Mladí lidovci se pustili do Krause

16.2.

Mladí lidovci se pustili do Krause

Mladí lidovci se pustili do Krause

Mladí křesťanští demokraté (MKD) se včera ostře ohradili proti výrokům kontroverzního moderátora České televize Jana Krause. Kraus totiž ve svém pátečním pořadu uvedl: „Mladí lidovci, to si vůbec neumím představit, to jsou nějací zblouděnci a poblouzněnci.“ Podle předsedy MKD Petra Jurčíka jsou podobné výroky nejen urážející, ale i nevhodné, mimo jiné i z toho důvodu, že Mladí křesťanští demokraté jsou nejsilnější mládežnickou organizací hlásící se k politické straně v České republice. „Nesmysly o mladých lidovcích jsou typickou ukázkou Krausovy neznalosti a povrchnosti. Pan Kraus neustále bulvár kritizuje, ale dle jeho výroků lze soudit, že mezi jím a bulvárem neexistuje žádný rozdíl,“ uvedl Petr Jurčík. Ten společně s dalšími členy předsednictva MKD Krausovi nabídl, aby se v rámci svého vzdělávání vyjel podívat několik kilometrů za Prahu, kde by zjistil, kolik mladých lidí je v KDU-ČSL. „Nejhorší nemocí moderátora je neznalost. Rádi bychom z ní pana Krause vyléčili,“ uzavírá s úsměvem předseda Jurčík.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.4.

MILUJEME DOBRÉ JÍDLO se Zdeňkem Pohlreichem a dalšími. Na BEKO FRESH FESTIVALU, největším českém festivalu dobrého jídla a pití!

Pardubice se spolu s dalšími městy, kterými jsou Plzeň, Liberec a České Budějovice, stanou, již po šesté, hostitelem Beko Fresh festivalu roku 2018.

Společnost celý článek
19.2.

První československý dolnoplošník se představí na Aviatické pouti

Proto se do bohaté československé letecké historie poohlédne i program dvacátého osmého ročníku Aviatické pouti, která se uskuteční na pardubickém letišti 2. a 3. června 2018.

Společnost celý článek
7.10.

Běh naděje v Pardubicích pod taktovkou univerzity

První start se koná na Pernštýnském náměstí přesně v 10 hodin dopoledne pro běžce.

Společnost celý článek
19.5.

Aviatická pouť - poštovní známka a dopisnice

Přepážka na letišti bude otevřena v sobotu od 9.00 do 18.00 a v neděli od 9.00 do 17.00 hodin.

Společnost celý článek
5.6.

Město má mapu pyrotechnických rizik

Pardubická radnice má k dispozici mapu možného výskytu nevybuchlé munice z druhé světové války. Útvar hlavního architekta do ní, na základě dostupných podkladů, zanesl místa dopadu bomb, shozených na město na sklonu 2. světové války spojeneckými letadly.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting