Mistrovství ČR Taekwon-Do v Ostravě

14.5.

Mistrovství ČR Taekwon-Do v Ostravě

Letošní MČR se konalo v nové moderní atletické hale komplexu Arény Vítkovice. Celkem dorazilo do Ostravy 350 závodníků z 22 škol z celé republiky a nesměli chybět ani závodníci z Pardubic. Naši čtyři borci vybojovali tři bronzové medaile, ale na vyšší příčky nám chybělo sportovní štěstíčko. Naši tři medailisté celkem hladce prošli až do semifinále. V semifinále v žákovské kategorii Jáchym Šubrt velmi pěkně kontroval a dařilo se mu držet krok se soupeřem, ale před koncem se vítězství přehouplo na druhou stranu. Mezi staršími juniory bronz vybojoval Martin Špaňúr, který našel recept na svého soupeře ke konci. Skóre zápasu se mu už nepovedlo otočit. Mezi mladšími juniory ve sportovním boji také získal bronz Jiří Brož. Opět osudný semifinálový zápas, který byl taktickým bojem zkušených závodníků z žákovské kategorie. Stav zápasu se měnil každým okamžikem a bohužel pro Jirku se změnilo úplným konci zápasu a Jirka už neměl čas si vítězství vzít zpět.

Radek Kolář, hlavní instruktor Taekwon-Do ITF Pardubice
www.pardubice.taekwondo.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.8.

Den s Pardubickým krajem na keltských slavnostech

Svou přítomností tento festival podpořili také radní Pavel Šotola a Václav Kroutil.

Společnost celý článek
1.10.

Docent Novák přednášel na kongresu v Londýně

Hlavní část programu kongresu tvořily vědecká symposia a přednášky. Oftalmologové se při nich mohli seznámit se současnými trendy implantologie a refrakční chirurgie. Do přednáškové sekce o současných technologiích v implantologii se aktivně zapojil i doc. Novák. Představil se s přednáškou o kvalitě materiálů pro nitrooční čočky.

Společnost celý článek
26.7.

Zelená brána si žádá rozsáhlejší rekonstrukci

Dochází k erozi kamenů ve fasádě, nutností se stala i výměna táhel a oprava dřevěného ochozu. Ten je v současné době v havarijním stavu kvůli dřevokazné houbě.

Společnost celý článek
30.6.

Preventivní akce se opět vydařila

Důležité na celé akci je dětem přiblížit práci celého integrovaného systému a upozornit je na různé nenadálé situace, které mohou nejen v životě, ale především o nadcházejících prázdninách nastat.

Společnost celý článek
6.4.

Ve čtvrtek možná nevyjedou řidiči firmy Arriva Morava. Stávka se může dotknout i Pardubického kraje.

„Byli jsme informování zástupci společnosti Arriva Morava, že se jejich odborové organizace ze Šumperka, Zábřehu a Mohelnice rozhodly aktivně zapojit do stávky, která je plánována na 6. dubna. Z tohoto důvodu nebudou zajištěny spoje v závazku dopravní obslužnosti Pardubického kraje provozované touto společností. Jedná se o přibližně 40 spojů, které by tak nebyly zajištěny. V současné době s technology autobusové dopravy vyhodnocujeme dopady této stávky na náš kraj,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Společnost celý článek
12.9.

Setkání členů Rady Pardubického kraje se starosty.

Ve čtvrtek 13. září 2007 bude pardubický Ideon hostit každoroční setkání členů Rady Pardubického kraje se starosty měst a obcí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting