Mladí lidovci se pustili do Krause

16.2.

Mladí lidovci se pustili do Krause

Mladí lidovci se pustili do Krause

Mladí křesťanští demokraté (MKD) se včera ostře ohradili proti výrokům kontroverzního moderátora České televize Jana Krause. Kraus totiž ve svém pátečním pořadu uvedl: „Mladí lidovci, to si vůbec neumím představit, to jsou nějací zblouděnci a poblouzněnci.“ Podle předsedy MKD Petra Jurčíka jsou podobné výroky nejen urážející, ale i nevhodné, mimo jiné i z toho důvodu, že Mladí křesťanští demokraté jsou nejsilnější mládežnickou organizací hlásící se k politické straně v České republice. „Nesmysly o mladých lidovcích jsou typickou ukázkou Krausovy neznalosti a povrchnosti. Pan Kraus neustále bulvár kritizuje, ale dle jeho výroků lze soudit, že mezi jím a bulvárem neexistuje žádný rozdíl,“ uvedl Petr Jurčík. Ten společně s dalšími členy předsednictva MKD Krausovi nabídl, aby se v rámci svého vzdělávání vyjel podívat několik kilometrů za Prahu, kde by zjistil, kolik mladých lidí je v KDU-ČSL. „Nejhorší nemocí moderátora je neznalost. Rádi bychom z ní pana Krause vyléčili,“ uzavírá s úsměvem předseda Jurčík.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.12.

Bezpečnost obojživelníků v Přívratu zlepší trvalé bariéry a průchody

„Bezodkladně zahájíme přípravné práce na projektu a zejména podkladech nutných pro podání žádosti o dotaci. V rámci Operačního programu Životní prostředí 14+. jsou podporovány aktivity na zprůchodnění migračních bariér pro živočichy a opatření, která zamezí jejich úhynu.

Společnost celý článek
12.8.

Zrekonstruovaná lékárna opět slouží veřejnosti

Vedle stavebních úprav byla rovněž kompletně vyměněna elektroinstalace, IT technologie a také podlaha. Interiér veřejné části lékárny byl vybaven novým nábytkem a výdejními místy. „Ještě chceme pro zákazníky přidat další místa k sezení, aby měli k dispozici opravdu co nejlepší komfort,“ řekl ředitel Gottvald.

Společnost celý článek
14.6.

Senior dům Beránek v Úpici zahájil provoz. Rodinná atmosféra je na prvním místě!

Suma, kterou hradí senior za jeden měsíc, se v závislosti na výši příspěvku od Krajské správy sociálního zabezpečení a volbě ubytování pohybuje od 7 000 Kč do 24 200 Kč. V nabídce je ubytování po jednom, dvou, třech nebo čtyřech osobách.

Společnost celý článek
3.9.

Akce "ZEBRA"

Slogan akce má upozornit chodce, že vstoupit do vozovky bez rozhlédnutí je hazardem s vlastním zdravím i životem.

Společnost celý článek
23.4.

AFI Palác vítá jaro novými obchody

Do AFI Paláce se stěhují nové prestižní značky. Na své si přijdou třeba milovníci módy a obuvi, ale také nábytku nebo potravinových doplňků pro sportovce.

Společnost celý článek
6.12.

U Kostelíčka najdou azyl lidé s Alzheimerovou chorobou

V současné době žije v Pardubicích přes 15 tisíc lidí starších 65 let a během deseti let počet seniorů zdvojnásobí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting