Mobilní telefony v ČR

2.6.

Mobilní telefony v ČR

Mobilní telefony v ČR

Mobilní telefony v ČR

Zahoď mobil Celostátní turné Zahoď mobil, které je zároveň Mistrovstvím ČR v hodu mobilem, pořádá vždy za podpory daného města nezisková společnost ASEKOL. Cílem akce je nejen najít mistra republiky v hodu mobilem, ale především zábavnou formou propagovat třídění mobilních telefonů a dalších vysloužilých elektrozařízení. Turné navštíví během svého téměř půlročního putování po České republice celkem třináct měst. Ve středu proběhne soutěžní klání také v Pardubicích, ve čtvrtek pak v sousedním Hradci Králové. Ti nejlepší z každého města se budou moci o titul mistra České republiky utkat příští rok na celorepublikovém finále. Na náměstích v navštívených městech mají po celý den velcí i malí návštěvníci možnost odevzdat vysloužilé elektrospotřebiče, mohou se zúčastnit zajímavých soutěží a ještě k tomu zabojovat o titul mistra republiky. Vítězové jednotlivých kategorií získávají zajímavé ceny. Těmi hlavními jsou pro vítěze v hodu mobilem v každém městě chytré telefony SAMSUNG Galaxy Ace od společnosti SAMSUNG, který je partnerem projektu. Programem provází známá moderátorská dvojice Petr Svěcený a Vojtěch Bernatský. Vyvrcholením celého dne je vždy večerní koncert kapely Kryštof. Vstup na celou akci včetně koncertu je zdarma. Bližší informace o akci jsou k dispozici na www.zahodmobil.cz. „Podle nás je dobře, že ke kontejnerům na tříděný odpad přibývají i červené kontejnery na elektro, protože se jedná o běžné, masové zboží, jako jsou právě např. mobilní telefony. Každý má nějaký doma, a právě tato akce mu připomene, aby jej odevzdal k recyklaci. Svou účastí jsme chtěli podpořit osvětu a přitáhnout pozornost k této problematice,“ říká Richard Krajčo, frontman kapely Kryštof.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

5.2.

Šest osobností obdrží ocenění města Pardubic

Prof. MUDr. Arnošt Pellant, DrSc. stál u zrodu vysokoškolského Ústavu zdravotnických studií a následně Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice.

Společnost celý článek
17.2.

Kraj podpoří další přeshraniční spolupráci

Hlavní náplní však budou především gastronomické akce, kdy v Chocni budou školáci vařit polskou kuchyni.

Společnost celý článek
10.11.

Šance stát se novou Českou miss je opět tady!

čeká zahraniční soustředění v Thajsku a řada tréninků a školení. Finálový večer je významnou společenskou událostí, kterou živě přenáší televize. Dívky soutěží o tituly Česká Miss, Česká Miss World, Česká Miss Earth a řadu věcných cen.

Společnost celý článek
25.6.

Předprázdninový chat s primátorem

Tento chat bude jeho poslední virtuální komunikací s občany Pardubic před prázdninami letními prázdninami.

Společnost celý článek
19.6.

První Senior festival přivítal v Chrudimi na tisícovku účastníků

Novou tradici zahájil Spolek Hurá na Výlet za podpory Pardubického kraje a města Chrudim minulou sobotu v Chrudimi. Jejich prvního Senior festivalu se zúčastnilo na tisíc seniorů, pro které dojely svozové autobusy do desítek obcí a měst v kraji. Organizátoři pro ně připravili program v Klášterních zahradách a na Resselově náměstí, který vyvrcholil vystoupením Moravanky a známého dua Eva a Vašek.

Společnost celý článek
10.3.

Nejlépe se podniká v Pardubicích

„Pardubice jsou historicky průmyslovým městem a radnice si uvědomuje, že zajistit dopravu pro zaměstnance a obyvatele města je nesmírně důležité. Hlavní roli ve velkých investicích hrají někdy problematické dotace, ale my jsme si vědomi toho, že pokud se správně využijí a vše se správně spočítá, spokojeni budou všichni,“ okomentoval jeden z důvodů vítězství náměstek primátora Jan Řehounek, který za město ocenění přebíral.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting