Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

8.3.

Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

Co má společného červený Mercedes-Benz CLA 180, Leoš Mareš a královéhradecké obchodní a zábavní centrum Futurum? Velkolepé finále čtyři měsíce trvající loterie Super soboty!, které proběhne již tuto sobotu 10. března 2018. Moderátor, zpěvák a influencer Leoš Mareš zde v odpoledních hodinách symbolicky předá vylosovanému výherci klíče k novému červenému vozu značky Mercedes-Benz.

Jedenáct tisíc zapojených soutěžících, tisíce vydaných výher, sedmnáct rozdaných letecký zájezdů, patnáct LED televizí… Taková je prozatímní bilance od 11. listopadu, kdy Super soboty! aneb loterie desetiletí odstartovala. Hlavní výhrou, o kterou mají možnost bojovat všichni registrovaní, je osobní automobil.

Pozitivní přijetí a úspěch několikaměsíční soutěže nás velmi těší. Nečekali jsme tak vysokou účast přespolních návštěvníků a turistů. Proto máme na sobotu pro příchozí další odměnu – soutěže, kvízy a klání o další hodnotné ceny,“ vysvětluje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové.

Více informací a pravidla loterie na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Každý, kdo některou ze sobot od 11. listopadu 2017 zaregistroval účtenku za nákup v hodnotě alespoň 500 Kč, si z královéhradeckého OC Futurum odnesl jednu ze stovek okamžitých výher. Například letecký zájezd pro dvě osoby k moři, LED televizi, kuchyňského robota, elektroniku, domácí spotřebič, chytrý telefon, parfém, vstupenku na kulturní či sportovní akci, dárkovou kartu, voucher na zboží, poukázku na slevu či jednu z dalších desítek odměn. Zároveň se díky registraci může stát majitelem zbrusu nového osobního automobilu Mercedes-Benz.

Poslední příležitosti, jak se zařadit do slosování o hlavní cenu, bude právě v sobotu 10. března 2018 do 16 hodin. Stačí se prokázat účtenkou v minimální hodnotě 500 Kč z jednoho z obchodů OC Futurum (vyjma hypermarketu Tesco) z data 11. listopadu 2017 a mladší. Tedy není podmínkou nákup realizovaný přímo v den konání akce.

Hlavní výhrou je automobil značky Mercedes-Benz CLA 180, jehož majitel vyplyne ze závěrečného slosování 10. března 2018 v odpoledních hodinách. Doprovodným programem a finálovým slosováním provede návštěvníky Leoš Mareš. Příchozí se mohou těšit také na hudební vystoupení smyčcového kvarteta, DJe či uskupení Aurora Party Band, vědomostní kvíz o hodnotné ceny nebo soutěže na pódiu. Vstupné je zdarma.

Věříme, že finále bude skvělou tečkou za několikaměsíční soutěží. Setkali jsme se soutěžícími, kteří se poprvé díky loterii podívají k moři, získali kuchyňského robota poté, co se jim den před tím rozbil, dámu, která byla poprvé v multikinu a odnesla si LED televizi domů. Těší nás, že jsme mnohým mohli udělat radost či jim věnovat výhru, kterou by si jinak sami nekoupili,“ doplňuje Pavel Urban.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.2.

Pardubický kraj se opět prezentoval na veletrhu cestovního ruchu

S velkým zájmem ze strany návštěvníků se setkaly ukázky práce pana Zdenka Bukáčka, nositele tradice lidového řemesla.

Společnost celý článek
24.7.

Dopravní kontroly na silnicích v Pardubickém kraji

Během kontrol zjistili 421 přestupků a 2 trestné činy v souvislosti s jízdou pod vlivem alkoholu. V celkem 396 případech řešili strážci zákona protiprávní jednání v rámci blokového řízení blokovou pokutou v celkové výši 170.600 korun.

Společnost celý článek
17.12.

U Pastýře s Karlem Steigerwaldem

Po skončení pak někteří z nich využili možnost osobně si se známým novinářem popovídat.

Společnost celý článek
27.3.

Kraj posílí Senior dopravu Českého červeného kříže

Senior dopravu provozuje Český červený kříž na Orlickoústecku, Českotřebovsku a Lanškrounsku a v blízkém okolí. „Cílem je začlenit sociálně vyloučené nebo ohrožené osoby do běžného života, umožnit jim návštěvy lékaře, nákupy, návštěvy u přátel, jednání na úřadech a v neposlední řadě i svoz do školy,“ upřesnil využití dopravy ředitel Úřadu Oblastního spolku Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí Jiří Preclík.

Společnost celý článek
8.4.

Workshop Artroskopického centra sportovní traumatologie Pardubické krajské nemocnice

Plastika předního zkříženého vazu a artroskopické operace ramenního kloubu patří k velmi frekventovaným výkonům operovaným v naší nemocnici,“ uvedl docent Jaroslav Pilný z ortopedického oddělení a zároveň vedoucí lékař Artroskopického centra sportovní traumatologie.

Společnost celý článek
30.4.

Průzkum o spokojenosti veřejnosti

Anketa souvisí se zapojením Krajského úřadu Pardubického kraje do projektu Ministerstva vnitra České republiky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting