Mladý chemik nejlepším HR projektem roku 2016

21.11.

Mladý chemik nejlepším HR projektem roku 2016

Soutěž „Hledáme nejlepšího mladého chemika“ získala v uplynulém týdnu ocenění Klubu zaměstnavatelů jako nejlepší HR projekt roku 2016.
     "Mladému chemikovi" se podařilo vybojovat 1. místo v celorepublikové konkurenci všech přihlášených projektů prezentovaných zástupci velkých společností, jakými jsou např. Škoda Auto, Siemens, Česká pošta nebo O2 Czech Republic.
Jedná se o ocenění nejen pro zakladatele soutěže (Synthesia-Agrofert a Střední průmyslová škola chemická Pardubice), ale pro všechny subjekty a společnosti, které se už deset let na tomto projektu aktivně podílejí a do budoucna budou podílet. Pardubický kraj stál u tohoto projektu od samotného začátku, bývalá členka rady zodpovědná za oblast školství, kultury a památkové péče Jana Pernicová každoročně přejímala nad touto akcí osobní záštitu. Kraj i nadále považuje unikátní soutěž za obrovský přínos pro odbornou přípravu budoucích chemiků, rozvoj chemického průmyslu a propagaci chemie jako vědního oboru budoucnosti.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.1.

Netradiční základní škola zve na zépis

Zápis proběhne ve čtvrtek 11. února tohoto roku od 14:00 do 18:00 hodin ve vzdělávacím centru Na rovině.

Společnost celý článek
13.4.

Světový den hlasu v Pardubické nemocnici

„Pouze specialisté mohou odhalit příčinu chrapotu a zahájit patřičnou léčbu. Včasně odhalená příčina se pak lépe léčí s minimálním dopadem na organismus. Proto je vhodné vyhledat odborné pracoviště co nejdříve, třeba v rámci této akce," dodal Jaroslav Praisler, vedoucí foniatr ušního, nosního a krčního oddělení ORL kliniky Pardubické nemocnice.

Společnost celý článek
14.7.

Jak dopadla inspekce služeb?

Cílem kontrol bylo ověřit, jak poskytovatelé služeb na zakázku dodržují ustanovení zákona o ochraně spotřebitele.

Společnost celý článek
6.10.

Služby města kontrolují pouliční osvětlení

Na příští rok jsme připravili plán investic do veřejného osvětlení ve výši 18 milionů korun.

Společnost celý článek
26.6.

Spolupráce s Čínou nesmí být jen prostou výměnou delegací, říká hejtman Netolický

Cesta představitelů regionu Fengxian byla plánována ve spolupráci s krajským zastupitelem Václavem Snopkem. „Cestu jsme dlouhodobě zvažovali a snažíme se najít platformu pro možnou spolupráci nejen v oblasti hospodářství, ale například také studentské výměny či spolupráce sportovních oddílů, jelikož v Číně jsou v současné době na vzestupu hokej či fotbal,“ uvedl Václav Snopek.

Společnost celý článek
1.2.

Mezi úspěšnými sportovci i studenti sportovního gymnázia

V Pardubickém kraji má sport tradici. „Od svého dětství jako Pardubák vnímám Pardubice coby město sportu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting