Město v červnu plánuje další dražbu

9.6.

Město v červnu plánuje další dražbu

Pardubice chystají další dražební den nemovitých věcí. Tentokrát do dražby půjdou tři položky - garsoniéra, bytový dům a pozemek v Dražkovicích. Jak prohlídky nabízených nemovitostí, tak samotná dražba se uskuteční již během tohoto měsíce.
Garsoniéra o velikosti 25,80 metrů čtverečných se nachází na sídlišti Polabiny, v ulici Nová, č.p. 204. Další draženou nemovitostí je bytový dům č.p. 555, který se nachází v ulici Bubeníkova, nedaleko centra města a v sousedství Bubeníkových sadů. „Dům je podsklepený a disponuje také půdním prostorem pod střechou a zahradou. V objektu, jenž se nachází v řadové zástavbě, je celkem jedenáct bytů. Poslední draženou nemovitostí pak je pozemek p.p.č. 382/54 v Dražkovicích o velikosti 670 metrů čtverečných, který je určen k zastavění,“ informuje Ivana Srbová z odboru majetku a investic pardubického magistrátu.
Prohlídky všech tří dražených nemovitostí jsou naplánovány na středu 14. a pondělí 19. června, a to vždy od 16 do 17 hodin přímo na adrese jednotlivých objektů a pozemku. Samotná dražba se pak uskuteční ve čtvrtek 22. června v zasedací místnosti budovy magistrátu v ulici U Divadla, č.p. 828. Zápis do všech dražeb odstartuje v pravé poledne, tedy ve 12 hodin, a dražit se bude postupně. První dražba bude zahájena ve 13 hodin.
Podrobnější informace zájemci najdou na úřední desce Magistrátu města Pardubic nebo na webových stránkách města. Zde naleznou také výši minimálních podání a příhozů u jednotlivých nemovitostí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.9.

Hejtman s Krajánky vařili hejtmanský guláš

Spolu se svými kolegyněmi a kolegy z krajského úřadu, tedy Krajánky, uvařili přítomným takzvaný Tradiční hejtmanský guláš.

Společnost celý článek
31.7.

První miliarda z ROP Severovýchod vyčerpána

Už druhý rok čerpají obce, města, kraje a další subjekty dotace z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

Společnost celý článek
14.1.

Dotace: kraj „porcoval medvěda“

Tentokráte Rada Pardubického kraje na svém 64. jednání rozdělila celkovou částku 460 tisíc korun.

Společnost celý článek
18.10.

Začal desátý Týden pro seniory

Na úterý je připraven koncert Karla Štědrého, začíná v 17:00 v Hronovické ulici. Ve středu je „den Buchtyády,“ která začíná v Seniorcentru ve 14:00.

Společnost celý článek
16.1.

Město Hradec Králové nechá opravit kontejnerová stání

V letošním roce by po celém Hradci Králové mělo dojít k opravě některých zastaralých kontejnerových stání. Včera rada města schválila přesun finančních prostředků zatím ve výši milion korun pro technické služby, které budou opravy provádět. Mezi prvními by se opravených stanovišť mohli dočkat obyvatelé Moravského Předměstí a Třebše.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting