Lucie Bílá hledá pěveckého partnera na východě Čech

20.1.

Lucie Bílá hledá pěveckého partnera na východě Čech

Lucie Bílá hledá pěveckého partnera na východě Čech

Český chlapecký sbor Boni Pueri v Hradci Králové hledá nové pěvecké talenty. Na výběru chlapeckých pěveckých hvězd bude spolupracovat Lucie Bílá, patronka základní umělecké školy, která s Boni Pueri pravidelně koncertuje. „S chlapeckým sborem Boni Pueri zpívám už osmnáct let. Jsou moc šikovní a talentovaní,“ říká zpěvačka Lucie Bílá, „Letos chceme ve východních Čechách najít další nové talenty, kteří se mnou budou vystupovat na našich společných koncertech,“ dodává Lucie Bílá, která pochází právě z východních Čech, kde chce nové chlapecké hlasy hledat. V projektu Hledáme pěveckého partnera Lucie Bílé chce Boni Pueri oslovit všechny základní školy v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a nabídnout talentovaným chlapcům jedinečnou příležitost zpívat v prestižním chlapeckém sboru a také po boku slavice a nejznámější české zpěvačky Lucie Bílé. Chlapecký sbor Boni Pueri z Hradce Králové čítá 200 členů a absolvoval dosud více jak 2500 koncertů po celém světě. Koncem loňského roku natočili Boni Pueri s Lucií Bílou vánoční album, které se stalo hitem předvánočních a novoročních nákupů. Společně vystoupili na více než čtyř set koncertů v České republice i na Slovensku. Kromě toho Boni Pueri koncertuje v zahraničí, kde sklízí obrovské potlesky. Před několika dny se vrátili z turné po Japonsku a Koreji.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.9.

Nejtvrdším hasičem v České republice je Lukáš Novák

V rekordním čase 4.47,23 minut zvládl všechny náročné disciplíny dvojnásobný mistr světa a šestinásobný Mistr Evropy Lukáš Novák.

Společnost celý článek
30.6.

Svitavská Fabrika soutěží o titul „Stavba roku“

Město si je výjimečnosti stavby vědomo, přihlásilo Fabriku do celostátní soutěže Stavba roku.

Společnost celý článek
26.8.

Lidovci sestavují kandidátku

Lídrem v Pardubickém kraji bude devětatřicetiletý Mgr. Jiří Junek, ředitel Regionálního muzea ve Vysokém Mýtě. Na dalších čelných místech budou zkušená a dlouholetá starostka Dolní Rovně Iva Vinařová, krajský radní Ing. Pavel Šotola a starosta obce Osík na Litomyšlsku Ing. Karel Rothschein.

Společnost celý článek
21.11.

Zimní Turistické noviny pro východní Čechy jsou od listopadu k dispozici na distribučních místech

Turistické noviny pro východní Čechy byly vytištěny v nákladu 80.000 výtisků, které budou ve spolupráci obou krajů distribuovány především v síti turistických informačních center, ve vybraných ubytovacích a stravovacích zařízeních a v některých turistických cílech.

Společnost celý článek
30.11.

Děti nahlédly do domova trolejbusů

Již třetí setkání dětského a studentského parlamentu v tomto roce se totiž konalo v Dopravním podniku města Pardubic.

Společnost celý článek
29.5.

Běžci vzpomínali na události před 70 lety

Raritou mezi běžci půlmaratonu byli 85letý Jiří Soukup, který úspěšně dokončil trať čtvrthodiny před limitem.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting