Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

8.3.

Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

Co má společného červený Mercedes-Benz CLA 180, Leoš Mareš a královéhradecké obchodní a zábavní centrum Futurum? Velkolepé finále čtyři měsíce trvající loterie Super soboty!, které proběhne již tuto sobotu 10. března 2018. Moderátor, zpěvák a influencer Leoš Mareš zde v odpoledních hodinách symbolicky předá vylosovanému výherci klíče k novému červenému vozu značky Mercedes-Benz.

Jedenáct tisíc zapojených soutěžících, tisíce vydaných výher, sedmnáct rozdaných letecký zájezdů, patnáct LED televizí… Taková je prozatímní bilance od 11. listopadu, kdy Super soboty! aneb loterie desetiletí odstartovala. Hlavní výhrou, o kterou mají možnost bojovat všichni registrovaní, je osobní automobil.

Pozitivní přijetí a úspěch několikaměsíční soutěže nás velmi těší. Nečekali jsme tak vysokou účast přespolních návštěvníků a turistů. Proto máme na sobotu pro příchozí další odměnu – soutěže, kvízy a klání o další hodnotné ceny,“ vysvětluje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové.

Více informací a pravidla loterie na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Každý, kdo některou ze sobot od 11. listopadu 2017 zaregistroval účtenku za nákup v hodnotě alespoň 500 Kč, si z královéhradeckého OC Futurum odnesl jednu ze stovek okamžitých výher. Například letecký zájezd pro dvě osoby k moři, LED televizi, kuchyňského robota, elektroniku, domácí spotřebič, chytrý telefon, parfém, vstupenku na kulturní či sportovní akci, dárkovou kartu, voucher na zboží, poukázku na slevu či jednu z dalších desítek odměn. Zároveň se díky registraci může stát majitelem zbrusu nového osobního automobilu Mercedes-Benz.

Poslední příležitosti, jak se zařadit do slosování o hlavní cenu, bude právě v sobotu 10. března 2018 do 16 hodin. Stačí se prokázat účtenkou v minimální hodnotě 500 Kč z jednoho z obchodů OC Futurum (vyjma hypermarketu Tesco) z data 11. listopadu 2017 a mladší. Tedy není podmínkou nákup realizovaný přímo v den konání akce.

Hlavní výhrou je automobil značky Mercedes-Benz CLA 180, jehož majitel vyplyne ze závěrečného slosování 10. března 2018 v odpoledních hodinách. Doprovodným programem a finálovým slosováním provede návštěvníky Leoš Mareš. Příchozí se mohou těšit také na hudební vystoupení smyčcového kvarteta, DJe či uskupení Aurora Party Band, vědomostní kvíz o hodnotné ceny nebo soutěže na pódiu. Vstupné je zdarma.

Věříme, že finále bude skvělou tečkou za několikaměsíční soutěží. Setkali jsme se soutěžícími, kteří se poprvé díky loterii podívají k moři, získali kuchyňského robota poté, co se jim den před tím rozbil, dámu, která byla poprvé v multikinu a odnesla si LED televizi domů. Těší nás, že jsme mnohým mohli udělat radost či jim věnovat výhru, kterou by si jinak sami nekoupili,“ doplňuje Pavel Urban.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.11.

Medailonky krajských vítězů kategorie Česká spořitelna Živnostník roku 2016

Hlasování probíhá od 1. 11. 2016 do 15. 11. 2016. Hlasy se posílají na číslo 900 11 09 ve tvaru: ZIV mezera a číslo favorita.

Společnost celý článek
19.12.

Lanškroun má logotyp města

Rada města Lanškroun vybrala na svém jednání v pondělí 17. prosince 2007 logotyp Město Lanškroun.

Společnost celý článek
10.6.

Přijďte k referendu!

Pozor, v referendu 13. 6. 2013 neplatí, že když zůstanete doma, zůstane vše při starém, nýbrž mohou nastat velké změny. Tak nezůstávejte doma a přijďte hlasovat. Když už bylo referendum vyhlášeno, má smysl se ho zúčastnit a vyslovit svůj názor.

Společnost celý článek
26.9.

Pardubický kraj turistický se představil na veletrhu v Užhorodu

Prezentace Pardubického kraje obohacená velkoplošnými fotografiemi zajímavých míst v kraji se setkala s velkým ohlasem. Pro návštěvníky byla také připravena řada propagačních materiálů o kraji a to především v cizojazyčných mutacích včetně ukrajinštiny, zájem byl rovněž o materiály v českém jazyce. Pardubické perníčky udělaly radost hlavně nejmenším návštěvníkům.

Společnost celý článek
31.10.

Akademie věd bude pokračovat ve výzkumu v dalších projektech ve spolupráci s Pardubickým krajem

Studie, zpracovaná Akademií věd ČR v roce 2010, však prokázala, že znečišťující látky vyskytující se ve vodárenské nádrži Hamry vznikají přirozenou cestou v lesním ekosystému. Kvalita odebírané surové vody z nádrže Hamry je proto nově srovnávána pomocí jiných ukazatelů a je tedy i nadále vhodná pro další vodárenské využití. Toto zásadní zjištění umožnilo znovuobnovení provozu úpravny vody a její následnou rekonstrukci.

Společnost celý článek
10.5.

Je veřejným zájmem respektování zákonů?

Úředníci stavebního úřadu, kteří jako vykonavatelé státní správy postupují přesně podle platné legislativy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting