Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

8.3.

Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

Co má společného červený Mercedes-Benz CLA 180, Leoš Mareš a královéhradecké obchodní a zábavní centrum Futurum? Velkolepé finále čtyři měsíce trvající loterie Super soboty!, které proběhne již tuto sobotu 10. března 2018. Moderátor, zpěvák a influencer Leoš Mareš zde v odpoledních hodinách symbolicky předá vylosovanému výherci klíče k novému červenému vozu značky Mercedes-Benz.

Jedenáct tisíc zapojených soutěžících, tisíce vydaných výher, sedmnáct rozdaných letecký zájezdů, patnáct LED televizí… Taková je prozatímní bilance od 11. listopadu, kdy Super soboty! aneb loterie desetiletí odstartovala. Hlavní výhrou, o kterou mají možnost bojovat všichni registrovaní, je osobní automobil.

Pozitivní přijetí a úspěch několikaměsíční soutěže nás velmi těší. Nečekali jsme tak vysokou účast přespolních návštěvníků a turistů. Proto máme na sobotu pro příchozí další odměnu – soutěže, kvízy a klání o další hodnotné ceny,“ vysvětluje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové.

Více informací a pravidla loterie na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Každý, kdo některou ze sobot od 11. listopadu 2017 zaregistroval účtenku za nákup v hodnotě alespoň 500 Kč, si z královéhradeckého OC Futurum odnesl jednu ze stovek okamžitých výher. Například letecký zájezd pro dvě osoby k moři, LED televizi, kuchyňského robota, elektroniku, domácí spotřebič, chytrý telefon, parfém, vstupenku na kulturní či sportovní akci, dárkovou kartu, voucher na zboží, poukázku na slevu či jednu z dalších desítek odměn. Zároveň se díky registraci může stát majitelem zbrusu nového osobního automobilu Mercedes-Benz.

Poslední příležitosti, jak se zařadit do slosování o hlavní cenu, bude právě v sobotu 10. března 2018 do 16 hodin. Stačí se prokázat účtenkou v minimální hodnotě 500 Kč z jednoho z obchodů OC Futurum (vyjma hypermarketu Tesco) z data 11. listopadu 2017 a mladší. Tedy není podmínkou nákup realizovaný přímo v den konání akce.

Hlavní výhrou je automobil značky Mercedes-Benz CLA 180, jehož majitel vyplyne ze závěrečného slosování 10. března 2018 v odpoledních hodinách. Doprovodným programem a finálovým slosováním provede návštěvníky Leoš Mareš. Příchozí se mohou těšit také na hudební vystoupení smyčcového kvarteta, DJe či uskupení Aurora Party Band, vědomostní kvíz o hodnotné ceny nebo soutěže na pódiu. Vstupné je zdarma.

Věříme, že finále bude skvělou tečkou za několikaměsíční soutěží. Setkali jsme se soutěžícími, kteří se poprvé díky loterii podívají k moři, získali kuchyňského robota poté, co se jim den před tím rozbil, dámu, která byla poprvé v multikinu a odnesla si LED televizi domů. Těší nás, že jsme mnohým mohli udělat radost či jim věnovat výhru, kterou by si jinak sami nekoupili,“ doplňuje Pavel Urban.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.7.

Pardubické prázdninové bruslení

Program začne přesně v 19 hodin a peloton bruslařů vyjede z parkoviště u ČEZ arény ve 20:00 hodin, kde bude i cíl projížďky.

Společnost celý článek
13.5.

Gastronomické slavnosti Magdaleny Dobromily Rettigové v Litomyšli jsou týdenní akcí pro laickou i odbornou veřejnost

Hospodyňky učila, aby jídlo bylo nejen chutné, ale i estetické, snažila se přimět zkušené kuchařky, aby nepodléhaly stereotypu a experimentovaly. Tyto stále moderní požadavky provázejí druhý ročník gastronomických slavností, pořádaných k poctě a oslavě jedné z nejslavnějších litomyšlských žen od 13. do 19. května 2013.

Společnost celý článek
19.6.

Výherci cen Karty zdraví z 5. Dne nemocnice

Každý, kdo kartu s minimálně třemi razítky vhodil do připravené schránky, byl zařazen do slosování o 10 věcných cen.

Společnost celý článek
20.6.

Filmová projekce v pardubické nemocnici přilákala pět stovek diváků

„Spojit oslavu výročí vzniku psychiatrického oddělení s filmovou projekcí přímo v nemocnici pod širým nebem nám přišlo velmi originální. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem partnerům, kteří nám pomohli tuto netradiční akci uskutečnit,“ řekl ředitel Gottvald.

Společnost celý článek
3.10.

Pardubický kraj se stěhuje do Bruselu!

Pardubický kraj už příští týden otevře své stálé zastoupení v Bruselu, zároveň podepíše smlouvu s Evropskou investiční bankou.

Společnost celý článek
30.8.

Primátor: Nabízím řešení, které může pomoci vlastníkům svítkovských domů

Jednání, které primátor inicioval, se zúčastnili i někteří z klientů společnosti CZ Stavební holding, ale také zástupci obyvatel sousední lokality, jejichž petici podepsalo na 500 tamních obyvatel. Ti se obávají, že vybudováním mostu přes Bylanku a dopravním napojením nového sídliště by u jejich domů došlo k nekontrolovatelnému nárůstu dopravy, a tedy ke zhoršení kvality jejich života.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting