Línek bude opětovně lídrem Koalice pro Pardubický kraj

6.12.

Línek bude opětovně lídrem Koalice pro Pardubický kraj

Línek bude opětovně lídrem Koalice pro Pardubický kraj

Historicky první hejtman a současný druhý muž Pardubického kraje Roman Línek povede opět kandidátku Koalice pro Pardubický kraj do krajských voleb na podzim roku 2012. Rozhodly o tom výsledky primárních voleb v KDU-ČSL a koaliční dohody Nestraníků, SNK-ED, kteří půjdou společně do voleb. Koalice jde do voleb s jediným cílem a to je vyhrát. „Věříme, že máme velkou šanci ve volbách společně vyhrát. Pokud vezmeme výsledky posledních komunálních voleb, pak z parlamentních stran vyhrála na mandáty KDU-ČSL, a to zejména na venkově. Vedle toho představitelé SNK-ED a Nestraníků také výrazně ve volbách 2010 bodovali a to zejména v městech,“ představil své plány na úspěch koalice lídr Roman Línek. Silná kandidátka složená z úspěšných starostů a osobností. Kandidátka Koalice pro Pardubický kraj bude opět složená ze starostů a osobností. Za hlavní trumf považuje lídr Roman Línek právě fakt, že za ni bude kandidovat řada starostů velkých měst i menších obcí Pardubického kraje. „Koalice pro Pardubický kraj uzavře podrobnou koaliční dohodu o složení celé kandidátky na počátku roku 2012. V rámci jejího podpisu počítáme s veřejnou prezentací finálního složení kandidátky i vlastního textu dohody o společném postupu KDU-ČSL, SNK-ED a Nestraníků do krajských voleb,“ prozradil Roman Línek. Projekt Koalice pro Pardubický kraj (KPk) nepřetržitě působí na krajské politické scéně od obnovy krajů v roce 2000 – ač v prvních letech pod názvem Čtyřkoalice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.5.

Pardubické Městské slavnosti letos v novém kabátě a s poselstvím pro olympioniky

Poselství, které naši školáci vyrobí, předáme ve středu 15. června zhruba půl hodiny před polednem Martinu Doktorovi, který je coby sportovní ředitel ČOV šéfem celé olympijské výpravy,“ sdělil náměstek Jakub Rychtecký.

Společnost celý článek
21.6.

Město i letos podpoří letní tábory

Z celkové částky 720 tisíc korun město podpoří částkou 137 tisíc korun i tábory při Sportovním parku Pardubice. Těch bude celkem pět. „Zájem o tábory při Sportovním parku Pardubice je velký. Nahlášeno již je okolo 300 dětí, včetně našich příspěvkových organizací Domů dětí mládeže Alfa a Beta, kterým z těchto finančních zdrojů navýšíme provozní příspěvek zřizovatele v prvním případě o 19 tisíc korun, v případě druhém o 20 tisíc korun, podle počtu dětí a dní strávených ve Sportovním parku Pardubice,“ objasnil náměstek primátora Rychtecký s tím, že ostatním pořadatelům táborů při této největší letní akci v Pardubicích poputuje 98 tisíc korun.

Společnost celý článek
20.3.

Další miliony pomohou zpříjemnit Duklu a Višňovku

Pardubice mohou na revitalizaci dvou poválečných sídlišť do roku 2015 čerpat prostřednictvím IPRM cca 266 milionů korun.

Společnost celý článek
29.9.

Připomínkujte strategii protidrogové politiky

Součástí materiálu je adresář všech subjektů, které jsou do realizace protidrogové politiky v kraji zapojeny.

Společnost celý článek
9.5.

Úřadoval falešný pracovník energetické firmy

Doporučujeme všem si telefonicky ověřit, zda osoba za dveřmi je opravdu zaměstnancem firmy, za kterou vystupuje.

Společnost celý článek
28.2.

Nadační fond Emil spolu se školami pomáhá dětem s handicapem

Do loňského ročníku sbírky se zapojilo přes 1600 studentů ze 104 středních a vyšších odborných škol. Celkem se podařilo získat 520 tisíc Kč.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting