MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

26.1.

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje nejen pardubické krasobruslení, ale stává se oficiálním partnerem Mistrovství ČR Jsme rádi, že Vám, návštěvníkům oficiálních stránek Mistrovství České republiky v krasobruslení juniorů 2012 a Mistrovství České republiky v synchronizovaném bruslení 2012 můžeme sdělit informaci o dalším partnerovi, který se rozhodl podpořit tuto prestižní akci. Jsme rádi, že tak dochází ke spojení agentury, která poskytuje služby na velmi profesionální úrovni právě s Mistrovstvím ČR. Dnes proběhlo velmi konkrétní jednání o možné spolupráci mezi MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o., která poskytuje profesionální služby v oblasti hlídání dětí nebo organizaci a pořádání oslav. Mezi další aktivity, které můžete najít v portfoliu služeb agentury lze také najít přípravné kurzy cizých jazyků nebo jejich doučování zkušenými lektroy, ale také komplexní úklidové služby jak pro domácnosti, tak i pro podnikatele. Pro majitele rodinných domů může agentura nabídnout komplexní péči o dům i zahradu, bazén či jezírka. Je možné říci, že tak dochází ke spojení mistrů ve svém oboru. Děkujeme tímto panu Zbyňkovi Severovi a Jakubovi Štěpánkovi, že se rozhodli stát se partnery pardubického Mistrovství ČR v krasobruslení juniorů a synchronizovaného bruslení 2012, které se koná v Pardubicích ve dnech 4. - 5. února 2012. Agenturu MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. můžete najít na adrese Třída Míru 65 v Pardubicích (ve dvorním traktu průchodem mezi prodejnami Knihkupectví a Zlatnictví Lejhanec na Tř. Míru).

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.3.

Byl jmenován nový ředitel pardubické nemocnice

Do funkce jej k 1. březnu 2011 jmenovala Rada Pardubického kraje.

Společnost celý článek
5.12.

Shoda ohledně ženské věznice v Králíkách prozatím nepanuje Areál bývalého výchovného ústavu v Králíkách

Pro kraj je názor občanů, kteří v místě žijí a pracují mimořádně důležitý, plně jej respektujeme, a proto nechápu postoj ministerstva,“ uvedl hejtman Netolický po jednání s ministrem Pelikánem. „Z postojů pana ministra jsem pochopil, že pro resort spravedlnosti nemají výsledky místního referenda, kterého se zúčastnilo téměř 45 procent oprávněných voličů, žádnou relevanci a závaznost,“ sdělil hejtman Netolický.

Společnost celý článek
22.1.

Zdechovský: Údajný zákaz olova v brocích a závažích je hoax

Agentura skutečně zákaz lovecké munice s olovem doporučila, sama o něm ale rozhodnout nemůže.

Společnost celý článek
8.11.

Jak jedí české děti

Pětina dětí si dopřává poslední jídlo až po 21. hodině večerní.

Společnost celý článek
20.12.

Rozpočet Pardubického kraje na rok 2008

Zastupitelstvo Pardubického kraje schválilo na svém 21. jednání rozpočet kraje na rok 2008.

Společnost celý článek
18.11.

Službám města Pardubic začíná zimní sezóna

Součástí Plánu ZÚ je i tzv. Schvalovací doložka, která obsahuje ustanovení o tom, že zimní údržba nebude dočasně prováděna na komunikacích, kam se technika SmP a.s. nedostane z důvodů překážek na komunikacích / nevhodně zaparkovaná vozidla, silně zledovatělé komunikace vzniklé plošným zmrznutím vody při poruchách vodovodního řádu, překopu komunikace apod./. V takovém případě bude, po dohodě s odborem dopravy, tato komunikace označena značkou A22 s dodatkovou tabulkou o neprovedení zimní údržby.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting