Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

29.12.

Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

Na Boží hod vánoční, tedy v sobotu 25. prosince, v brzkých ranních hodinách vyjížděli policisté z Heřmanova Městce do jedné z okolních obcí řešit domácí neshody. Třiačtyřicetiletý muž z Pardubicka zde vyhrožoval svojí manželce újmou na zdraví a následně pak vykřikoval, že ublíží rovněž sám sobě. V rámci této netradiční výměny názorů chodil po domě s kanystrem benzínu v jedné ruce a se zapalovačem v ruce druhé, přičemž vytrvale demonstroval, že se zapálí. Policisté, dorazivší na místo, zjistili, že v domě je skutečně cítit silný zápach benzínu a dále konstatovali, že muž je zřejmě v silně podnapilém stavu. Jelikož svým jednáním měl ohrožovat svůj život a zdraví a dále život a zdraví ostatních osob, byl muži zákona zajištěn a eskortován na protialkoholní záchytnou stanici, kde zůstal až do svého vystřízlivění. Policisté se celé události i nadále věnují, třiačtyřicetiletý muž je v současné době podezřelý z přestupku proti občanskému soužití, za což mu může hrozit pokuta do 3 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.1.

Rada města vyhlásila výběrové řízení na člena představenstva HC Dynamo

Rada města Pardubic na svém čtvrtečním jednání vyhlásila výběrové řízení na pozici člena představenstva akciové společnosti Hockey club Dynamo Pardubice. Nový člen, který vzejde z výběrového řízení a který bude v představenstvu zastupovat město, se přitom bude primárně starat o sportovní stránku klubu.

Společnost celý článek
12.8.

Denní program Olympijského parku Pardubice začíná už v osm hodin cvičením

Za splnění deseti disciplín na vás čeká diplom, za dvacet získáte medaili. Pokud svou kartu navíc zaregistrujete na webu www.hracikartaopp.cz, urychlíte tím předávání diplomů a medailí, se kterými se pak můžete vyfotit na našich stupních vítězů.

Společnost celý článek
23.6.

Euroklíč bude pomáhat i v Pardubickém kraji

V našem kraji je potenciálně dvanáct tisíc držitelů euroklíče.

Společnost celý článek
26.11.

Exekuce majetku má svá jasná pravidla

Při exekuci movitého majetku dlužníka se sepíšou všechny takové věci, které lze prodat

Společnost celý článek
8.2.

Pardubický kraj podpoří dárce krve částkou 100 tisíc korun.

Příspěvek kraje je určen na každoroční oceňování bezpříspěvkových dárců krve.

Společnost celý článek
2.4.

Revitalizace Tyršových sadů má zelenou

V rámci IPRM střed města v Pardubicích již vyrostla sportovní hala Dašická, integrační centrum České abilympijské asociace Kosatec, Skautské centrum na Vinici (náklady cca 40 milionů korun) a zmodernizována byla také část areálu Sokolovny. Z celkových dotací, které mají být zhruba 390 milionů korun, Pardubice zatím využily zhruba 140 milionů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting