Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

29.12.

Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

Muž se postaral o neobvyklý vánoční zážitek

Na Boží hod vánoční, tedy v sobotu 25. prosince, v brzkých ranních hodinách vyjížděli policisté z Heřmanova Městce do jedné z okolních obcí řešit domácí neshody. Třiačtyřicetiletý muž z Pardubicka zde vyhrožoval svojí manželce újmou na zdraví a následně pak vykřikoval, že ublíží rovněž sám sobě. V rámci této netradiční výměny názorů chodil po domě s kanystrem benzínu v jedné ruce a se zapalovačem v ruce druhé, přičemž vytrvale demonstroval, že se zapálí. Policisté, dorazivší na místo, zjistili, že v domě je skutečně cítit silný zápach benzínu a dále konstatovali, že muž je zřejmě v silně podnapilém stavu. Jelikož svým jednáním měl ohrožovat svůj život a zdraví a dále život a zdraví ostatních osob, byl muži zákona zajištěn a eskortován na protialkoholní záchytnou stanici, kde zůstal až do svého vystřízlivění. Policisté se celé události i nadále věnují, třiačtyřicetiletý muž je v současné době podezřelý z přestupku proti občanskému soužití, za což mu může hrozit pokuta do 3 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.10.

Platit pokuty lze i přes policejní terminál

Škody na vozidlech byly vyčísleny na bezmála třiadvacet tisíc korun.

Společnost celý článek
23.9.

Výprachtice: školáci versus hejtman

Obec začala s rekonstrukcí školy, nyní bude vystavěno dětské hřiště, upravena autobusová zastávka a fotbalové hřiště.

Společnost celý článek
20.1.

Meeting součástek a sensorů v Lanškrouně

Členové agentury sdružují své prostředky, aby společně dostali Evropu do přední linie kosmických věd, technologií a aplikací.

Společnost celý článek
10.3.

Česká Třebová: Je civilizace na rozcestí …?

Po předcházející úspěšné přednášce profesora Jana Sokola je to další záslužný počin MO KDU-ČSL v České Třebové.

Společnost celý článek
17.1.

Kapacita věznic je naplněna, amnestie nepomohla

Generální ředitel Petr Dohnal seznámil členy bezpečnostní rady s fungováním a aktivitami Vězeňské služby ČR. „Zaměstnáváme v celé republice okolo 11 tisíc zaměstnanců, zajišťujeme chod 35 vazebních věznic a věznic, provozujeme dvě nemocnice, vlastní akademii pro zaměstnance a střední odborné učiliště pro vězněné osoby,“ sdělil Dohnal.

Společnost celý článek
31.1.

Psychiatrická péče se musí z léčeben přiblížit k pacientům

      Kraj má tři lůžková zařízení v oboru psychiatrie v oblasti akutní a následné péče, a to v Pardubické krajské nemocnici, ve Svitavské nemocnici a v Albertinu Žamberk. „Celková kapacita lůžek v kraji je nyní nižší, než navrhují nové standardy počtu lůžek vzhledem k počtu obyvatel, a reforma by měla být cestou, jak i toto změnit,“ uvedl Línek. Jednou z klíčových otázek bude dostatek kvalifikovaného personálu, lékařů, psychologů a specializovaného středního personálu. Na jejich vzdělávání jsou v koncepci vyčleněny finanční prostředky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting