Lucie Bílá hledá pěveckého partnera na východě Čech

20.1.

Lucie Bílá hledá pěveckého partnera na východě Čech

Lucie Bílá hledá pěveckého partnera na východě Čech

Český chlapecký sbor Boni Pueri v Hradci Králové hledá nové pěvecké talenty. Na výběru chlapeckých pěveckých hvězd bude spolupracovat Lucie Bílá, patronka základní umělecké školy, která s Boni Pueri pravidelně koncertuje. „S chlapeckým sborem Boni Pueri zpívám už osmnáct let. Jsou moc šikovní a talentovaní,“ říká zpěvačka Lucie Bílá, „Letos chceme ve východních Čechách najít další nové talenty, kteří se mnou budou vystupovat na našich společných koncertech,“ dodává Lucie Bílá, která pochází právě z východních Čech, kde chce nové chlapecké hlasy hledat. V projektu Hledáme pěveckého partnera Lucie Bílé chce Boni Pueri oslovit všechny základní školy v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a nabídnout talentovaným chlapcům jedinečnou příležitost zpívat v prestižním chlapeckém sboru a také po boku slavice a nejznámější české zpěvačky Lucie Bílé. Chlapecký sbor Boni Pueri z Hradce Králové čítá 200 členů a absolvoval dosud více jak 2500 koncertů po celém světě. Koncem loňského roku natočili Boni Pueri s Lucií Bílou vánoční album, které se stalo hitem předvánočních a novoročních nákupů. Společně vystoupili na více než čtyř set koncertů v České republice i na Slovensku. Kromě toho Boni Pueri koncertuje v zahraničí, kde sklízí obrovské potlesky. Před několika dny se vrátili z turné po Japonsku a Koreji.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.12.

Stavbu nové moderní nemocnice chce kraj zahájit již příští rok

Moravská Třebová byla v pátek ráno dalším cílem jednání hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického. S vedením, které se po podzimních volbách zcela obměnilo, řešil především projekt kraje na vybudování nové moderní nemocniční budovy, kterou by kraj chtěl začít stavět příští rok. Dalšími tématy byla doprava a školství.

Společnost celý článek
15.1.

Kraj začíná připravovat návrat Pernštejnů na pardubický zámek

Historicky nejslavnější etapa nynějšího krajského města Pardubice byla nerozlučně spojená s šlechtickým rodem Pernštejnů, trvala necelých 70 let, a odehrála se zhruba před půl tisíciletím.

Společnost celý článek
30.10.

Děti na oddělení dětské chirurgie se prostřednictvím pohádky O neposedném opičákovi v rámci programu prevence poučí, jak se zbytečně nezranit.

Hlavním hrdinou pohádky je opičák Kiki. Neustále se dostává do situací, při kterých ohrožuje svoje zdraví. Zároveň se vychloubá, že se mu nikdy nic nestane. Jednou však už nemá tolik štěstí, zlomí si nohu a musí ho ošetřit lékař. Kiki dostane sádru a léčí se v nemocnici.

Společnost celý článek
1.11.

Hradec bude mít jako první specializované veterinární studium

Královéhradecký kraj na svých středních školách dlouhodobě podporuje odborné vzdělávání.

Společnost celý článek
18.2.

V centru Pardubice byla slavnostně otevřena nová prodejna reginálních potravin

Na rozdíl od e-shopu si mohou zákazníci potraviny prohlédnout, zjistit, jak voní nebo je i ochutnat.

Společnost celý článek
3.5.

Britský velvyslanec jednal o spolupráci na Univerzitě Pardubice

Britský velvyslanec jednal o spolupráci na Univerzitě Pardubice Velvyslanec Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice Jeho excelence Nicholas Stewart Archer dnes jednal s vedením Univerzity Pardubice o spolupráci českých a britských vědců.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting