Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

8.3.

Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

Co má společného červený Mercedes-Benz CLA 180, Leoš Mareš a královéhradecké obchodní a zábavní centrum Futurum? Velkolepé finále čtyři měsíce trvající loterie Super soboty!, které proběhne již tuto sobotu 10. března 2018. Moderátor, zpěvák a influencer Leoš Mareš zde v odpoledních hodinách symbolicky předá vylosovanému výherci klíče k novému červenému vozu značky Mercedes-Benz.

Jedenáct tisíc zapojených soutěžících, tisíce vydaných výher, sedmnáct rozdaných letecký zájezdů, patnáct LED televizí… Taková je prozatímní bilance od 11. listopadu, kdy Super soboty! aneb loterie desetiletí odstartovala. Hlavní výhrou, o kterou mají možnost bojovat všichni registrovaní, je osobní automobil.

Pozitivní přijetí a úspěch několikaměsíční soutěže nás velmi těší. Nečekali jsme tak vysokou účast přespolních návštěvníků a turistů. Proto máme na sobotu pro příchozí další odměnu – soutěže, kvízy a klání o další hodnotné ceny,“ vysvětluje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové.

Více informací a pravidla loterie na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Každý, kdo některou ze sobot od 11. listopadu 2017 zaregistroval účtenku za nákup v hodnotě alespoň 500 Kč, si z královéhradeckého OC Futurum odnesl jednu ze stovek okamžitých výher. Například letecký zájezd pro dvě osoby k moři, LED televizi, kuchyňského robota, elektroniku, domácí spotřebič, chytrý telefon, parfém, vstupenku na kulturní či sportovní akci, dárkovou kartu, voucher na zboží, poukázku na slevu či jednu z dalších desítek odměn. Zároveň se díky registraci může stát majitelem zbrusu nového osobního automobilu Mercedes-Benz.

Poslední příležitosti, jak se zařadit do slosování o hlavní cenu, bude právě v sobotu 10. března 2018 do 16 hodin. Stačí se prokázat účtenkou v minimální hodnotě 500 Kč z jednoho z obchodů OC Futurum (vyjma hypermarketu Tesco) z data 11. listopadu 2017 a mladší. Tedy není podmínkou nákup realizovaný přímo v den konání akce.

Hlavní výhrou je automobil značky Mercedes-Benz CLA 180, jehož majitel vyplyne ze závěrečného slosování 10. března 2018 v odpoledních hodinách. Doprovodným programem a finálovým slosováním provede návštěvníky Leoš Mareš. Příchozí se mohou těšit také na hudební vystoupení smyčcového kvarteta, DJe či uskupení Aurora Party Band, vědomostní kvíz o hodnotné ceny nebo soutěže na pódiu. Vstupné je zdarma.

Věříme, že finále bude skvělou tečkou za několikaměsíční soutěží. Setkali jsme se soutěžícími, kteří se poprvé díky loterii podívají k moři, získali kuchyňského robota poté, co se jim den před tím rozbil, dámu, která byla poprvé v multikinu a odnesla si LED televizi domů. Těší nás, že jsme mnohým mohli udělat radost či jim věnovat výhru, kterou by si jinak sami nekoupili,“ doplňuje Pavel Urban.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.10.

Informace z 63. jednání Rady Pardubického kraje

V rámci projektu má být v obci Zaječice zbudován jednopodlažní dům typu bungalov.

Společnost celý článek
22.3.

Východočeská galerie Vás zve na výstavu: Architektura Pardubic a okolí - Prior Pardubice

Na základě oborové architektonické soutěže byl kolektivem architektky Anděly Drašarové zpracován projekt, který se však nedočkal realizace. Pozemní stavby Pardubice, které měly stavbu realizovat, byly vytížené bytovou výstavbou a odmítly stavbu v daných termínech z kapacitních i technických důvodů provést.

Společnost celý článek
21.3.

Češi se naučili hlásit problémy přes aplikaci. Řeší tak i hlučný podvozek vlaku nebo špatné dopravní značení

Češi nejčastěji hlásili černé skládky, závady na městském mobiliáři a podněty týkající se silnic a chodníků. Mezi podněty však byl například i upozornění na hlučný podvozek jedoucího vlaku, protiřečící si dopravní značení nebo podezření na vykradenou cizí garáž.

Společnost celý článek
8.3.

Radnice vyvěsí tibetskou vlajku, již po patnácté

Pardubice se v pátek připojí k mezinárodní kampani, připomínající boj Tibeťanů za svobodu. Celosvětová akce Vlajka pro Tibet, organizovaná vždy 10. března při příležitosti Mezinárodního dne Tibetu, má poukázat na dlouhodobé porušování lidských práv v této oblasti. Pardubice se k tomuto projevu solidarity letos připojí již po patnácté.

Společnost celý článek
4.7.

Pardubický pivovar získal 2. místo v soutěži Pivovar roku na pardubickém Apetit festivalu

Jedním z účastníků byl i pardubický pivovar Pernštejn. Ten získal 2. místo v soutěži Pivovar roku.

Společnost celý článek
22.12.

FOXCONN je druhým největším exportérem roku 2017

FOXCONN s objemem exportu za rok 2016 ve výši 117,8 miliard Kč se pravidelně umisťuje na druhém místě v obou kategoriích za mladoboleslavskou Škodou Auto již od roku 2009. V následujících letech plánuje na českém trhu dále rozvíjet své aktivity, investovat do nových projektů a zaměřit se také na oblast vývoje a výzkumu řešení napojených na Průmysl 4.0.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting