Mladý chemik nejlepším HR projektem roku 2016

21.11.

Mladý chemik nejlepším HR projektem roku 2016

Soutěž „Hledáme nejlepšího mladého chemika“ získala v uplynulém týdnu ocenění Klubu zaměstnavatelů jako nejlepší HR projekt roku 2016.
     "Mladému chemikovi" se podařilo vybojovat 1. místo v celorepublikové konkurenci všech přihlášených projektů prezentovaných zástupci velkých společností, jakými jsou např. Škoda Auto, Siemens, Česká pošta nebo O2 Czech Republic.
Jedná se o ocenění nejen pro zakladatele soutěže (Synthesia-Agrofert a Střední průmyslová škola chemická Pardubice), ale pro všechny subjekty a společnosti, které se už deset let na tomto projektu aktivně podílejí a do budoucna budou podílet. Pardubický kraj stál u tohoto projektu od samotného začátku, bývalá členka rady zodpovědná za oblast školství, kultury a památkové péče Jana Pernicová každoročně přejímala nad touto akcí osobní záštitu. Kraj i nadále považuje unikátní soutěž za obrovský přínos pro odbornou přípravu budoucích chemiků, rozvoj chemického průmyslu a propagaci chemie jako vědního oboru budoucnosti.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.1.

Krajský Sokol dostane od kraje 600 tisíc na svoji činnost a vzdělávací projekty

Loňský rok byl mimořádný především v souvislosti s oslavou 100 let republiky. Pro mne osobně patřil sokolský slet v Praze mezi nejvýznamnější akce celého roku a velmi mne mrzí, že se stát k této oslavě sportu nepostavil více čelem.

Společnost celý článek
7.5.

Hrad Rychmburk může být unikátní turistickou atrakcí. Klienti domova se přesunou do bytů a rodinných domků

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický navštívil obec Předhradí nedaleko Skutče a zdejší Domov na hradě Rychmburk, který je příspěvkovou organizací Pardubického kraje.

Společnost celý článek
9.9.

Nemocnice nabízí zajímavou službu

Cena za krátkodobé ubytování je 400 korun za lůžko a den, na celý měsíc vyjde pronájem na 4500 korun.

Společnost celý článek
27.8.

Granty a dotace do kultury a památkové péče

Dotace v celkové výši 465 tisíc korun schválila na svém 57. jednání Rada Pardubického kraje čtyřem vlastníkům památek.

Společnost celý článek
22.1.

Nejlepší sportovec Ústeckoorlicka může trénovat na novém posilovači

Nejlepšího sportovce Orlickoústecka Lukáše Nováka letos čeká na světovém hasičském šampionátu ve Spojených státech amerických obhajoba loňského prvenství.

Společnost celý článek
2.4.

Město připravuje opravu hrobu Jaromíra Johna

O hroby v péči města se starají Služby města Pardubic, které spravují pardubické hřbitovy. Na náklady města zajistí pravidelnou údržbu a výzdobu pietního místa při příležitosti výročí úmrtí a Památky zesnulých a hradí nájemné za hrobové místo. O opravách nad rámec běžné údržby pak musí rozhodnout rada města.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting