Ministr dopravy převzal záštitu nad dnešní konferencí

2.2.

Ministr dopravy převzal záštitu nad dnešní konferencí

Ministr dopravy převzal záštitu nad dnešní konferencí

Záštitu nad konferencí „Budoucnost silnice R35 a letiště v Pardubicích“, která proběhne dnešního dne v rytířském sále Mázhaus na zámku v Pardubicích, převzal ministr dopravy České republiky Gustav Slámečka. Akci pořádá občanské sdružení Dialog pro Pardubice. Konference proběhne formou dvou hodinových diskusních panelů, z nichž první se bude věnovat problematice výstavby rychlostní silnice R35 na území Pardubického kraje a druhá rozvoji mezinárodního letiště v Pardubicích. Diskuse o R35 se zúčastní vládní zmocněnec pro R35 a D11 Ivo Toman, náměstek hejtmana Pardubického kraje pro dopravu Jan Tichý, ředitel Ředitelství silnic a dálnic Pardubice Bohumil Vebr, radní města Litomyšle Miroslav Brýdl, soukromý zemědělec Jan Vaňous z Bohuňovic a regionální šéfredaktor týdeníku Sedmička Jan Vávra. O letišti Pardubice budou na konferenci diskutovat velitel vzdušných sil Armády ČR, brigádní generál Jiří Verner, velitel Správy letiště Pardubice Martin Janatka, primátor Pardubic Jaroslav Deml, náměstek hejtmana Pardubického kraje pro dopravu Jan Tichý, ředitel společnosti EBA Jan Andrlík a regionální šéfredaktor týdeníku Sedmička Jan Vávra. Hlavním partnerem konference je společnost Chládek a Tintěra Pardubice, partnery jsou společnosti Skanska a Správa a údržba silnic Pardubického kraje. Hlavní mediálním partnerem akce je týdeník Sedmička pro Pardubice a Chrudim, mediálními partnery Český rozhlas Pardubice, televize Pardubice, Pardubický deník, Krajské noviny a Evropské noviny. Podrobný program konference a časový harmonogram naleznete na webu www.pro-pardubice.cz. Účast na konferenci je volná, zájemci se však musí kvůli omezené kapacitě sálu předem registrovat na e-mailu dialog@pro-pardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.6.

Kontaktní sprint přes překážky u OC Futurum prověří všestrannost závodníků a závodnic

Koncept závodu Gladiator Race Challenge bude zážitek nejen pro samotné závodníky, ale také atraktivní podívanou pro přihlížející.

Společnost celý článek
6.5.

Netradiční běh má 2 starty a 1 cíl

Registrovat se lze na stránkách závodu www.ph7.cz nebo přímo na místě. „Registrace je již spuštěna,“ potvrdil organizátor Petr Hochman a připomněl, že na webových stránkách lze též nalézt podrobnou trasu závodu a další doplňující informace. Cena při registraci předem činí 70 korun, na místě je možné se registrovat za 100 korun.

Společnost celý článek
20.3.

Ústeckorolická nemocnice byla evakuována. Naštěstí jern cvičně.

Cvičení se dále účastnili vedoucí lékař Zdravotnické záchranné služby územního odboru Ústí nad Orlicí a Svitavy Igor Paar, vedoucího územního odboru Policie ČR Ústí nad Orlicí Radek Štantejský, ředitel Orlickoústecké nemocnice Jiří Řezníček a nechyběl zde i starosta města Ústí nad Orlicí Petr Hájek.

Společnost celý článek
5.8.

Nápor zájemců o řidičáky. Magistrát prodlužuje úřední hodiny

„Rozhodli jsme se proto na oddělení řidičských průkazů od 1. srpna prodloužit provozní dobu, a to v pondělí a ve středu do 18 hodin. Navýšíme také kapacitu objednávkového systému na magistrátním webu, “ říká vedoucí odboru dopravy Vladimír Bakajsa.

Společnost celý článek
6.12.

Pospěšte k betlému, k ježíšku malému…

Největší zajímavostí jsou zde dva pohyblivé betlémy bratří Mrázových z Horního Újezda a Zdeňka Elčknera z Bystrého.

Společnost celý článek
28.1.

Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru v České republice

Udáním detailní pozice výmolů na mapách, budou motoristé upozorňovat ostatní řidiče na nebezpečná místa na českých silnicích.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting