Ministryně obrany navštíví Pardubický kraj

13.11.

Ministryně obrany navštíví Pardubický kraj

Ministryně obrany navštíví Pardubický kraj

Ve čtvrtek 15. listopadu 2007 na pozvání vicehejtmana Romana Línka navštíví Pardubický kraj ministryně obrany Vlasta Parkanová. Cílem její cesty je přehlídka útvaru v Chrudimi, prohlídka pardubického letiště a jednání s městskou a krajskou samosprávou. V rámci oficiální návštěvy kraje bude paní ministryni doprovázet vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek. „Hovořit spolu chceme o budoucnosti armády a armádních objektů v Chrudimi, Pardubicích i dalších částech kraje. Dotkneme se spolupráce armády a civilního provozu na pardubickém letišti,“ uvedl vicehejtman Línek. „Rád bych také otevřel otázku budoucího využití pevnostních objektů v příhraničí pro cestovní ruch,“ dodal Línek.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.5.

Správa a údržba silnic: rating Aa1.cz

Náměstek hejtmana Ivo Toman a ředitel Správy a údržby silnic Miroslav Němec převzali ratingové hodnocení Aa1.cz.

Společnost celý článek
1.12.

Mikulášská nadílka v OC Palác Pardubice

Kromě mikulášské družiny se malí návštěvníci můžou těšit také na spoustu soutěží. Připravena bude Pekelná stezka, na níž budou děti plnit úkoly. Za jejich splnění získají sladkou odměnu. Navíc také mohou vyhrát skvělé ceny, mimo jiné např. deskovou hru Dračí poklad nebo vstupenky na pohádku Čertoviny.

Společnost celý článek
26.9.

V mateřské škole v Popkovicích skončila další etapa modernizace

Rekonstrukce popkovické mateřské školy začala v červnu, trvala 16 týdnů a stála zhruba 7,2 milionu korun (včetně DPH). Dodavatelská firma Marhold během nich nahradila stará okna a dveře novými, s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi, vyměnila v budově rozvody médií a provedla řadu drobných dispozičních změn, jejichž výsledkem je i zlepšení hygienických podmínek v budově.

Společnost celý článek
31.10.

Šumná města ve Svitavách

Ústředním tématem úspěšného dokumentárního seriálu dvojice Lipus – Vávra se stala moderní architektura.

Společnost celý článek
7.4.

Na BOSCH FRESH FESTIVALU můžete ochutnat medvědí maso nebo štíra

V oblasti molekulární kuchyně, ve které se více než pánve a hrnce používají injekční stříkačky a tekutý dusík, se mohou návštěvníci těšit na kouřící drinky nebo nápoje v kostce. Petr Koukolíček připraví také Nitro zmrzlinu z mladého jehličí, připravenou v kapalném dusíku při -196°C nebo Peprmintový likér „zelená“ v kostce.

Společnost celý článek
25.11.

Dopravní obslužnost Chrudimska

Jak je na konkrétních údajích, nabídka spojení se nejen o víkendu na Chrudimsku podstatně zlepší.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting