Mladí lidovci se pustili do Krause

16.2.

Mladí lidovci se pustili do Krause

Mladí lidovci se pustili do Krause

Mladí křesťanští demokraté (MKD) se včera ostře ohradili proti výrokům kontroverzního moderátora České televize Jana Krause. Kraus totiž ve svém pátečním pořadu uvedl: „Mladí lidovci, to si vůbec neumím představit, to jsou nějací zblouděnci a poblouzněnci.“ Podle předsedy MKD Petra Jurčíka jsou podobné výroky nejen urážející, ale i nevhodné, mimo jiné i z toho důvodu, že Mladí křesťanští demokraté jsou nejsilnější mládežnickou organizací hlásící se k politické straně v České republice. „Nesmysly o mladých lidovcích jsou typickou ukázkou Krausovy neznalosti a povrchnosti. Pan Kraus neustále bulvár kritizuje, ale dle jeho výroků lze soudit, že mezi jím a bulvárem neexistuje žádný rozdíl,“ uvedl Petr Jurčík. Ten společně s dalšími členy předsednictva MKD Krausovi nabídl, aby se v rámci svého vzdělávání vyjel podívat několik kilometrů za Prahu, kde by zjistil, kolik mladých lidí je v KDU-ČSL. „Nejhorší nemocí moderátora je neznalost. Rádi bychom z ní pana Krause vyléčili,“ uzavírá s úsměvem předseda Jurčík.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.3.

Dvojnásobný otec Josef Pejchal

„Darja byla tak hodná a s porodem počkala na dobu mezi představením a ranní zkouškou.

Společnost celý článek
11.10.

České bedýnky v Číně. I takto pomáhá podnikatelům Pardubický podnikatelský inkubátor

Pardubický startup České bedýnky navštívil na konci letních prázdnin světový veletrh NorthAsia Expo v čínském městě Changchun, kde firma několik dní prezentovala svoje produkty a regionální lahůdky české provenience.

Společnost celý článek
14.5.

Na kole z Kuksu až do Pardubic

Stavbu z Hradce do Pardubic by měla podle radních kraje a krajského města připravovat obecně prospěšná společnost.

Společnost celý článek
12.6.

Burza filantropie: dárci z Pardubicka věnovali neziskovkám přes 400 tisíc korun

Burzu filantropie každoročně ve všech čtyřech okresech Pardubického kraje pořádá Koalice nevládek Pardubicka společně s Pardubickým krajem. „Letos se do pardubické burzy přihlásilo 21 projektů neziskovek a více než polovina jich získala podporu.

Společnost celý článek
29.11.

Dopis nevěstil nic dobrého

Ještě téhož dne policie obdržela novou informaci. Pohřešovaná měla doma zanechat dopis na rozloučenou.

Společnost celý článek
3.10.

Českého řidiče kamionu ve Francii odsoudili k 18 měsícům vězení za údajné pašování migrantů

„Případ Jiřího Sagana mě doslova šokoval, protože zatím jsme řešili jen pokuty s britskou stranou, protože francouzská policie sice potvrdila, že v kamionu žádní černí pasažéři nejsou, Britové je tam však objevili. Nyní Francouzi sice konali, ale jsem přesvědčen, že zcela nespravedlivě potrestali nevinného,“ říká k případu Tomáš Zdechovský, který se seznámil s dokumentací případu a je v kontaktu s rodinou pana Sagana, jež momentálně žije ve Španělsku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting