Mladí lidovci se pustili do Krause

16.2.

Mladí lidovci se pustili do Krause

Mladí lidovci se pustili do Krause

Mladí křesťanští demokraté (MKD) se včera ostře ohradili proti výrokům kontroverzního moderátora České televize Jana Krause. Kraus totiž ve svém pátečním pořadu uvedl: „Mladí lidovci, to si vůbec neumím představit, to jsou nějací zblouděnci a poblouzněnci.“ Podle předsedy MKD Petra Jurčíka jsou podobné výroky nejen urážející, ale i nevhodné, mimo jiné i z toho důvodu, že Mladí křesťanští demokraté jsou nejsilnější mládežnickou organizací hlásící se k politické straně v České republice. „Nesmysly o mladých lidovcích jsou typickou ukázkou Krausovy neznalosti a povrchnosti. Pan Kraus neustále bulvár kritizuje, ale dle jeho výroků lze soudit, že mezi jím a bulvárem neexistuje žádný rozdíl,“ uvedl Petr Jurčík. Ten společně s dalšími členy předsednictva MKD Krausovi nabídl, aby se v rámci svého vzdělávání vyjel podívat několik kilometrů za Prahu, kde by zjistil, kolik mladých lidí je v KDU-ČSL. „Nejhorší nemocí moderátora je neznalost. Rádi bychom z ní pana Krause vyléčili,“ uzavírá s úsměvem předseda Jurčík.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.10.

„Be creative! Bez hranic,, se blíží do finále.

Soutěžní projekty představí studenti 20. října přímo na pódiu Kulturního domu Hronovická.

Společnost celý článek
14.9.

Přerušení dopravy po dopravní nehodě na železnici

Na místě policisté provedli dechovou zkoušku na alkohol, která byla u řidiče auta s výsledkem 1,77 promile alkoholu v dechu.

Společnost celý článek
8.6.

Pardubická nemocnice chystá svůj den a nabídne i filmovou tečku

Večerní tečku od 21.00 hodin udělá filmová projekce pod širým nebem pro veřejnost se vstupem zdarma. Promítat se bude americký film Než si pro nás přijde s Jackem Nicholsonem a Morganem Freemanem v hlavních rolích, který byl vybrán jako připomenutí zařazení Pardubické nemocnice do sítě Komplexních onkologických center.

Společnost celý článek
4.1.

Startuje kampaň s názvem No a co?!

Cílem kampaně je poukázat na vysokou kvalitu práce lidí se zdravotním handicapem.

Společnost celý článek
21.3.

Dopravní fakulta Jana Pernera vyjíždí s mobilní metalografickou laboratoří na střední odborné školy.

V druhé části prezentace bude předvedena další problematika studovaná na dopravní fakultě - stabilita skořepinových konstrukcí a možnosti modelování a výpočtu pevnosti pomocí metody konečných prvků.

Společnost celý článek
21.9.

Neziskovky rostou kraj jim vychází vstříc

Kromě údajů o počtu neziskových organizací a jejich roli jako zaměstnavatele výzkum přinesl zajímavé informace i v dalších oblastech.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting