Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

4.2.

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek z holické firmy Pacifik Direct s.r.o. se v pátek 1. února stal Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje. Diplom a trofej si převzal dnes v Pardubicích z rukou vicehejtmana kraje Romana Línka a členky Rady Pardubického kraje Jany Smetanové. Soutěž Podnikatel roku v kraji vyhlásila společnost Ernst & Young ve spolupráci s Radou Pardubického kraje, která nad projektem převzala záštitu a s podporou Úřadu práce Pardubice a Krajské hospodářské komory. O vítězství Samka rozhodla nezávislá porota, které předsedal Pavel Juříček, ředitel Brano Group a držitel titulu Podnikatel roku 2006, který také osobně novému vítězi poblahopřál. Pardubický kraj má již druhého vítěze regionálního kola. V loňském roce získali prvenství v kraji bratranci Tomáš a Filip Brýdlové ze Story Design. „Pardubický kraj je od svého vzniku dynamicky se rozvíjejícím regionem, a to i díky vydařeným investicím, rozvoji podnikatelského prostředí a kreativitě podnikatelů. Prostřednictvím podobné soutěže můžeme těmto podnikatelům říci díky, a ocenit tak jejich podíl na úspěšnosti a konkurenceschopnosti našeho kraje,“ řekl při té příležitosti vicehejtman kraje Roman Línek. Členka Rady Pardubického kraje zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotní vzdělávání a zaměstnanost Jana Smetanová jej doplnila: „Krajští podnikatelé postupují do celostátního kola a odtud pak vítěz míří na celosvětové finále v Monte Carlu. Přejme si, aby jméno Pardubického kraje a Martina Samka zaznělo i tam.“ „Získání titulu je pro oceněného podnikatele a firmu povzbuzením do další činnosti, pozitivně se projeví na jejím renomé, vztazích se zákazníky, zájmu o práci ve společnosti i jejím dalším hospodářském rozvoji,“ řekl Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young v České republice. „Česká republika má bezesporu řadu výjimečných podnikatelských talentů, kteří díky svým schopnostem a vlastnostem vybudovali silné a dynamické podniky. Právě takovým je soutěž o titul Podnikatel roku určena,“ dodal Dirk Kroonen.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.12.

Iniciativa Zachraňte Ježíška slaví 10 let existence

Hlavním impulsem byl můj syn Tobiáš, který se mě zeptal, jestli dostane dvakrát tolik dárků, když napíše dopis Ježíškovi i Santovi.

Společnost celý článek
24.8.

Propagační jízda hasičů ze zastaví v našem kraji

V pátek 26. srpna bude pragovka pokračovat v do Přibyslavi na letiště.

Společnost celý článek
10.4.

Kraj poskytne finanční dar obětem zemětřesení

„Vzpomeňme společně na tragicky zemřelé mladé lidi při pátečních bohoslužbách,“ ...

Společnost celý článek
14.11.

O budoucí podobě třídy Míru veřejně. Již dnes!

Jenže podle názoru představitelů města se v posledních letech živé centrum přesunulo od Grandu směrem k AFI Pa­lac.

Společnost celý článek
26.1.

TECHNOhrátky vstoupily do 5. ročníku ve voňavých dílnách a moderních laboratořích pardubické „Potraviny“

„Velice se osvědčilo, že na každém stanovišti plnili školáci různé dílčí úkoly a v akci tak vlastně byl nepřetržitě každý z nich. Dozvěděli se spoustu zajímavých informací, co bylo ještě důležitější, vyzkoušeli si v praxi i mnoho netradičních činností – ruční tvarování rohlíků a housek, mikroskopování škrobových zrn, v reologické laboratoři testování lidských smyslů a senzorické hodnocení pečiva či balení zboží. Bylo vidět, že žáky to baví a snažili se pokaždé odvést maximální výkon,“ popsala dění na pracovištích Helena Bártlová, manažerka projektu TECHNOhrátky.

Společnost celý článek
17.3.

O vítězství v T-Mobile Rozjezdech se v Pardubickém kraji uchází 23 projektů

Vítěze porotci vyberou během regionálních seminářů, které proběhnou od 12. dubna do 12. května v devíti městech celé republiky. V Hradci Králové se tým zastaví 14. dubna.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting