MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

26.1.

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje krasobruslení

MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. podporuje nejen pardubické krasobruslení, ale stává se oficiálním partnerem Mistrovství ČR Jsme rádi, že Vám, návštěvníkům oficiálních stránek Mistrovství České republiky v krasobruslení juniorů 2012 a Mistrovství České republiky v synchronizovaném bruslení 2012 můžeme sdělit informaci o dalším partnerovi, který se rozhodl podpořit tuto prestižní akci. Jsme rádi, že tak dochází ke spojení agentury, která poskytuje služby na velmi profesionální úrovni právě s Mistrovstvím ČR. Dnes proběhlo velmi konkrétní jednání o možné spolupráci mezi MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o., která poskytuje profesionální služby v oblasti hlídání dětí nebo organizaci a pořádání oslav. Mezi další aktivity, které můžete najít v portfoliu služeb agentury lze také najít přípravné kurzy cizých jazyků nebo jejich doučování zkušenými lektroy, ale také komplexní úklidové služby jak pro domácnosti, tak i pro podnikatele. Pro majitele rodinných domů může agentura nabídnout komplexní péči o dům i zahradu, bazén či jezírka. Je možné říci, že tak dochází ke spojení mistrů ve svém oboru. Děkujeme tímto panu Zbyňkovi Severovi a Jakubovi Štěpánkovi, že se rozhodli stát se partnery pardubického Mistrovství ČR v krasobruslení juniorů a synchronizovaného bruslení 2012, které se koná v Pardubicích ve dnech 4. - 5. února 2012. Agenturu MARY & POPP’S AGENCY, s.r.o. můžete najít na adrese Třída Míru 65 v Pardubicích (ve dvorním traktu průchodem mezi prodejnami Knihkupectví a Zlatnictví Lejhanec na Tř. Míru).

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.7.

Pardubickým krajem projel “jaderný vlak“

„Radioaktivní“ vlak má absolutní přednost před veškerou dopravou na železnici, souprava nesmí nikde zastavit.

Společnost celý článek
1.12.

Hradec díky úsporám zvýší cenu tepla jen nepatrně

I nadále máme v plánu zdokonalovat projekty, které snižují počty havárií.

Společnost celý článek
4.11.

Univerzita Pardubice se účastní evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2015

Tradičně se také Univerzita Pardubice účastní letos již VIII. ročníku doprovodného programu pod názvem Věda pro život. Na svůj stánek tak kromě informační studijní části zařadila i interaktivní stanoviště, kde se návštěvníci seznámí populárně-naučnou formou se zajímavostmi z moderního světa vědy a techniky.

Společnost celý článek
4.5.

Nejvíce letáků dostávají domácnosti na sídlištích

Devadesát procent dotázaných lidí z Prahy konstatuje porušování zákona o reklamě.

Společnost celý článek
26.5.

Podnikatelé z celého kraje debatovali o nových trendech v podnikání

Regionální setkání podnikatelů s odborníky, které má za cíl věcně podpořit rozvoj českého podnikání, se uskutečnilo v rámci dvanáctého ročníku Vodafone Firma roku 2017 a Česká spořitelna Živnostník roku 2017.

Společnost celý článek
17.12.

Králicko má velký potenciál v cestovním ruchu

Musíme se také totiž zamyslet nad tím, jestli v případě velkého nárůstu lyžařů zvládne horská služba zajistit servis.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting