Modernizace Teplého ulice finišuje

30.8.

Modernizace Teplého ulice finišuje

 Třetí a nejdelší etapou finišuje modernizace ulice Teplého v Pardubicích. Úplná uzavírka urychlí práce a ty oproti očekávání skončí už 17. listopadu 2013. Současně s touto etapou stavby bude provedena rekonstrukce vodovodních a kanalizačních přípojek k nemovitostem. Ulice Teplého bude v úseku mezi křižovatkami s ulicí Lexova po křižovatku s ulicí Jana Palacha plně uzavřena od 1. září až 17. listopadu 2013. Vozidla integrovaného záchranného systému budou moci projíždět uzavřeným úsekem ulice Rožkovy.


     Pardubický kraj tak pokračuje v realizaci několika projektů modernizací silnic II. třídy spolufinancovaných z evropských fondů prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.


     Objízdná trasa pro osobní vozidla, MHD a vozidla integrovaného záchranného systému je vedena obousměrně od křižovatky s ulicí Jana Palacha ke křižovatce s ulicí Milheimovou a odtud touto ulicí směrem ke křižovatce v ulici Pražská (před čerpací stanicí Benzina) a po Pražské ulici k mimoúrovňové křižovatce Závodiště, nebo ulicemi Jana Palacha a Chrudimská po křižovatku s ulicí Demokratické mládeže a odtud přes Lexovu ulici až ke křižovatce s ulicí Teplého a mimoúrovňové křižovatce Závodiště.


     Pro tranzit je objízdná trasa obousměrně vedena ze směru od Přelouče přes mimoúrovňovou křižovatku Závodiště po silnici I/37 směr Chrudim a poté přes okružní křižovatku Dražkovice ulicemi Chrudimská a Jana Palacha zpět do města.  


     Pro aktuální informace sledujte www.pardubickykraj.cz/dopravni-informace.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.7.

Koně v přírodě potkati…

I když, kůň úmyslně nikdy člověka nezraní, je třeba být při takovém setkání vždy obezřetný.

Společnost celý článek
7.3.

Policisté cvičili záchranu osob uvězněných pod lavinou

V nadmořské výšce 1116 metrů si dvacet policistů vyzkoušelo lavinové vyhledávání uvězněných osob pod sněhem pomocí sondy. Pod vedením dvou zkušených horských záchranářů z Horské služby Jeseníky se zároveň zdokonalili v pohybu po lavinovém poli.

Společnost celý článek
12.11.

Projekt podpory zemědělců v rámci Unie končí

Ve dnech 13. a 14. listopadu 2007 se v Dřítči na Pardubicku uskuteční závěrečná konference operace eFarmer.

Společnost celý článek
21.3.

Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert

Svou roli sehraje jistě i moderní audiovisuální technika zahrnující velkolepý světelný park, masivní projekční LED stěny.

Společnost celý článek
18.6.

Roman Línek na zasedání Výboru regionů EU

Tato rezoluce zdůrazňuje regionální rozměr potíží automobilového průmyslu včetně jeho subdodavatelů.

Společnost celý článek
3.2.

Centrum pomáhá s integrací cizinců z třetích zemí

Služeb Centra využilo 341 cizinců z 20 zemí s dlouhodobým a trvalým pobytem v kraji.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting