Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

4.2.

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek je Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje

Martin Samek z holické firmy Pacifik Direct s.r.o. se v pátek 1. února stal Podnikatelem roku 2007 Pardubického kraje. Diplom a trofej si převzal dnes v Pardubicích z rukou vicehejtmana kraje Romana Línka a členky Rady Pardubického kraje Jany Smetanové. Soutěž Podnikatel roku v kraji vyhlásila společnost Ernst & Young ve spolupráci s Radou Pardubického kraje, která nad projektem převzala záštitu a s podporou Úřadu práce Pardubice a Krajské hospodářské komory. O vítězství Samka rozhodla nezávislá porota, které předsedal Pavel Juříček, ředitel Brano Group a držitel titulu Podnikatel roku 2006, který také osobně novému vítězi poblahopřál. Pardubický kraj má již druhého vítěze regionálního kola. V loňském roce získali prvenství v kraji bratranci Tomáš a Filip Brýdlové ze Story Design. „Pardubický kraj je od svého vzniku dynamicky se rozvíjejícím regionem, a to i díky vydařeným investicím, rozvoji podnikatelského prostředí a kreativitě podnikatelů. Prostřednictvím podobné soutěže můžeme těmto podnikatelům říci díky, a ocenit tak jejich podíl na úspěšnosti a konkurenceschopnosti našeho kraje,“ řekl při té příležitosti vicehejtman kraje Roman Línek. Členka Rady Pardubického kraje zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotní vzdělávání a zaměstnanost Jana Smetanová jej doplnila: „Krajští podnikatelé postupují do celostátního kola a odtud pak vítěz míří na celosvětové finále v Monte Carlu. Přejme si, aby jméno Pardubického kraje a Martina Samka zaznělo i tam.“ „Získání titulu je pro oceněného podnikatele a firmu povzbuzením do další činnosti, pozitivně se projeví na jejím renomé, vztazích se zákazníky, zájmu o práci ve společnosti i jejím dalším hospodářském rozvoji,“ řekl Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young v České republice. „Česká republika má bezesporu řadu výjimečných podnikatelských talentů, kteří díky svým schopnostem a vlastnostem vybudovali silné a dynamické podniky. Právě takovým je soutěž o titul Podnikatel roku určena,“ dodal Dirk Kroonen.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.7.

Třída Míru by spolkla další desítky milionů

Toto zjištění vyplynulo z odborné analýzy, s jejímiž závěry se seznámila rada města na svém jednání 14. července.

Společnost celý článek
21.3.

Zápisy do mateřských škol v Pardubickém kraji

Kompletní přehled termínů zápisů do mateřských škol naleznou rodiče i široká veřejnost na Školském portálu Pardubického kraje na adrese www.klickevzdelani.cz/zapisy.

Společnost celý článek
8.3.

Senátor Regec jednal v Pardubicích o podpoře sportu

Regec, bývalý československý reprezentant v silniční cyklistice, se zasazuje o podporu amatérského i profesionálního sportu a lepší využívání volného času mládeže.

Společnost celý článek
29.5.

Porodnice PKN patří mezi pět nejžádanějších v ČR

Porodnice v Pardubické krajské nemocnici je nejvytíženější v rámci kraje. V loňském roce se v ní narodilo 1519 dětí. „Obecně v České republice se snižuje porodnost.

Společnost celý článek
8.10.

Fakulta filozofická zve zájemce na autorské čtení

Konferenci zahájí úvodní přednáška Wolfganga Kapusta Täuschungen mit Wort und Bild - Gezielte Manipulationen in Massenmedien. Wolfgang Kapust je trenérem při Akademie media ARD-ZDF a dlouholetým redaktorem na politiku u rozhlasu stanice Westdeutscher Rundfunk, Köln,“ doplňuje za organizátory z Fakulty filozofické PhDr. Bianca Benišková, Ph.D.

Společnost celý článek
10.5.

Optimalizace na Holicku: starostové souhlasí

Kraj nahradí vlakové spojení, které v pracovní dny tvořilo pět párů vlaků, autobusovými linkami.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting