MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

26.1.

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje nejen pardubické krasobruslení, ale stává se oficiálním partnerem Mistrovství ČR Jsme rádi, že Vám, návštěvníkům oficiálních stránek Mistrovství České republiky v krasobruslení juniorů 2012 a Mistrovství České republiky v synchronizovaném bruslení 2012 můžeme sdělit informaci o dalším partnerovi, který se rozhodl podpořit tuto prestižní akci. Jsme rádi, že tak dochází ke spojení agentury, která poskytuje služby na velmi profesionální úrovni právě s Mistrovstvím ČR. Dnes proběhlo velmi konkrétní jednání o možné spolupráci mezi MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o., která poskytuje profesionální služby v oblasti hlídání dětí nebo organizaci a pořádání oslav. Mezi další aktivity, které můžete najít v portfoliu služeb agentury lze také najít přípravné kurzy cizých jazyků nebo jejich doučování zkušenými lektroy, ale také komplexní úklidové služby jak pro domácnosti, tak i pro podnikatele. Pro majitele rodinných domů může agentura nabídnout komplexní péči o dům i zahradu, bazén či jezírka. Je možné říci, že tak dochází ke spojení mistrů ve svém oboru. Děkujeme tímto panu Zbyňkovi Severovi a Jakubovi Štěpánkovi, že se rozhodli stát se partnery pardubického Mistrovství ČR v krasobruslení juniorů a synchronizovaného bruslení 2012, které se koná v Pardubicích ve dnech 4. - 5. února 2012. Agenturu MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. můžete najít na adrese Třída Míru 65 v Pardubicích (ve dvorním traktu průchodem mezi prodejnami Knihkupectví a Zlatnictví Lejhanec na Tř. Míru).

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.1.

Uchazeči se státní maturitou budou bonifikováni

Novinkou je bonifikace za úspěšné absolvování státní maturitní zkoušky z matematiky.

Společnost celý článek
3.10.

Pardubický kraj se stěhuje do Bruselu!

Pardubický kraj už příští týden otevře své stálé zastoupení v Bruselu, zároveň podepíše smlouvu s Evropskou investiční bankou.

Společnost celý článek
5.1.

ROP Severovýchod patří k nejúspěšnějším v ČR

Podle prosincových informací patřil právě ROP Severovýchod k nejúspěšnějším ze všech operačních programů v ČR

Společnost celý článek
20.5.

Folklorní přijetí na kraji

Setkání se rovněž zúčastnili ředitelé folklorních festivalů, které se v letošním roce konají na území Pardubického kraje.

Společnost celý článek
25.5.

Povodí Labe získalo pozemky u Lesa Království

Jedna z nejstarších přehrad a současně kulturní památka je díky svému stavebnímu provedení vyhledávaným cílem turistů.

Společnost celý článek
4.9.

O víkendu se znovu otevře po rekonstrukci Zelená brána

Opravy se sice protáhly, protože se jako nutné ukázalo také opravit ochoz. Nyní však můžeme říct, že je Zelená brána pro návštěvníky na několik desítek let bezpečná,

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting