Mimořádná nabídka pro posluchače VŠ

5.11.

Mimořádná nabídka pro posluchače VŠ

I v této sezóně jsme pro studenty vysokých škol připravili speciální předplatitelskou skupinu. Vysokoškolský abonentní cyklus – předplatné skupiny V nabízí tři žánrově rozdílné tituly v Městském divadle a jeden na Malé scéně ve dvoře.

Z tzv. velkých inscenací se studenti mohou těšit na Cabaret – jeden z nejlepších muzikálů všech dob proslavený stejnojmenným filmem, romantickou duchařskou komedii Mezi nebem a zemí a dramatizaci vášnivého románu Kejklíř z Lublinu o muži, jemuž je jeho vlastní život malý. Co zhlédnou na Malé scéně, je pouze na jejich výběru, stačí si jen v obchodním oddělení (předprodeji vstupenek) vyměnit kupón u abonentky za platnou vstupenku.

Bonusem k předplatnému je opět akce Poznejte Malou scénu ve dvoře, díky níž mohou vysokoškolští abonenti i po vyčerpání výměnného kupónu navštívit jakékoliv další představení domácího souboru a vybraná dovozová představení na Malé scéně za mimořádnou cenu 40 Kč!

Vysokoškolský abonentní cyklus V zahájíme ve čtvrtek 26. listopadu oblíbenou komedií Mezi nebem a zemí. Předplatné si zájemci mohou zakoupit nejen tradičně v předprodeji divadla, ale samozřejmě i on-line  na webu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.12.

Pardubice - Čokoládový Festival 2018

Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Pardubice Čokoládový Festival 2018 na www.cokoladovy-festival.cz.

Společnost celý článek
4.5.

První máj ve znamení oslav dráhy a veselic

Kraje Pardubický, Královéhradecký a Liberecký uvažují o zakoupení vlastních, moderních vlakových souprav.

Společnost celý článek
9.5.

Úřadoval falešný pracovník energetické firmy

Doporučujeme všem si telefonicky ověřit, zda osoba za dveřmi je opravdu zaměstnancem firmy, za kterou vystupuje.

Společnost celý článek
22.6.

Výstava Karla Kryla otevře v pátek své brány

Městská galerie připravila v průběhu Festivalu svobody čtyři výstavy.

Společnost celý článek
29.12.

Pardubický kraj obdaroval policisty

Důležitou oblastí je i využívání přístrojů GPS zejména při hledání ztracených osob.

Společnost celý článek
2.8.

Po dokončení autoškoly sedejte za volant se zdravou sebedůvěrou, ale rozhodně ne s arogancí. Naučit se dobře řídit je běh na dlouhou trať

Autoškola je pouhým začátkem. Pokud vám někdo tvrdí, že hned po obdržení řidičského průkazu uměl řídit, tak vám lže. Je pravda, že základy ovládání auta má po autoškole skoro každý, ale kvalitně a bezpečně řídit vozidlo se naučíte až po najetí mnoha tisíc kilometrů. S radami, jak se při začátcích za volantem chovat, přichází projekt Ty to zvládneš, který realizuje Asociace Záchranný kruh.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting