Modernizace Teplého ulice finišuje

30.8.

Modernizace Teplého ulice finišuje

 Třetí a nejdelší etapou finišuje modernizace ulice Teplého v Pardubicích. Úplná uzavírka urychlí práce a ty oproti očekávání skončí už 17. listopadu 2013. Současně s touto etapou stavby bude provedena rekonstrukce vodovodních a kanalizačních přípojek k nemovitostem. Ulice Teplého bude v úseku mezi křižovatkami s ulicí Lexova po křižovatku s ulicí Jana Palacha plně uzavřena od 1. září až 17. listopadu 2013. Vozidla integrovaného záchranného systému budou moci projíždět uzavřeným úsekem ulice Rožkovy.


     Pardubický kraj tak pokračuje v realizaci několika projektů modernizací silnic II. třídy spolufinancovaných z evropských fondů prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.


     Objízdná trasa pro osobní vozidla, MHD a vozidla integrovaného záchranného systému je vedena obousměrně od křižovatky s ulicí Jana Palacha ke křižovatce s ulicí Milheimovou a odtud touto ulicí směrem ke křižovatce v ulici Pražská (před čerpací stanicí Benzina) a po Pražské ulici k mimoúrovňové křižovatce Závodiště, nebo ulicemi Jana Palacha a Chrudimská po křižovatku s ulicí Demokratické mládeže a odtud přes Lexovu ulici až ke křižovatce s ulicí Teplého a mimoúrovňové křižovatce Závodiště.


     Pro tranzit je objízdná trasa obousměrně vedena ze směru od Přelouče přes mimoúrovňovou křižovatku Závodiště po silnici I/37 směr Chrudim a poté přes okružní křižovatku Dražkovice ulicemi Chrudimská a Jana Palacha zpět do města.  


     Pro aktuální informace sledujte www.pardubickykraj.cz/dopravni-informace.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.10.

Nespokojení rodiče bojují za Tobiáše a Andělíny

Také maminka Tobiáše Helena Melicharová z Hradce Králové by ráda viděla jméno svého syna v kalendáři.

Společnost celý článek
3.3.

Velkolepé finále loterie desetiletí OC Futurum s Leošem Marešem a předání vozu Mercedes-Benz se blíží

Poslední dvě příležitosti, jak se zařadit do slosování o hlavní cenu, budou v sobotu 3. a 10. března 2018. Stačí se prokázat účtenkou v minimální hodnotě 500 Kč z jednoho z obchodů OC Futurum (vyjma hypermarketu Tesco) z data 11. listopadu 2017 a mladší. Tedy není podmínkou nákup realizovaný přímo v den konání akce.

Společnost celý článek
19.1.

V březnu zaplní obřadní síň pardubická miminka

Přestože baby boom evidentně končí, matrikářky mají stále dost práce.

Společnost celý článek
23.7.

Indonésané mají zájem spolupracovat s krajem

Návštěva napomůže k rozvoji dobrých vztahů mezi Indonésií a Pardubickým krajem.

Společnost celý článek
7.7.

Feřtek byl odvolán, Línek rezignoval

Dozorčí rada konstatovala, že ekonomické ukazatele, jakkoliv byly ztrátové, byly akcionářem za rok 2007 schváleny.

Společnost celý článek
30.5.

Pardubické Městské slavnosti letos v novém kabátě a s poselstvím pro olympioniky

Poselství, které naši školáci vyrobí, předáme ve středu 15. června zhruba půl hodiny před polednem Martinu Doktorovi, který je coby sportovní ředitel ČOV šéfem celé olympijské výpravy,“ sdělil náměstek Jakub Rychtecký.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting