Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

29.12.

Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

Na Boží hod vánoční, tedy v sobotu 25. prosince, v brzkých ranních hodinách vyjížděli policisté z Heřmanova Městce do jedné z okolních obcí řešit domácí neshody. Třiačtyřicetiletý muž z Pardubicka zde vyhrožoval svojí manželce újmou na zdraví a následně pak vykřikoval, že ublíží rovněž sám sobě. V rámci této netradiční výměny názorů chodil po domě s kanystrem benzínu v jedné ruce a se zapalovačem v ruce druhé, přičemž vytrvale demonstroval, že se zapálí. Policisté, dorazivší na místo, zjistili, že v domě je skutečně cítit silný zápach benzínu a dále konstatovali, že muž je zřejmě v silně podnapilém stavu. Jelikož svým jednáním měl ohrožovat svůj život a zdraví a dále život a zdraví ostatních osob, byl muži zákona zajištěn a eskortován na protialkoholní záchytnou stanici, kde zůstal až do svého vystřízlivění. Policisté se celé události i nadále věnují, třiačtyřicetiletý muž je v současné době podezřelý z přestupku proti občanskému soužití, za což mu může hrozit pokuta do 3 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.2.

Pošlete své lásce originální valentýnku zdarma z afi paláce

Valentýnská pošta bude k dispozici v pondělí, v úterý a ve středu vždy od 13 do 18 hodin a ve čtvrtek od 9 do 21 hodin.

Společnost celý článek
7.5.

V Lukavici poklepali základní kámen cyklostezky

Plánovaná cesta pro cyklisty a in-line bruslaře vede zejména po katastrálním území obce Lukavice.

Společnost celý článek
21.7.

Hradec první nápor fanoušků ustál, tím to ale nekončí

Nekompromisně ale zasáhneme proti všem, kteří by tu chtěli vyvolávat konflikty a kazit ostatním radost ze hry.

Společnost celý článek
30.4.

Peníze z EU v Pardubicích pomohly

Po téměř dvou letech bude právě dnes 30. dubna 2008 ukončen projekt komunitního plánování sociálních služeb v Pardubicích.

Společnost celý článek
23.9.

Červeňák má zůstat přírodní lokalitou

Bývalé vojenské cvičiště Červeňák, které před nedávnem převedla armáda bezúplatně na město Pardubice, má být v budoucnu veřejně přístupnou přírodní lokalitou, sloužící k odpočinku obyvatelům Pardubic. Shodlo se na tom vedení města s představiteli Iniciativy Přírodní park Červeňák.

Společnost celý článek
12.3.

Beko Fresh Festival – novinky, gastronomická překvapení a inovace kam se podíváš…

Gurmánská akce plná novinek – Beko Fresh Festival 2019 – zahájí svůj program v sobotu 15. června na pardubickém dostihovém závodišti v 10 hod. Cena vstupného v předprodeji, který bude spuštěn v pondělí 11. března, je 100 Kč.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting