Město Hradec Králové ocení nadějné sportovce

5.3.

Město Hradec Králové ocení nadějné sportovce

Vítěze 13. ročníku ankety „Naděje královéhradeckého sportu“ bude veřejnost znát příští pondělí, slavnostní vyhlášení se bude konat tradičně v sále hradecké filharmonie v podvečer od 18 hodin. Patronkou letošního ročníku je reprezentantka České republiky a mistryně světa v hokejbalu Lucie Rejlová.

Za své úspěchy a sportovní výsledky v loňském roce bude oceněno dvacet individuálních sportovců a kolektivy v kategoriích mládeže do 18 let. Konkrétní jména oceněných každoročně navrhuje výběrová komise složená ze zástupů města, Královéhradecké unie sportu a sportovních novinářů z regionu. Tento návrh následně sportovní komise rady města projedná a doporučí ke schválení radě a zastupitelstvu města Hradec Králové.

Ohlédnutí za minulými ročníky, včetně fotogalerií naleznete ZDE.

Součástí vyhlášení výsledků ankety v pondělí 5. března 2018 bude tradičně bohatý doprovodný program. V průběhu slavnostního večera se ve svých exhibicích a vystoupeních představí například oddíl taekwonda hradeckého Sokola, sportovní šermíři jednoty Orel, ukázky bojových umění předvedou členové Nozomi Dojo. Kulturní část obstará Základní umělecká škola Střezina nebo taneční skupina T-BASS.

Vstup na tuto sportovně společenskou akci je zdarma.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.9.

GoUP! nové startupové centrum pomůže od září udržet začínající IT podnikatele na Pardubicku

Do spolupráce s coworkingovým centrem naše fakulta vstupuje s nadějí, že naši studenti dostanou kvalitní podporu, aby se postavili na vlastní nohy v oboru, který vystudovali. Teorie a praktická výuka IT jsou jedna věc, ale tvrdý svět byznysu jiná, a ta se ve školách nevykládá snadno.

Společnost celý článek
5.6.

Ministerstvo odpovědělo až po čtvrt roce

Současná ministryně Dana Jurásková odpověděla na dotazy směřované na její předchůdkyni značně nekonkrétně.

Společnost celý článek
28.11.

Děti v nemocnici dostaly dárky od tanečníků z Pardubické Ryengle

Pořadatelé akce opět uspořádali sbírku věcných darů pro pacienty dětského oddělení a oddělení dětské chirurgie Pardubické krajské nemocnice, a.s. Zatímco před rokem sesbírali stovky plyšových hraček, tentokrát připravili dětem jiné překvapení. Účastníci 16. ročníku Pardubické Ryengle jim věnovali dvě velké krabice až po okraj naplněné pastelkami, omalovánkami, pohádkami či různými druhy pexes.

Společnost celý článek
12.12.

Výherci soutěže Děti malují dětem si převzali ceny při hokejovém utkání

Soutěž Děti malují dětem byla vyhlášena v rámci programu Přátelská nemocnice. Pardubický kraj spolu s Nemocnicí Pardubického kraje si klade za cíl vytvořit příjemné prostředí a zlepšit podmínky pro pacienty ve všech krajských nemocnicích.

Společnost celý článek
21.3.

VZP plánuje motivace pro mladé lékaře, kterých je v menších městech nedostatek

Jedním z témat jednání bylo také další směřování ambulantní péče v kraji, což přímo souvisí právě s nedostatkem vybraných lékařů a nemožností obsadit polikliniky a ambulance v regionu.

Společnost celý článek
19.11.

Stínadelská soutěž začala v den úmrtí Jana Tleskače

Klikaté staré uličky, průchody a plácky, tajemné zvuky a neodhalená tajemství.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting