Město nabízí k pronájmu kavárnu

30.11.

Město nabízí k pronájmu kavárnu

Pardubice hledají nájemce kavárny v Tyršových sadech. Zájemci o provozování Galerie café mají na podání nabídky čas do 26. prosince 2015.


Město nabízí k pronájmu prostor o výměře zhruba 509 metrů čtverečných. Kavárna byla vybudována v rámci rekonstrukce Tyršových sadů a budoucí nájemce ji bude muset zařídit a zajistit povolení k užívání. Kavárnu chtělo mít město otevřenou již na podzim, při slavnostním otvírání revitalizovaného parku. Podnikatel, který za ni nabídl nejvyšší nájemné, od svého záměru ustoupil a smlouvu nepodepsal. Proto nyní Pardubice hledají nového nájemce. 


Záměr nájmu kavárny byl vyvěšen 25. listopadu na úřední desce, nabídky mohou zájemci podávat po dobu 30 dnů. Na webu města (www.pardubice.eu) je k nahlédnutí také projektová dokumentace pronajímaných prostor. Další informace o podání žádosti poskytne odbor majetku a investic pardubického magistrátu (Edita Šklíbová, tel. 466859217 nebo Romana Kudrnová, tel. 466859210), informace k projektové dokumentaci Eva Klívarová, tel. 466859722. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.5.

Policejní ředitelství: objemová studie je hotová

K 1. lednu 2012 by mělo být vytvořeno celkem čtrnáct oblastních správ Policie ČR.

Společnost celý článek
29.3.

Studenti soutěží v navrhování energetických úspor pro školy

Nové znalosti získávají v soutěži s názvem FAKTOR E*, kterou pro ně pořádá ENESA a. s., dodavatel energetických služeb se zárukou úspor ve školských objektech Pardubického kraje.

Společnost celý článek
28.8.

I zemědělci se musí vzdělávat

Obecně prospěšná společnost Úhlava připravila projekt s názvem Nebojte se e-learningu.

Společnost celý článek
17.9.

Ředitel Orlickoústecké nemocnice rezignoval

Odchod zdůvodnil tím, že není schopen reálně udržet přijatelný výsledek hospodaření.

Společnost celý článek
23.2.

Psí detektiv překonal hranici 2000 zachráněných zvířat

Komplexnost pátracích metod, 24 hodinová telefonní pohotovost, odbornost a více jak dvouleté zkušenosti posouvají Psího detektiva stále dopředu. Denně se na spolek obrátí okolo 40 lidí, kteří buď ztratili svého miláčka nebo naopak nalezli cizí zatoulané zvíře.

Společnost celý článek
5.9.

Pneumokok v Pardubickém kraji: mezi nejrizikovější skupinu patří osoby starší 55 let

První příznaky invazivního pneumokokového onemocnění jsou podobná chřipce – teplota, zimnice, třesavka, bolesti hlavy a zvracení. Právě proto jsou pneumokoková onemocnění velmi zrádná.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting