Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

4.2.

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek z holické firmy Pacifik Direct s.r.o. se v pátek 1. února stal Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje. Diplom a trofej si převzal dnes v Pardubicích z rukou vicehejtmana kraje Romana Línka a členky Rady Pardubického kraje Jany Smetanové. Soutěž Podnikatel roku v kraji vyhlásila společnost Ernst & Young ve spolupráci s Radou Pardubického kraje, která nad projektem převzala záštitu a s podporou Úřadu práce Pardubice a Krajské hospodářské komory. O vítězství Samka rozhodla nezávislá porota, které předsedal Pavel Juříček, ředitel Brano Group a držitel titulu Podnikatel roku 2006, který také osobně novému vítězi poblahopřál. Pardubický kraj má již druhého vítěze regionálního kola. V loňském roce získali prvenství v kraji bratranci Tomáš a Filip Brýdlové ze Story Design. „Pardubický kraj je od svého vzniku dynamicky se rozvíjejícím regionem, a to i díky vydařeným investicím, rozvoji podnikatelského prostředí a kreativitě podnikatelů. Prostřednictvím podobné soutěže můžeme těmto podnikatelům říci díky, a ocenit tak jejich podíl na úspěšnosti a konkurenceschopnosti našeho kraje,“ řekl při té příležitosti vicehejtman kraje Roman Línek. Členka Rady Pardubického kraje zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotní vzdělávání a zaměstnanost Jana Smetanová jej doplnila: „Krajští podnikatelé postupují do celostátního kola a odtud pak vítěz míří na celosvětové finále v Monte Carlu. Přejme si, aby jméno Pardubického kraje a Martina Samka zaznělo i tam.“ „Získání titulu je pro oceněného podnikatele a firmu povzbuzením do další činnosti, pozitivně se projeví na jejím renomé, vztazích se zákazníky, zájmu o práci ve společnosti i jejím dalším hospodářském rozvoji,“ řekl Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young v České republice. „Česká republika má bezesporu řadu výjimečných podnikatelských talentů, kteří díky svým schopnostem a vlastnostem vybudovali silné a dynamické podniky. Právě takovým je soutěž o titul Podnikatel roku určena,“ dodal Dirk Kroonen.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.3.

Kdo se bojí Virginie Woolfove? s nominací na Thálii již naposledy

Psychologické drama Kdo se bojí Virginie Woolfové? si okamžitě po svém vzniku roku 1962 získalo popularitu a následně i ocenění Tony Award. Pro svou kontroverznost ale nebylo přijato do nominace na Pulitzerovu cenu, což pobouřilo dva porotce, kteří na protest proti tomuto rozhodnutí rezignovali na své funkce.

Společnost celý článek
10.3.

Pardubická „pasovka“ se připravuje na otisky

Tyto prvky mají zajistit jednoznačnou identifikaci držitele průkazu a zabránit případnému zneužití dokladu.

Společnost celý článek
7.4.

Pokračování rekonstrukce bývalé reálky

Kulisu poklepání základního kamene dotvářela i přítomnost nejznámějšího absolventa školy, prvního českého aviatika Jana Kašpara.

Společnost celý článek
5.5.

Tripartita jednala o nemocnicích a stavbách

Odboráře zajímalo, jaké kroky budeme dělat pro zlepšení stavu našich nemocnic, zejména té pardubické.

Společnost celý článek
23.8.

Město chystá stavbu lávky, která přemostí pardubické nádraží.

Pro zpracování studie si město v rámci výběrového řízení vytipovalo a oslovilo pět erudovaných projekčních kanceláří „Dostali jsme tři nabídky, cena se pohybovala od 1,4 milionu (s DPH), s níž vyhrál soutěž Prodin, až do 2,6 milionu,“ konstatovala náměstkyně.

Společnost celý článek
3.9.

GoUP! nové startupové centrum pomůže od září udržet začínající IT podnikatele na Pardubicku

Do spolupráce s coworkingovým centrem naše fakulta vstupuje s nadějí, že naši studenti dostanou kvalitní podporu, aby se postavili na vlastní nohy v oboru, který vystudovali. Teorie a praktická výuka IT jsou jedna věc, ale tvrdý svět byznysu jiná, a ta se ve školách nevykládá snadno.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting