Pardubického kraje, a. s. – Pardubická nemocnice.
V odborném doprovodném programu se představí i lékaři Pardubické nemocnice. Veřejnosti nabídnou přednášky na následující témata:
čtvrtek 24. listopadu 2016
11.00 - 12.00 hod.: MUDr. Petr Knížek, Ph.D., primář infekčního oddělení - Nemoci přenosné klíštětem
pátek 25. listopadu 2015
10.00 - 11.00 hod.: MUDr. Jitka Sobotková, Porodnicko-gynekologická klinika - Antikoncepce
11.00 - 12.00 hod.: MUDr. Vladimír Červinka, Ph.D., Chirurgická klinika - Nádory prsu
Dny zdraví jsou určeny jak odborníkům ze zdravotních zařízení, z oblasti sociálních služeb, rehabilitačních ústavů, stacionářů, ústavů, ale především návštěvníkům z řad široké veřejnosti, které zajímá jejich zdravotní stav, prevence nemocí, zdravý životní styl a vzdělávání z oblasti medicíny.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.2.

Projekty mladých chemiků se zaměřily na recyklaci odpadu

Žáci osmých a devátých tříd z pěti krajů republiky od října loňského roku pracovali na tématu, jehož zadání znělo Odpady a recyklace. „Každý tým si mohl zvolit libovolný příklad odpadu, který je pro nás velmi zatěžující, a nabídnout jeho nápadité a efektivní využití,“ vysvětluje Alena Volejníkováze SPŠCH, odborná garantka soutěže. „Nejsilnější zastoupení měla problematika plastů, zvláště PET lahví: hned pět základních škol jim věnovalo svůj projekt. Je to zřejmě tím, že naši dobu bychom bez nadsázky mohli nazvat dobou plastovou,“ doplňuje Volejníková.

Společnost celý článek
23.9.

Výprachtice: školáci versus hejtman

Obec začala s rekonstrukcí školy, nyní bude vystavěno dětské hřiště, upravena autobusová zastávka a fotbalové hřiště.

Společnost celý článek
1.6.

Nádraží střeží sofistikovaný kamerový systém

Pardubické nádraží má moderní kamerový systém. Přišel zhruba na 400 tisíc korun.

Společnost celý článek
19.3.

Celé Česko rozehrají malí umělci; program happeningu ZUŠ Open nově potrvá dva dny

ZUŠ Open umožňuje vznik krásným společných projektů a setkání uměleckých škol, která rozvíjí vzájemné vazby a v neposlední řadě dokumentuje pestrost uměleckých oborů a života základních uměleckých škol v rámci regionů. Do jednotlivých akcí se zapojí i celá řada profesionálních umělců včetně symfonických orchestrů a dalších kulturních institucí či festivalů v čele s Pražským jarem.

Společnost celý článek
17.10.

Víme o člověku vše ?

Všichni zájemci z Pardubic a okolí, kteří chtějí lépe porozumět svému životu, mohou od 22. 11. 2014 navštěvovat desetitýdenní kurz, který se uskuteční každou sobotu od 14.00 hod. v čajovně Na Paletě (za bazénem) v Pardubicích. Vstupné dobrovolné.

Společnost celý článek
18.12.

Na sociální služby v Hradci Králové dá město více než čtyřicet milionů korun

V rozpočtu na rok 2019 má město připravených více než čtyřicet milionů korun na financování sociálních a souvisejících služeb. Zastupitelé dnes rozhodli o rozdělení dotací poskytovatelům těchto služeb v oblasti sociálně zdravotní a v oblasti rodiny a sociální prevence.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting